JFD Brokers Ltd - články a profil autora

JFD Brokers "JUST FAIR & DIRECT".

JFD bylo založeno 24. prosince 2011, francouzsko-německými majiteli a již nyní se řadí celosvětově mezi top 20 největších on-line brokerů a Top 3 největší MT4 brokery *, s pevným postavením hlavně v západní Evropě a již nyní zanechalo stopy napříč více než 60ti zemích na 5 kontinentech. JFD je game changer a je oceňovaným globálním poskytovatelem elektronického obchodování, brokerage a řešení správy majetku, licencovaný poskytovat širokou škálu služeb dostupných sofistikovaným investorům, HNW, fondům, bankám, jiným brokerům a dalším finančním institucím prostřednictvím oddělených divizí:

JFD WEALTH / Wealth Management
Patentované prvotřídní řešení, včetně poradenství / diskreční mandáty, exekucí, výzkumu a korporátních služeb, se speciálním zaměřením na Quants / HFT a bezpečné kapitálové strukturované produkty.
www.jfdwealth.com

JFD BROKERS / Retail OTC Brokerage
Naše multi-asset řešení je poskytováno se 100% poobchodní transparentcí a anonymitou v prostředí DMA / STP prostřednictvím populární MT4 platformy.
Přímý přístup ke všem hlavním zdrojů likvidity FX, hotovostních a futuritních indexů, akcií USA / EU / APAC, komodit, dluhopisů a ETF prostřednictvím MT4 je u JFD jedinečný.
www.jfdbrokers.com/cz/

JFD PRIME / Prime Brokerage
Jednotný, přímý, anonymní a transparentní přístup do všech hlavních burz a OTC zdrojům likvidity (více než 100 bank, burz, systémů MTF) jsou k dispozici prostřednictvím FIX API, MT4 Gateway a WLS.
www.jfdprime.com

JFD RESEARCH / průzkum trhu a analýza
Vlastní technické i fundametální průzkumy od intradenních až dlouhodobé, publikovaných na celém světě u několika nezávislých finančních médií.
www.jfdbrokers.com/jfd-research

ZMĚŇTE SVÉ MYŠLENÍ | ZMĚŇTE SVŮJ POHLED | ZMĚŇTE SVOU CESTU

MiFID | CySEC | FCA | BaFin | ACPR | ICF

* Zdroj: Finance Magnates - QIR1 2016 (www.financemagnates.com)


Míra inflace U.K. na 2,3%, Sterling zabojoval; USD / JPY uzavřel zisk

Dnešek bude klidný po té, co britská libra profitovala kvůli zprávě o britském CPI. Mezitím byl US dolar pod silným tlakem díky tomu, že se Trumpovy administrativní plány mohou potýkat s obtížemi. Euro se obchoduje smíšeně oproti ostatním hlavním měnám kvůli absenci makrodat.

Brexit začne příští úterý; Libra před britskou zprávou CPI poklesla

Očekávaný Brexit se zpozdí o další týden a oficiální den, kdy britská premiérka Theresa May spustí článek 50 vedoucí k opuštění Velké Británie Evropské unie, bude 29.března.

Týdenní výhled: 20. – 24. března; Politické setkání RBNZ, proslov Yellenové a CPI report U.K.

Ve srovnání s minulým týdnem, kdy proběhla řada významných politických schůzek bank, jsme právě vstoupili do týdne, který se zdá být klidnější, ale pro trh nebude rozdílný. Je naplánována přemíra makroekonomických údajů, ale žádné z nich nebudou dost silné, aby řídili trhu. RBNZ bude mít politickou schůzi, zatímco je naplánováno množství projevů naplánovaných různými členy Fedu a předsedkyní Fedu Yellenovou.

GBP / USD - Technický výhled; Pár stoupá a uzavřel zisk na 1.2400

Sterling zakončil šestitýdenní klesající pás vůči dolaru, minulý týden na své hodnotě přidal více než 1,83%. V průběhu příštích týdnů je pravděpodobný průlom libry, protože britská vláda by mohla vyvolat článek 50. Když se tak stane, můžeme uvidíme agresivní jízdu cabelu pravděpodobně směrem dolů.

EUR / USD - Technický výhled; Pár překonal významnou překážku 1.0715

Pár EUR / USD brousil tento měsíc výrazně výše, přidal více než 1,7% a překonal významnou překážku 1.0715. Neočekávané jestřábí prohlášení ze strany Evropské centrální banky minulý týden podpořilo euro a pomohlo páru se pohybovat vzhůru po odrazu z psychologické úrovně 1.0600.

