Analytici z Jefferies upozorňují na klinicky relevantní data léčiva KRN23 společnosti Ultragenyx

21.09.2016 | 10:59 | Ne Ro | Diskuze

V souvislosti s představením dat léčiva KRN23 farmaceutické společnosti Ultragenyx Pharmaceutical Inc (RARE) analytici z Jefferies poznamenali, že následná data jsou klinicky významná a mohou podpořit či podmínit schválení od EU v roce 2016.

Foto: Public Domain

Při dalším rozpracování zvaných dat, akciová analytička Gena Wang uvedla, že fáze 2 čtyřicetitýdenního a čtyřiašedesátitýdenního testování poukázala na dosažená zlepšení v RGI-C a rychlosti růstu, která byla v souladu s očekáváními. Analytici z Jefferies dále podotkly, že pozitivní růstový trend 64 týdnů podporuje klinickou přínosnost léčiva KRN23. Úroveň fosfátů séra dosáhlo lehce nad níže stanovenou normu a dodatečná funkční měření poukazují na správný směr, uvádí společnost. Wangová naznačila, že bezpečnost a snášenlivost léčiva je nad stávajícími standardy péče. Citovaná analytička dále podotkla, že následné doplnění fáze 2b XLH studie na dospělých ukazuje na zlepšení v séru Pí.  Ačkoli společnost vidí jistou možnost pro zrychlené udělení souhlasu úřadů pro toto léčivo jakožto průlomové, naznačila, že by mohla s fází 3 testování začít v roce 2016, pokud by FDA potřebovalo podpůrný test.

Analytici z Jefferies stanovili své investiční doporučení na akcie společnosti Ultragenyx na "Buy" s cílovou cenou 109 USD.

Zdroj:BNZG, Redakce

Podobná témata
farmaceutický průmysl, evropská unie, fda, farmaceutické akcie, biotechnologie, akcie, obchodovaní s akciema, ultragenyx pharmaceu

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Související

Akcie, která dnes přitahují pozornost investorů: Caterpillar, 3M, merck, Under Armour, Eli Lilly a další

Které akcie dnes přitahují pozornost investorů těsně před zahajovacím zvoněním na burzách v USA?

Akcie, které dnes přitahují pozornost investorů: 3M, Boeing, LinkedIn, Amazon.com a další

Které akcie dnes přitahují pozornost investorů těsně před zahajovacím zvoněním na burzách v USA?Čti více

Pokud nepřijmete uprchlíky, přestaneme posílat peníze do rozpočtu EU, vzkazuje italský premiér

Italský premiér Matteo Renzi pohrozil Evropské unii, že jeho země přestane platit do unijního rozpočtu, pokud jí státy EU nepomůžou s uprchlíky. Informovala o tom agentura AFP.

Aktuální technické úrovně pro měnový pár USD/JPY

Na které technické úrovně na páru USD/JPY měli dát forex obchodníci dobrý pozor?

Těžba lithia na Cínovci může začít, společnost Karla Janečka dostala povolení

Společnost Cínovecká deponie, kterou ovládá investiční skupina RSJ miliardáře Karla Janečka, dostala od báňského úřadu poslední povolení k těžbě lithia z odkaliště v krušnohorském Cínovci. Separace lithných slíd by mohla začít za dva až tři roky.

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.