Amazon.Com Inc (AMZN)

Kurzy akcií Amazon.Com Inc. Aktuální zpravodajství, analýzy, investiční doporučení a cílové ceny.
Symbol P/E EPS Dividendový výnos % Počet akcií v oběhu DPS PEG P/S P/B
AMZN 187.2 4.36 0 475 169 500 0 4.74 3.02 21.73Analytici z Morgan Stanley potvrdili doporučení pro akcie IBM

Analytici z Morgan Stanley potvrdili své investiční doporučení pro akcie IBM na Overweight.

Akcie Twilio se octly v top výběru analytiků z Oppenheimer na 2017

Analytici z Oppenheimer & Co. potvrdili své investiční doporučení pro akcie Twilio (TWLO) na Outperform i cílovou cenu na 50 USD.

Ilustrační foto

Sázejte na cenový pohyb akcií Netflix, Amazon, a dalších

Pokud zrovna nevíme, jakým směrem se vydá cena akcie, můžeme použít techniku označovanou jako „straddle“, která spočívá v tom, že zadáte dva čekající příkazy jeden na růst a druhý na pokles okolo aktuální ceny. Pokud se jeden z nich aktivuje, ten druhý je zrušen. Nebo můžeme ke stejnému účelu použít opce.

Ilustrační foto

Amazon způsobil diplomatickou roztržku s Indií, nabízel rohožku zobrazující indickou vlajku

Akcie, Evropa, Asie a Austrálie | 12.01.2017 13:13 | fa ra | Diskuze

Indická vláda pohrozila, že nebude vydávat víza zaměstnancům firmy Amazon kvůli rohožkám zobrazujícím indickou vlajku, které tento internetový obchod nabízel. Indická ministryně zahraničí rovněž vyzvala firmu, aby se omluvila.

Amazon údajně kupuje společnost Harvest.ai

Technologie, USA a Kanada | 09.01.2017 21:48 | Ne Ro | Diskuze

Amazon Web Services společnosti Amazon (AMZN) se údajně rozhodl, že koupí společnost Harvest.ai, a to ve mj. snaze rozšířit své schopnosti vysledovat duševní vlastnictví v sítích s pomocí technologie umělé inteligence. Žádná ze zmiňovaných společností zatím svůj komentář týkající se této akvizice neposkytla.

Streamovaná hudba poprvé vládne prodejům v USA, do módy se však ve velkém stylu vrací i vinylové desky

Celkový počet hudebních nahrávek získaných spotřebiteli pomocí streamování loni ve Spojených státech vzrostl o 76 procent a poprvé překonal objem digitálního prodeje hudby. Uvedla to dnes firma pro výzkum hudebního trhu Nielsen Music.

Ilustrační obrázek

Deset internetových překvapení na letošní rok

Rok 2017 sotva začal a analytici z RBC Capital Markets pod vedením Marka Mahaneye už zveřejnili svůj celoroční výhled na 2017, který se týká internetových společností a potažmo i jejich akcií; společností, u nichž existuje 30% šance, že letos dojde k nějaké "vysoce nepravděpodobné" události. Takže tedy na které akcie nakupovat?

Run-DMC žaluje Amazon, Wal-Mart a další maloobchodníky

USA a Kanada | 30.12.2016 12:30 | Pet Bu | Diskuze

Rapová skupina Run-DMC podala v New Yorku žalobu proti firmám Amazon (NASDAQ:AMZN), Wal-Mart (NYSE:WMT) a dalším maloobchodníkům.

Amazon si nechal patentovat svůj létající sklad

Technologie, USA a Kanada | 29.12.2016 14:23 | Hů La | Diskuze

Společnost Amazon (NASDAQ:AMZN) získala patent na svůj „létající sklad“ založený na principu lehké vzducholodi či aerostatu, který by se mohl vznášet ve výšce zhruba 13,5 km (45 000 stop).

Amazon letos zažil svou dosud nejlepší vánoční sezonu

Americký internetový obchod Amazon letos zažil svou dosud nejlepší vánoční sezonu. Uvedla to dnes firma s tím, že v rámci svého věrnostního programu Prime dodala zákazníkům po celém světě více než miliardu produktů.

Akcie Fitbit rostou o 7,41 % v reakci na počet stažení aplikace na App Store

Akcie, Technologie, USA a Kanada | 27.12.2016 19:00 | wa pe | Diskuze

Akcie výrobce nositelné elektroniky Fitbit (NYSE:FIT) rostou v reakci na dobré umístění v počtu stažení jeho aplikace na portálu App Store.

Konec daňového ráje? Lucembursko mění pravidla pro zdanění podniků

Finance, USA a Kanada, Evropa | 27.12.2016 17:16 | wa pe | Diskuze

Lucembursko začátkem příštího roku zpřísní pravidla pro zdanění podniků. Pro velké firmy tak bude obtížnější tuto malou evropskou zemi využít, když se budou chtít vyhnout placení daní. Informovaly o tom dnes lucemburské úřady.

Deset odvážných předpovědí na 2017 pro akcie technologického sektoru

Důsledkem realizace několika velkých fúzí budou příští rok společnosti jako Intel či Nvidia čelit stále tužším konkurenčním tlakům a akcie nepředvídatelným pohybům a společnosti směřující k IPO budou pod stále větším drobnohledem… 

Analytici Guggenheim sázejí na akcie Nike

Analytici Guggenheim zařadily akcie Nike (NYSE:NKE) na seznam akcií doporučených k nákupu s cílovou cenou 70 USD.

Amazon získal patent na ochranu doručování pomocí dronů

Technologie, USA a Kanada | 22.12.2016 09:34 | Hů La | Diskuze

Společnost Amazon (NASDAQ:AMZN) získala podle amerického patentového úřadu patent na technologii, která ochrání dodávky zásilek pomocí dronů před zneužitím.

Akcie Twilio mají potenciál brzy výrazně posílit. Blíží se na titulu short squeeze?

Investoři v posledních měsících houfně sázeli na pokles akcií Twilio (TWLO), poslední dobré zprávy na titulu by však mohly vést k uzavírání těchto krátkých pozic a výraznému růstu.


Sdílejte článek na sociálních sítích
Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.