AIR LIQUIDE (AI)

Akcie AIR LIQUIDE. Aktuální zpravodajství, analýzy, investiční doporučení a cílové ceny.

Energetická budoucnost patří vodíku je přesvědčeno vedení Royal Dutch Shell, Toyoty a dalších společností

Velké automobilové a energetické společnosti jako Shell, Total či Toyota se ve společném prohlášení ze Světového ekonomického fóra v Davosu zavázaly investovat v příštích pěti letech 10 miliard euro do rozvoje vodíkových technologií, které podle nich představují ideální možnost, jak zbavit svět závislosti na fosilních palivech.


Japonská Toyota zahájí ve Spojených arabských emirátech testování vozů na palivové články

Výrobce automobilů Toyota Motor Corp hodlá zahájit testy svého vozidla s vodíkovým pohonem ve Spojených arabských emirátech, aby vyzkoušel možnosti bezemisní technologie v mimořádně horkých a suchých podmínkách.

Air Liquide koupí divizi Serdex společnosti Bayer

Zdravotnictví, Evropa | 05.01.2017 09:57 | Hů La | Diskuze

Francouzský dodavatel průmyslových plynů Air Liquide SA oznámil, že od německého farmaceutického výrobce Bayer AG odkoupí jeho divizi Serdex, která se zaměřuje na výrobu přírodních přísad pro kosmetiku.

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.