Top akcie levnější než 10 USD, u nichž lze očekávat výrazný pohyb vzhůru

19.09.2016 | 13:29 | Ne Ro | Diskuze

V každém čase, i v tom nelehkém, je možno najít příležitosti, z nichž se dá těžit. 

Foto: PIX1861

Jedna z kategorií, jež analytici vyzdvihují, bývají levné akcie, mnohdy levnější než 10 USD za kus, společností s malou tržní kapitalizací, nicméně s velkým růstovým potenciálem.   Někdy se očekávání analytiků vyplní, jindy nikoli. Ostatně, kdejaká dnes drahá akcie mnohdy začínala své obchodování na zcela nízké úrovni.

Array BioPharma Inc. (NASDAQ: ARRY)

Analytici z Cowen dne 12. září 2016 pokryli akcie Array společnosti s počátečním ratingem na "outperform" a cílovou cenou 9 USD. Páteční uzavírací cena akcií společnosti byla 3,47 USD. Analytici Wall Street očekávají cílovou cenu 8,00 USD a obchodní pásmo za období 52 týdnů od 2,38 USD do 5,87 USD.

Boingo Wireless Inc. (NASDAQ: WIFI)

Analytici dne 13. září 2016 pokryli akcie Boingo společnosti s počátečním ratingem na "outperform" a cílovou cenou 12 USD. Páteční uzavírací cena akcií společnosti byla 9,13 USD. Analytici Wall Street očekávají cílovou cenu 11,01 USD a obchodní pásmo za období 52 týdnů od 5,40 USD do 9,88 USD.

Eldorado Gold Corp. (NYSE: EGO)

Analytici z Merrill Lynch dne 14. září 2016 zvýšili své investiční doporučení na akcie společnosti Eldorado Gold z "underperform" na "buy" s cílovou cenou 5 USD. Páteční uzavírací cena akcií byla 3,99 USD a obchodní pásmo za období 52 týdnů od 1,87 USD do 5,16 USD. Analytici Wall Street očekávají cílovou cenu 5,76 USD.

Energy Recovery Inc. (NASDAQ: ERII)

Analytici z Jefferies dne 13. září 2016 zvýšili své investiční doporučení na akcie společnosti Energy Recovery z "hold" na "buy" s cílovou cenou 20 USD.  Páteční uzavírací cena akcií společnosti byla 14,57 USD. Analytici Wall Street očekávají cílovou cenu 15,75 USD a obchodní pásmo za období 52 týdnů od 2,07 USD do 14,65 USD.

Zdroj:24/7 WS, redakce

Podobná témata
akcie, upgrades & downgrades, demand media inc, eldorado gold corp, xerox corp, array biopharma inc., obchodovaní s akciema, energy recovery inc, extreme networks, mirna therap cmn stk, oasmia pharmaceu ads, boingo wireless inc, xplore tech corp de

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Související

Blíží se finální dohoda o německém jaderném odpadu. Investiční doporučení pro akcie E.ON a RWE podle analytiků Societe Generale

Poté, co Německo ohlásilo takzvaný Atomausstieg a rozloučilo se s produkcí energie z jaderných elektráren, zůstala na stole otázka, kdo bude nést náklady na bezpečné uskladnění jaderného odpadu. Investiční doporučení a cílové ceny pro akcie energetických společností RWE a E.ON.

Akcie U.S. Steel jsou pro investory, kteří mají pro strach uděláno

Podle prestižního investičního týdeníku Barron's by akcie U.S. Steel mohly do jednoho roku posílit až o 50 % a představují dobrou volbu pro odvážnější investory.

Špatně načasované investice nejsou dobrou zprávou pro akcie Caterpillar

Poté, co se vedení společnosti Caterpillar (NYSE:CAT) ujal v roce 2010 z pozice výkonného ředitele Doug Oberhelman, investoval do roku 2013 výrobních závodů a jejich zařízení skoro 10 miliard USD.Čti více

Jak dále s kvantitativním uvolňováním rozhodne ECB v prosinci?

ECB včera vůbec nediskutovala o tom, jak dále s programem kvantitativního uvolňování, se kterým aktuálně počítá do března. Jeho konec ze dne na den je ale velmi nepravděpodobný.

Eurozóna: ECB ponechala úrokové sazby beze změny v souladu s očekáváním

(Aktualizováno 16:18) Evropská centrální banka (ECB) dnes podle očekávání nechala své základní úrokové sazby beze změny a nepřikročila ani k úpravě programu nákupu cenných papírů.

Neshoda v ECB pozdrží další rozhodnutí

Poté, co béžová kniha ukázala na rostoucí ekonomickou aktivitu ve většině sledovaných amerických okrscích, se pozornost trhů přesune do Evropy.

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.