Abbott Laboratories (ABT)

Akcie Abbott Laboratories. Aktuální zpravodajství, analýzy, investiční doporučení a cílové ceny.
Symbol P/E EPS Dividendový výnos % Počet akcií v oběhu DPS PEG P/S P/B
ABT 45.3 0.96 2.45 1 728 004 000 1.06 1.57 3.41 3.15


EPS Abbott Laboratories překonal očekávání o 5 centů, tržby rovněž vyšší

Zdravotnická a farmaceutická společnost Abbott Laboratories (NYSE:ABT) vykázala za první čtvrtletí letošního roku zisk na akcii ve výši 0,48 dolarů, tj. 5 centů nad očekáváními analytiků.


Ilustrační obrázek

TOP dividendové akcie farmaceutického sektoru pro rok 2017

Politický tlak na velké farmaceutické společnosti v souvislosti s cenami léků pomalu utichá a mnozí investoři začínají jejich akcie opět považovat za bezpečné investice. Analytici Jefferies sestavili žebříček nejvíce doporučovaných farmaceutických společností s velkou tržní kapitalizací a atraktivní výší dividendy.

Ilustrační foto

Abbott Laboratories snižuje nabízenou cenu za firmu Alere

USA a Kanada, Zdravotnictví | 14.04.2017 14:09 | fa ra | Diskuze

Abbott Laboratories předpokládá snížení hodnoty Alere z původních 5,8 miliardy na 5,3 miliardy amerických dolarů.

Kam pro tučné dividendy tento týden?

Na Wall Street tento týden nabídne možnou dividendu více než tři sta společností. U některých se dividendový výnos dokonce přibližuje dvaceti procentům.

Ilustrační foto

Analytici BMO Capital Markets snížili investiční doporučení pro akcie Abbott Laboratories

Investiční firma BMO Capital Markets snížila investiční doporučení pro akcie Abbott Laboratories na stupeň „Market Perform“. Cílová cena je 48 dolarů.

Jak koupit akcie? Zde je několik pravidel pro výběr těch pravých

Při nákupu akcií se můžeme spoléhat na štěstí. To však neovlivníme. Existuje ale pár pravidel, kterých se můžeme držet, a které nám mohou pomoci vybrat ty správné akcie. Pojďme se tedy podívat jak správně na investice do akcií.

Ilustrační obrázek

Abbott může použít svůj ZIKA Test u krevních vzorků

Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) prodloužil oprávnění pro molekulární testy společnosti Abbott (NYSE:ABT) pro virus Zika (Abbott RealTime ZIKA Test) u celých krevních vzorků.

Abbott Laboratories vykázala EPS v souladu s očekáváním, tržby byly nižší než trh očekával

Společnost Abbott Laboratories (NYSE:ABT) vykázala ve čtvrtém čtvrtletí minulého roku Non-GAAP EPS v hodnotě 0,65 USD, což bylo v souladu s očekáváním trhu.

Po krachu jednání o fúzi nakupují insideři akcie Abbott Laboratories

Dva výkonní představitelé Abbott Laboratories koupili v minulém týdnu 28 000 akcií společnosti v celkové hodnotě zhruba 1,1 mil. USD (za 38,45-39,09 USD/akcii).

Abbott Laboratories vylepšila hospodaření a překonala odhady

Abbott Laboratories (NYSE:ABT) reportovala za Q3 EPS $0.59 a překonala očekávání o $0.01. Tržby dosáhly $5.3 mld (+2.9% Y/Y) a očekávání překonaly o $10 mil.

Abbott Laboratories prodá svoji oční divizi firmě Johnson & Johnson za 4,33 miliardy USD

Abbott prodává některé své aktivity, protože se hodlá dále zaměřit na výrobu kardiovaskulárních a diagnostických přístrojů.

Abbott Laboratories reportoval lepší výsledky hospodaření než se čekalo. Akcie před trhem posilují

Abbott Laboratories (NYSE:ABT) reportoval za Q2 EPS $0.55 a překonal očekávání o $0.02. Tržby dosáhly $5.33 mld (+3.1% Y/Y) a překonaly očekávání o $90 mil.

Akcie spin-off společností v USA si v prostředí stagnujících zisků vedou nebývale dobře

Akcie mnoha takzvaných spin-off společností, které se osamostatnily od svého mateřského podniku, vykazují v poslední době výrazný růst. 

Blíží se výplata dividendy. Kdy nejpozději nakoupit akcie HRB, VET, GE, CL, ABT a AMAT?

Akcie, USA a Kanada | 15.06.2016 10:15 | wa pe | Diskuze

Pro mnoho investorů je důležitým důvodem proč kupovat akcie výše jejich dividendy. Celá řada společností v USA  nyní ohlásila termín a výši její budoucí výplaty. 

Abbott koupí za 5,8 mld. USD výrobce diagnostických testů Alere

Americká farmaceutická společnst Abbott Laboratories koupí za 5,8 miliardy dolarů (114,1 miliardy Kč) výrobce diagnostických testů Alere. Akvizicí tak výrazně posílí v oblasti zdravotnického testování a vstoupí na nové trhy, informovala dnes agentura Reuters.

Akcie Alere vystřelily o 48 % poté, co Abbot Laboratories nabídla 56 dolarů za akcii

Zdravotnictví, USA a Kanada | 01.02.2016 14:15 | fa ra | Diskuze

Abbot Laboratories (ABT) nabídla za společnost Alere (ALR) 56 dolarů za akcii. Přitom páteční zavírací cena byla lehce nad 37 dolary. Akcie v premarketu rostou aktuálně o 47 %. Akcie ABT reagují mírně pozitivně.

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.