JFD Brokers Ltd - články a profil autora

JFD Brokers "JUST FAIR & DIRECT".

JFD bylo založeno 24. prosince 2011, francouzsko-německými majiteli a již nyní se řadí celosvětově mezi top 20 největších on-line brokerů a Top 3 největší MT4 brokery *, s pevným postavením hlavně v západní Evropě a již nyní zanechalo stopy napříč více než 60ti zemích na 5 kontinentech. JFD je game changer a je oceňovaným globálním poskytovatelem elektronického obchodování, brokerage a řešení správy majetku, licencovaný poskytovat širokou škálu služeb dostupných sofistikovaným investorům, HNW, fondům, bankám, jiným brokerům a dalším finančním institucím prostřednictvím oddělených divizí:

JFD WEALTH / Wealth Management
Patentované prvotřídní řešení, včetně poradenství / diskreční mandáty, exekucí, výzkumu a korporátních služeb, se speciálním zaměřením na Quants / HFT a bezpečné kapitálové strukturované produkty.
www.jfdwealth.com

JFD BROKERS / Retail OTC Brokerage
Naše multi-asset řešení je poskytováno se 100% poobchodní transparentcí a anonymitou v prostředí DMA / STP prostřednictvím populární MT4 platformy.
Přímý přístup ke všem hlavním zdrojů likvidity FX, hotovostních a futuritních indexů, akcií USA / EU / APAC, komodit, dluhopisů a ETF prostřednictvím MT4 je u JFD jedinečný.
www.jfdbrokers.com/cz/

JFD PRIME / Prime Brokerage
Jednotný, přímý, anonymní a transparentní přístup do všech hlavních burz a OTC zdrojům likvidity (více než 100 bank, burz, systémů MTF) jsou k dispozici prostřednictvím FIX API, MT4 Gateway a WLS.
www.jfdprime.com

JFD RESEARCH / průzkum trhu a analýza
Vlastní technické i fundametální průzkumy od intradenních až dlouhodobé, publikovaných na celém světě u několika nezávislých finančních médií.
www.jfdbrokers.com/jfd-research

ZMĚŇTE SVÉ MYŠLENÍ | ZMĚŇTE SVŮJ POHLED | ZMĚŇTE SVOU CESTU

MiFID | CySEC | FCA | BaFin | ACPR | ICF

* Zdroj: Finance Magnates - QIR1 2016 (www.financemagnates.com)


Trumpova daňová reforma; Euro posiluje

Kromě oznámení prezidenta Spojených států amerických Donalda Trumpa o daňové reformě, vyjdou ve středu jen slabá ekonomická data. Euro a americký dolar se včera obchodovaly výrazně výše.

Týdenní výhled: 24. - 28. dubna; První kolo francouzských voleb bylo ukončeno; Politická setkání ECB a BoJ

První kolo francouzských voleb včera skončilo se silným dopadem na trh. Euro a francouzský index CAC 40 otevřely s velkým gapem. Kandidát Emmanuel Macron získal 23,9% hlasů, zatímco pravicový vůdce Marine Le Pen získal 21,4%, jak se očekávalo, a 7. května se chystá další kolo.

Francouzský index CAC 40 - Technický výhled; Ovlivněn prvním kolem francouzských prezidentských voleb – Gap nahoru

První kolo francouzských voleb skončilo s tím, že se Emmanuel Macron a Marine Le Pen utkají 7. května v druhém kole, jak se očekávalo, s 23,9% a 21,4%. Volby měly významný dopad na francouzský index CAC 40, který zahájil dnešní zasedání se zřetelným gapem.

EUR / USD - Technický výhled; Pár pronikl nad střednědobou sestupnou linii

Trhy byly v pátek stabilní, obchodníci čekali na nedělní francouzské prezidentské volby. Jednotná měna vzrostla na pětiměsíční high vůči dolaru, otevřela s mezerou na úrovni 1,0920. Pár EUR / USD vzrostl o více než 1,3%, ale nyní dokončuje druhý červený den za sebou a snaží se zotavit.

GBP / USD poskočil o 400 pipů po té, co britská premiérka Mayová vyzvala k předčasný volbám

Britská premiérka překvapila trh oznámením předčasných voleb 8. června. Britská libra po oznámení kulminovala, zatímco FTSE 100 klesl, záznamenal minima. Německá vláda navrhla zvýšení sazeb ECB, zatímco trh dnes očekává CPI Eurozóny.

