JFD Brokers Ltd - články a profil autora

JFD Brokers "JUST FAIR & DIRECT".

JFD bylo založeno 24. prosince 2011, francouzsko-německými majiteli a již nyní se řadí celosvětově mezi top 20 největších on-line brokerů a Top 3 největší MT4 brokery *, s pevným postavením hlavně v západní Evropě a již nyní zanechalo stopy napříč více než 60ti zemích na 5 kontinentech. JFD je game changer a je oceňovaným globálním poskytovatelem elektronického obchodování, brokerage a řešení správy majetku, licencovaný poskytovat širokou škálu služeb dostupných sofistikovaným investorům, HNW, fondům, bankám, jiným brokerům a dalším finančním institucím prostřednictvím oddělených divizí:

JFD WEALTH / Wealth Management
Patentované prvotřídní řešení, včetně poradenství / diskreční mandáty, exekucí, výzkumu a korporátních služeb, se speciálním zaměřením na Quants / HFT a bezpečné kapitálové strukturované produkty.
www.jfdwealth.com

JFD BROKERS / Retail OTC Brokerage
Naše multi-asset řešení je poskytováno se 100% poobchodní transparentcí a anonymitou v prostředí DMA / STP prostřednictvím populární MT4 platformy.
Přímý přístup ke všem hlavním zdrojů likvidity FX, hotovostních a futuritních indexů, akcií USA / EU / APAC, komodit, dluhopisů a ETF prostřednictvím MT4 je u JFD jedinečný.
www.jfdbrokers.com/cz/

JFD PRIME / Prime Brokerage
Jednotný, přímý, anonymní a transparentní přístup do všech hlavních burz a OTC zdrojům likvidity (více než 100 bank, burz, systémů MTF) jsou k dispozici prostřednictvím FIX API, MT4 Gateway a WLS.
www.jfdprime.com

JFD RESEARCH / průzkum trhu a analýza
Vlastní technické i fundametální průzkumy od intradenních až dlouhodobé, publikovaných na celém světě u několika nezávislých finančních médií.
www.jfdbrokers.com/jfd-research

ZMĚŇTE SVÉ MYŠLENÍ | ZMĚŇTE SVŮJ POHLED | ZMĚŇTE SVOU CESTU

MiFID | CySEC | FCA | BaFin | ACPR | ICF

* Zdroj: Finance Magnates - QIR1 2016 (www.financemagnates.com)


Týdenní výhled: 20.-24.února; Zápis FOMC, CPI EU a britský HDP

K vrcholům nadcházejícího týdne bude nejprve zápis FOMC, který budou zveřejněn ve středu v 19:00 GMT, a druhým vrcholem bude zpráva o inflaci Eurozóny a Kanady, stejně jako růst HDP Velké Británie, také ve středu. Mezitím bude značná pozornost věnována úterku, dnu Markit PMI hned pro několik zemí, včetně USA, Eurozóny jako celku a Německa.

EUR / USD – technický výhled; Přetrvávající oslabení

Euro vůči US dolaru zakončilo týden beze změny, protože se mu nepodařilo vyšplhat nad silnou úroveň rezistence 1.0700, což je známkou přetrvávajícího oslabení. Pár EUR / USD se obchoduje v rámci 50 a 100 SMAs na 4 hodinovém grafu, v očekávání významné události, která by spustila silnou rally oběma směry.

USD / JPY – technický výhled; Technické indikátory jsou zkresleně vyšší

Americký dolar se vůči japonskému jenu minulý týden obchodoval níže a zůstal stálý proti všem ostatním hlavním měnám s výjimkou libry. Neexistuje žádné fundamentální vysvětlení pro obrat americké měny, zatímco pár USD / JPY se na denním grafu rozvíjí v rámci 50 a 100 SMAs.

Fed může již brzy zvýšit sazby zatímco BoJ plánuje jejich snížení; US dolar vzrostl

US dolar posílil po výpovědi Yellenové (Fed), která podpořila možný růst sazeb při příští politické schůzi. Naopak, BoJ si klade za cíl snížit krátkodobé sazby na -0,1%, což by oslabilo japonský yen. Sterling odepisuje ze smíšených údajů, zatímco euro ztrácí půdu pod nohama oproti hlavním měnám z neuspokojivých dat a rizik vznášejících se kolem Unie.