Fed dnes pravděpodobně zvýší sazbu; US Dolar je před zasedáním FOMC smíšený

Fed oznámí rozhodnutí o úrokové sazbě a zasedání FOMC bude ještě dnes na sebe strhávat pozornost. Dolar se obchoduje smíšeně během včerejší seance, neboť čeká na hlavní událost dne, zatímco US dollar index se tento týden obchoduje mírně výše. Sterling a euro se stále pohybují pod tlakem.

Týdenní výhled 13.-17.března; Politické setkání Fed, BoJ, BoE a SNB

Máme před sebou super rušný týden s přeplněným ekonomickým kalendářem s makroekonomickými daty. Čtyři politické setkání jsou na tento týden naplánovány, Federální rezervní systém, Bank of Japan, Bank of England a Swiss National Bank, které budou na sebe strhávat pozornost, stejně jako celá řada projevů.

USD / JPY – Technický výhled; Nové 6-týdenní high na 115,50

Obchodníci uzavřeli zisky ze svých dlouhých pozic před ohlášením pátečního reportu o nefarmářských mzdách, zatímco pár USD / JPY poskočil a zaznamenal nové šestitýdenní high na cenové hladině 115,50. Bohužel, tento NFP report nebyl dostatečně dobrý, aby rozšířit zisky dolaru, nicméně očekáváme další vzestupnou jízdu ve dnech před rozhodnutím FOMC o sazbách.

EUR / USD – Technický výhled; Těsně nad kritickou úrovní 1.0700

Euro se v průběhu minulého týdne obchodovalo výše oproti všem hlavním měnám, protože překonalo nedávné komentáře prezidenta Evropské centrální banky Maria Draghiho. Předchozí týden ECB ponechala svou měnovou politiku beze změny a v průběhu projevu Maria Draghiho pár EUR / USD vyšplhal nad silnou psychologickou úroveň 1.0600.

V úterý nízká volatilita; Dnes změna zaměstnanosti ADP v USA před NFP

Včera všechny tři měny, US dolar, euro a libra U.K. byly prakticky beze změny vůči G10 měnám při nepřítomnosti zpráv řidících trh. Americký dolar zůstal vůči japonskému jenu nezměněn už třetí den v řadě v očekávání pátečního NFP reportu.

Týdenní výhled 6.-10. března; RBA, ECB, a NFP budou jen některé ze zpráv řídících trh

Nadcházející týden bude mít hned několik událostí, které si udrží zájem obchodníků. Dnes večer bude přitahovat pozornost rozhodnutím o úrokové sazbě RBA a ve čtvrtek bude na sebe strhávat pozornost politické zasedání ECB. A kromě toho jsme vstoupilo do NFP týdne.

USD / JPY – technický výhled; Pár dosáhl cíle 113,80

Minulý týden byl pro americký dolar skvělým, protože stoupl o více než 1,6% vůči japonskému jenu. Minulý pátek pár USD / JPY zaznamenal nové dvoutýdenní maximum na 114.75, zatímco býci zůstávají pod kontrolou a nevykazují žádné známky významného retracementu v očekávání dalšího zvýšení sazeb.

EUR / USD – technický výhled; Po silném oživení na 1.0500

Pár  EUR / USD byl v pátek ve svém výkonu pozitivní, vzrostl o více než 1%, což hrálo významnou roli při vytváření zeleného týdne. Společná měna čeká na měnově politické oznámení Evropské centrální banky a report o nefarmářských mzdách ve Spojených státech ve čtvrtek a v pátek.

Týdenní výhled: 27.února – 3.března; Projevy prezidenta USA Trumpa a Yellenové (Fed)

Ekonomický kalendář pro příští týden je plný dat, které pochází od tvůrci trhu, i když většina z nich bude mít spíše jen menší dopad na trh. Dnes v noci bude prezident USA Donald Trump bude mluvit před kongresem o svých plánech, zatímco v pátek má naplánovanou tiskovou konferenci předsedkyně Fedu Janet Yellenová.

AUD / USD – Technický výhled; Pár opět testuje 0,7740

Měnový pár AUD / USD vytváří pás vymezený zespod 0.7660 a shora 0.7740.