Týdenní výhled: 18.-21.dubna; Týden po volbách v Turecku a po Velikonocích

Tento týden nás čeká nízká volatilita na pozadí slabých dat. Většina evropských zemí a Austrálie, Nový Zéland a Kanada se vracejí z dovolených s několika ekonomickými zprávami, ale žádná z nich nebude příliš ovlivňovat měny. V neděli 23. dubna budou úzce sledovány francouzské prezidentské volby.

USD / TRY – Technický výhled; Pár včera přidal více než 2%

Americký dolar se oproti turecké liře obchoduje výrazně výše, zatímco během referenda 16. dubna cena otevřela se skokem na opačnou stranu, její obnovení trvalo jen jeden den. Dvojice USD / TRY stoupla o více než 2% a přiblížila se k sestupné trendové linii. Dvojice se vyvíjí v symetrickém trojúhelníku od 12. ledna, 2017.

Francouzský CAC 40 index - Technický výhled před prezidentskými volbami ve Francii

Obchodníci  obrací svou pozornost na francouzské prezidentské volby v neděli, která budou mít vliv na francouzský CAC 40 index. Cena v průběhu minulého týdne klesla o více než o 1,2% poté, co narazila na čerstvé maximum na úrovni rezistence 5153 a nyní zaznamenává čtvrtý záporný den v řadě. Ve střednědobém horizontu se index vyvíjí ve vzestupném pohybu od 24. června roku 2016, podpořen rostoucím minimem a rostoucím maximem.

Britská Libra posílila po zprávě CPI; Loonie se před politickým setkáním BOC brzdí

Loonie se po rally v posledních dnech a před začátkem dnešního politického zasedání Boc zastavil. Japonský jen překvapivě zvýšil růst strojních objednávek, zatímco US dolar byl prakticky beze změny. Pozitivní ZEW nepodpořil euro, britská libra zprávou CPI posílila, zatímco čeká na proslov guvernéra BoE Carneyho a zprávu o britské zaměstnanosti.

Týdenní výhled: 10. – 14. dubna; Politické setkání BoC, Indexy spotřebitelských cen USA a U.K.

I přesto, že se blíží Evropské velikonoční svátky a tento týden bude o něco klidnější, ve srovnání  s týdnem minulým očekáváme významné makroekonomické data. Bank of Canada oznámí své rozhodnutí o úrokové sazbě v doprovodu tiskové konference, zatímco USA, Velká Británie a Německo zveřejné své zprávy o inflaci. Zpráva o zaměstnanosti ve Velké Británii a Austrálii, stejně jako německý ZEW Survey, budou bedlivě sledovány.

USD / JPY – Technický výhled; Na cestě dostát své klesající trendové linie

Páteční zpráva o nefarmářských mzdách byla mnohem slabší než se očekávalo, přičemž bylo v březnu vytvořeno pouze 98tis pracovních míst, což je asi polovina očekávaných 180tis. Americký dolar zůstal vůči japonskému jenu v průběhu minulého týdne nezměněn, ukončil relaci poblíž své otevírací ceny. Nicméně, dokončil třetí pozitivní relaci v řadě a od čtvrtka vzrostl o více než 0,6%.

EUR / USD – Technický výhled; Nové měsíční low

Jednotná měna byla v pátek ovlivněna americkým dolarem, neboť byla zaznamenána slabší zpráva NFP a USA se blíží k plné zaměstnanosti. Pár EUR / USD sklouzl na druhý po sobě jdoucí červený týden a propadl se o téměř 2%. Odraz ze střednědobé klesající trendové linie řídil cenu ostře níže na 1.0570, vytvořil nové měsíční low.

Podpoří nefarmářské mzdy v USA zvýšení sazeb Fedu, nebo ne?

I přesto, že obchodníci věnovali pozornost publikovaným údajům, tento týden bude kladen důraz na dnešní zprávu o nefarmářských mzdách v USA. Americký dolar v průběhu týdne posílil vůči hlavním měnám, ale zůstal ve čtvrtek po schůzi US prezidenta Donalda Trumpa s čínským prezidentem Xi Jinping upevněn.

Česká národní banka odstranila měnové dno EUR / CZK a pár spadl!