Dnešek je velmi rušný; Výpověď Yellenové (Fed), CPI U.K. a HDP Eurozóny

Pondělí bylo tiché, ale dnešní ekonomický kalendář slibuje udržet si zájem traderů v nezmenšené míře. Vrcholem dne bude pololetní výpověď předsedkyně Fedu Janet Yellenové o ekonomice a měnové politice. Kromě toho hlavní ekonomiky dnes uvolní své HDP, CPI a reporty o maloobchodních prodejích. Stojí za to zmínit, že včera Evropská komise navýšila své prognózy hospodářského růstu Eurozóny a Velké Británie.

GBP / USD – technický výhled; Pár se vyvíjí nad 50 a 100 SMAs

Dvojice GBP / USD se na týdenním grafu konsoliduje v bočním kanálu s horní hranicí na úrovni odporu 1,2705 a dolní hranici na úrovni podpory 1,1985. Během posledních dvou týdnů libra brouzdala vůči US dolaru níže, zatímco během minulého týdne zůstala prakticky beze změny, protože se jí nepodařilo překonat 1.2580.

USD / JPY – technický výhled; Pullback na významné bariéře podpory 111.60

Americký dolar se obchoduje výše oproti téměř všem hlavním měnám, oproti japonskému jenu dosud v tomto měsíci vzrostl o více než 0,7%. Dolar byl pod tlakem po většinu týdne, ale silně se zotavil po komentářích prezidenta Trump o daních.

EUR / USD – technický výhled; Očekává se medvědí vliv

Celosvětově nejobchodovanější měna - pár EUR / USD - vrátila všechny své dvoutýdenní zisky, protože byla v průběhu minulého týdne obchodována výrazně níže. Pár klesl o více než 1,3% a zastavil sedm-týdenní rally, navíc pronikl stoupajícím kanálem směrem dolů.

EUR / USD – technický výhled; Očekává se medvědí vliv

Celosvětově nejobchodovanější měna - pár EUR / USD - vrátila všechny své dvoutýdenní zisky, protože byla v průběhu minulého týdne obchodována výrazně níže. Pár klesl o více než 1,3% a zastavil sedm-týdenní rally, navíc pronikl stoupajícím kanálem směrem dolů.

Týdenní výhled: 13.-17.února; Výpověď Yellenové (Fed); Před námi super rušný týden

Tento týden se zdá být přeplněný významnými ekonomickými údaji, které budou mít dopad na trh. Pololetní výpověď Yellenové (Fed) poprvé po zvolení prezident Trumpa. USA, Velká Británie, Čína a Německo vydají své CPI zprávy. Kromě toho budou uvolněny prognózy a HDP Eurozóny a ve Velké Británii zaměstnanost a maloobchodní tržby.

Zváží BoE zvýšení sazeb? EUR / USD, GBP / USD a AUD / USD dle očekávání; RBNZ na radaru

Obchodní deficit USA se snížil a podpořil dolar, zatímco libra prudce stoupla po jestřábích komentářích Forbese (BoE). Euro zkončilo mírně pozitivní, BoJ nedokázala ovlivnit USD / JPY a AUD / USD, které spadly po rozhodnutí RBA udržet si sazbu. Všichni dnes večer budou sledovat rozhodnutí o úrocích RBNZ.

Týdenní výhled: 6. – 10.února; Politická setkání RBA a RBNZ

Ekonomický kalendář pro tento týden je tišší než ten předchozí, s omezeným množstvím trh ovlivňujících zpráv. Pod drobnohledem budou dvě politická setkání RBA a RBNZ. Také budeme vyhlížet U.K. NIESR HDP a výrobní a průmyslovou produkci.

USD / JPY – technický výhled; Pár dosáhl 113,50 a poté spadl

Zatímco páteční zpráva non-farm payrolls přidala 227tis, mnohem vyšší počet než očekávaných 175tis, pár USD / JPY vzrostl na 113,50, ale pak sklouzla zpět na cenovou hladinu 112.30. Americký dolar vůči japonskému jenu v průběhu minulého týdne klesl o více než 2% a pronikl bočním kanálem 112.50 - 115.40 směrem dolů.

EUR / USD – technický výhled; Čerstvé dvouměsíční maximum

Euro se vůči dolaru v předchozím týdnu obchodovalo výše a snažil se překonat nad psychologickou úroveň 1.0800, která se stala pro měnový pár velmi významnou úrovení rezistence. Pár EUR / USD vytvořil čerstvé téměř dvouměsíční maximum na 1.0830, ale nedokázal otestovat další úroveň rezistence na 1.0850.

Euro vzrostlo po optimistických datech; US dolar před zasedáním Fedu spadl; Očekáváné hlasování o Brexitu

Příznivci trhu jsou dnes zahlceni, sledují mnoho věcí najednou. Ve Velké Británii bude parlament hlasovat pro zahájení Brexitu, zatímco bude přitahovat pozornost i politické zasedání Fedu. Euro bylo v úterý nejvýkonější měnou v důsledku lepších zpráv než se očekávalo.