Týdenní výhled: 20.-24.února; Zápis FOMC, CPI EU a britský HDP

K vrcholům nadcházejícího týdne bude nejprve zápis FOMC, který budou zveřejněn ve středu v 19:00 GMT, a druhým vrcholem bude zpráva o inflaci Eurozóny a Kanady, stejně jako růst HDP Velké Británie, také ve středu. Mezitím bude značná pozornost věnována úterku, dnu Markit PMI hned pro několik zemí, včetně USA, Eurozóny jako celku a Německa.

EUR / USD – technický výhled; Přetrvávající oslabení

Euro vůči US dolaru zakončilo týden beze změny, protože se mu nepodařilo vyšplhat nad silnou úroveň rezistence 1.0700, což je známkou přetrvávajícího oslabení. Pár EUR / USD se obchoduje v rámci 50 a 100 SMAs na 4 hodinovém grafu, v očekávání významné události, která by spustila silnou rally oběma směry.

USD / JPY – technický výhled; Technické indikátory jsou zkresleně vyšší

Americký dolar se vůči japonskému jenu minulý týden obchodoval níže a zůstal stálý proti všem ostatním hlavním měnám s výjimkou libry. Neexistuje žádné fundamentální vysvětlení pro obrat americké měny, zatímco pár USD / JPY se na denním grafu rozvíjí v rámci 50 a 100 SMAs.

Fed může již brzy zvýšit sazby zatímco BoJ plánuje jejich snížení; US dolar vzrostl

US dolar posílil po výpovědi Yellenové (Fed), která podpořila možný růst sazeb při příští politické schůzi. Naopak, BoJ si klade za cíl snížit krátkodobé sazby na -0,1%, což by oslabilo japonský yen. Sterling odepisuje ze smíšených údajů, zatímco euro ztrácí půdu pod nohama oproti hlavním měnám z neuspokojivých dat a rizik vznášejících se kolem Unie.

Dnešek je velmi rušný; Výpověď Yellenové (Fed), CPI U.K. a HDP Eurozóny

Pondělí bylo tiché, ale dnešní ekonomický kalendář slibuje udržet si zájem traderů v nezmenšené míře. Vrcholem dne bude pololetní výpověď předsedkyně Fedu Janet Yellenové o ekonomice a měnové politice. Kromě toho hlavní ekonomiky dnes uvolní své HDP, CPI a reporty o maloobchodních prodejích. Stojí za to zmínit, že včera Evropská komise navýšila své prognózy hospodářského růstu Eurozóny a Velké Británie.

GBP / USD – technický výhled; Pár se vyvíjí nad 50 a 100 SMAs

Dvojice GBP / USD se na týdenním grafu konsoliduje v bočním kanálu s horní hranicí na úrovni odporu 1,2705 a dolní hranici na úrovni podpory 1,1985. Během posledních dvou týdnů libra brouzdala vůči US dolaru níže, zatímco během minulého týdne zůstala prakticky beze změny, protože se jí nepodařilo překonat 1.2580.

USD / JPY – technický výhled; Pullback na významné bariéře podpory 111.60

Americký dolar se obchoduje výše oproti téměř všem hlavním měnám, oproti japonskému jenu dosud v tomto měsíci vzrostl o více než 0,7%. Dolar byl pod tlakem po většinu týdne, ale silně se zotavil po komentářích prezidenta Trump o daních.

EUR / USD – technický výhled; Očekává se medvědí vliv

Celosvětově nejobchodovanější měna - pár EUR / USD - vrátila všechny své dvoutýdenní zisky, protože byla v průběhu minulého týdne obchodována výrazně níže. Pár klesl o více než 1,3% a zastavil sedm-týdenní rally, navíc pronikl stoupajícím kanálem směrem dolů.

EUR / USD – technický výhled; Očekává se medvědí vliv

Celosvětově nejobchodovanější měna - pár EUR / USD - vrátila všechny své dvoutýdenní zisky, protože byla v průběhu minulého týdne obchodována výrazně níže. Pár klesl o více než 1,3% a zastavil sedm-týdenní rally, navíc pronikl stoupajícím kanálem směrem dolů.

Týdenní výhled: 13.-17.února; Výpověď Yellenové (Fed); Před námi super rušný týden

Tento týden se zdá být přeplněný významnými ekonomickými údaji, které budou mít dopad na trh. Pololetní výpověď Yellenové (Fed) poprvé po zvolení prezident Trumpa. USA, Velká Británie, Čína a Německo vydají své CPI zprávy. Kromě toho budou uvolněny prognózy a HDP Eurozóny a ve Velké Británii zaměstnanost a maloobchodní tržby.

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.