Akcie čtyř společností s dividendami nad 9 procent a ratingem "buy"

06.09.2016 | 13:30 | Ne Ro | Diskuze

Pakliže jsou investoři ochotni více riskovat, může pro ně být dobrou volbou právě nákup níže uvedených akcií, které jsou analytiky ohodnoceny na "buy", nabízejí vyšší dividendy a zároveň nevylučují budoucí růst. Dobrou zprávou je, že i při postranním obchodování mohou investoři stále ještě těžit ze silných dividendových výnosů. Takže jaké akcie to jsou...?

Foto: skaterboy195

 

Analytici ze společnosti Merrill Lynch vypátrali čtyři společnosti, které vyplácejí vysoké dividendy a mimoto mají akcie ohodnocené na "buy". Nicméně dlužno podotknout, že zatímco je jejich hodnocení na "buy", riziko volatility je u tří z nich vysoké.

Delek Logistics Partners

Jedná se o společnost typu master limited partnership (MLP - druh veřejné obchodní společnosti), která může představovat dobré doplnění investičního portfolia. Delek Logistics Partners L.P. (NYSE: DKL) vlastní a provozuje v rámci Spojených států amerických logistiku a marketing pro crude, meziprodukty a rafinované produkty. Společnost operuje v rámci dvou divizí:

Potrubní a dopravní divize sestává z majetků zahrnujících potrubí, kamióny a přidružený majetek. Divize poskytuje sběr crude, dopravu a uskladnění crude, meziproduktů, rafinovaných produktů, a sice zejména pro rafinérie Tyler a El Dorado. Vyloučena z nabídky ovšem není ani nabídka či doprava těchže artiklů třetím stranám. Divize obsluhuje přibližně 400 mil potrubí na dopravování crude, 366 mil potrubí pro dopravu rafinovaných produktů a okolo 600 mil na sběr crude a dálkové tratě úhrnem okolo 7,3 miliónů barelů aktivního objemu.

Divize pro velkoobchod a terminaling nabízí marketing, dopravu, skladování a terminaling rafinovaných produktů a služeb nezávislým třetím stranám. Delek Logistics GP přitom slouží jakožto generální partner společnosti.

Investorům společnosti Delek Logistics Partners je vypláceno obrovských 9,5 %. Cílová cena akcií podle analytiků z Merrill Lynch je 32 USD. Očekávání analytiků Wall Street je 31,60 USD. 

Zdroj:24/7 WS

Podobná témata
dividendy, akcie, frontier communications, merrill lynch & co, delek logistics partners lp, scorpio tankers inc, obchodovaní s akciema, ellington financial

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Související

Špatně načasované investice nejsou dobrou zprávou pro akcie Caterpillar

Poté, co se vedení společnosti Caterpillar (NYSE:CAT) ujal v roce 2010 z pozice výkonného ředitele Doug Oberhelman, investoval do roku 2013 výrobních závodů a jejich zařízení skoro 10 miliard USD.

Nejdůležitější události tohoto týdne: Zápis ze zasedání Fedu, začátek výsledkové sezóny v USA

Souhr nejdůležitějších momentů uplynulého týdne na finančních trzích.Čti více

Evropská data, která budou tomuto týdnu dominovat, podpoří euro proti dolaru

Tento týden opanují data z Evropy. Inflace ve Francii a Německu by měla zrychlit. HDP ve Francii a Španělsku ukáže solidní tempo růstu, tak jako předstihové indikátory, které by už pro probíhající čtvrté čtvrtletí mělo indikovat růst HDP v eurozóně o 0,3 % q/q.

Dnes by mělo být otevřeno největší ropné pole objevené za 40 let, vítejte v Kašaganu

Základní fakta o gigantickém ropném poli Kašagan v Kazachstánu, které by se mělo 23. října nejspíš oficiálně otevřít, a přehled největších ropných polích na světě:

Jak dále s kvantitativním uvolňováním rozhodne ECB v prosinci?

ECB včera vůbec nediskutovala o tom, jak dále s programem kvantitativního uvolňování, se kterým aktuálně počítá do března. Jeho konec ze dne na den je ale velmi nepravděpodobný.

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.