Týdenní výhled: 30 ledna - 3 února; Fed, BoE, BoJ a NFP uprostřed obav z Trumpových rozhodnutí

Tento týden je přesycen zprávami řidícími trh! Report o pracovních místech v USA vyjde v pátek, tři politická setkání Federal Reserve, Bank of England a Bank of Japan slibují volatilitu trhu. Obchodníci mají obavy z rozhodování Prezidenta Spojených států po jeho nedávném rozhodnutí zakázat cestování ze zemí s muslimskou většinou a zamezil tak vstupu uprchlíků.

EUR / USD – technický výhled; 6.pozitivní týden v řadě

Euro si vede tento měsíc poměrně dobře, stouplo vůči US dolaru o více než 1,9% a vytvořilo šestý pozitivní týden v řadě. Pár EUR / USD také během posledního týdne vytvořil nové sedmi-týdenní maximum na 1.0770 a nedokázal otestovat kritickou úroveň na 1.0800.

USD / JPY – technický výhled; Tento měsíc propad o téměř 2%

Jedním z největších vítězů minulého týdne byl pár  USD / JPY, ale zisky byly skromné ​​a během dnešního časného rána se měnový pár obchodoval níže. Nicméně se dolar doposud v tomto měsíci vůči japonskému jenu propadl o téměř 2% a zaznamenává první záporný měsíc po třech zelených v řadě.

Britský Nejvyšší soud rozhodl; GBP / USD splnil svůj cíl; USD mírně vzrostl

Vrcholem dne bylo včera nařízení britského Nejvyššího soudu o tom, že vláda Theresy Mayové potřebuje souhlas parlamentu před provedení článku 50, což dočasně tlačí libru níže. U.S. dolar si užil mírné povzbuzení poté, co Trump podepsala smlouvu s cílem stimulovat domácí průmyslovou výrobu. Mezitím euro zůstalo netečné po smíšených číslech Markit PMI.

Týdenní výhled: 23.-27.ledna; Trumpova politika a rozhodnutí britského Nejvyššího soud

Nová éra v USA s nový prezident Donaldem Trumpem začala s klesajícím US dolarem. Příští kroky prezidenta budou pro americký dolar velmi významné a pro světové finanční trzíhy také. Tento týden se mu podařilo udržet si náš zájem neovlivněn spoustou ekonomických zpráv.

GBP / USD – Technický výhled; Zasáhl klesající linii

Sterling měl oproti dolaru velmi dobrý týden po úterním projevu premiérky Theresy Mayové o Brexitu. Cabel začíná vypadat docela zajímavě, vytváří měsíc plný trhavých pohybů bokem a i během minulého týdne, kdy jsme viděli klíčový býčí zvrat.

FTSE 100 Index – Technický výhled; Index se pohybuje pod trendovou linií

Tlak na index FTSE100 pokračuje i během prvních pracovních hodin tohoto týdne a cash index nyní testuje úroveň podpory na 7158. Během dalších hodin očekáváme pohyb směrem dolů a cena by se měla i nadále pohybovat dolů ke klíčové úrovni na 7066, což je na 4 hodinovém grafu téměř 200-SMA.

Úřad Donalda Trumpa je katalyzátorem pro směr dolaru

Všichni dnes sledují inauguraci Donalda Trumpa zatímco obchodníci dumpingového US dolaru se obávají ekonomických a měnových záměrů nového prezidenta.

Mayová posílila libru; GBP / USD, EUR / GBP a USD / JPY dosáhli svých cílů

Britská libra konečně posílila prohlášením týkajícím se Brexitu a posílením ekonomiky, nahrála významné zisky oproti všemi svým protějškům. Americký dolar je nákloněný politice před zveřejněním CPI v USA, proslovem Yellenové (Fed) a uvedením Trumpa do úřadu. Mezitím se euro obchoduje trhaně a zakončilo den ve vymezeném pásmu.

Týdenní výhled: 16.-20. ledna; Ekonomický kalendář signalizuje vysokou volatilitu

Americký dolar minulý týden skončil níže oproti všem hlavním měnám, protože prezident USA Donald Trump ve svém projevu neposkytl dostatek informací o svých budoucích činech, jak se od něj očekávalo. Jedinou výjimkou byla britská libra, která dnes ráno překvapila gapem směrem dolů díky spekulacím, že britská premiérka Theresa Mayová bude v úterý naznačovat takzvaný "Hard Brexit".

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.