Česká národní banka (ČNB) dnes 6. dubna 2017 na mimořádném zasedání oznámila, že rada centrální banky hlasovala pro odstanění tříletých intervencí u české koruny (Kč) vůči euru (EUR), které doposud byly v blízkosti 27,00, a to protože se míra inflace vrátila do cílového pásma ČNB. Ihned po oznámení na internetových stránkách centrální banky koruna zaznamenala prudké výkyvy na obě strany. Pár EUR / CZK v současné době padá, zaznamává největší jednodenní běh od října 2011, třese devizovým trhem. Měnový pár se obchoduje na 26,60.

Zápis US FOMC a očekávané ADP; Euro vzrostlo díky retailovým prodejům

Všichni dnes budou sledovat zápis FOMC minut a počet ADP, který dnes vyjde dva dny před páteční zprávou NFP. Greenback a libra byly obchodovány prakticky beze změny oproti G10, zatímco jednotná měna je mírně vyšší, podporovaná maloobchodními tržbami.

Týdenní výhled: 3.-7.dubna; Tento týden zasedání RBA, zápis ECB a US NFP

Po oficiálním spuštění článku 50 britská libra zakončila týden výše oproti většině měn G10, jakož i oproti americkému dolaru. Naopak, euro oproti hlavním měnám ztratilo svou půdu pod nohama. Tento týden bude kladen důraz na zápis ze zasedání ECB, který bude představen ve čtvrtek a páteční NFP report v USA, stejně jako rozhodnutí o úrokové sazbě RBA v pondělí večer.

EUR / USD technický výhled; V předchozím týdnu klesl o více než 1%

Máme konec prvním čtvrtletí, což bylo po euro pozitivním obdobím. Pár EUR / USD v průběhu posledních tří měsíců přidal téměř 1,3% své hodnoty, avšak v předchozím týdnu klesl o více než 1% a zastavil čtyřtýdenní agresivní běh směrem nahoru.

AUD / USD technický výhled; pár se pohybuje ve vzestupném trojúhelníku

Ve výkonu australského dolaru oproti greenbacku v minulém měsíci bylo jen velmi málo konzistence, březen byl ukončen téměř beze změny. Dvojice AUD / USD konsoliduje ve vzestupném trojúhelníku již od ledna 2016 se silnou úrovní rezistence na 0.7780.

V U.K. Mayová začíná s formálním Brexitem; Sterling spadl a Buck vzrostl, Profit byl rezervován

Britská libra utrpěla před začátkem výstupu Velké Británie v Evropské unii těžké ztráty. Na druhou stranu pozitivní makroekonomická data z USA silně posílily americký dolar. GBP / USD dosáhl cíle na 1.2470 a dále poklesl až na 1.2375.

Týdenní výhled: 27.-31.března; Brexit začíná, očekává se záplava makrodat

Nadcházející týden přibližuje historický začátek Brexitu, který bude trvat dva roky. Je naplánováno mnoho proslovů různých členů FOMC , zatímco USA a U.K. uvolní své zprávy o HDP. Navíc vyjdou CPI reporty mnoha zemí.

GBP / USD – technický výhled; Před Brexitem býčí až neutrální

Další hlavní událostí tohoto týdne bude spuštění článku 50 ve Velké Británii, čímž se formalizuje jednání o Brexitu, což může mít vliv na britskou libru. Očekáváme, že pár GBP / USD se může na dlouhodové bázi rozpohybovat oběma směry, protože investoři si uvědomují, že proces vyjednávání bude trvat dlouho. Navíc pár v tomto měsíci vzrostl o více než 1% a dosáhl 1.2530 podruhé ve třech dnech.

USD / JPY – technický výhled; Cena prolomila bariéru 110.60

Tento týden bude rušný, a to zejména díky poslovům členů Fedu, kde budou ukazovat své názory na to, kdy bychom mohli očekávat příští zvýšení U.S. sazeb. U.S. dolar se v průběhu tohoto měsíce vůči japonskému jenu obchoduje níže, spadl o více než 2% a klesá, protože Fed zvyšuje úrokové sazby.

Míra inflace U.K. na 2,3%, Sterling zabojoval; USD / JPY uzavřel zisk

Dnešek bude klidný po té, co britská libra profitovala kvůli zprávě o britském CPI. Mezitím byl US dolar pod silným tlakem díky tomu, že se Trumpovy administrativní plány mohou potýkat s obtížemi. Euro se obchoduje smíšeně oproti ostatním hlavním měnám kvůli absenci makrodat.

Brexit začne příští úterý; Libra před britskou zprávou CPI poklesla

Očekávaný Brexit se zpozdí o další týden a oficiální den, kdy britská premiérka Theresa May spustí článek 50 vedoucí k opuštění Velké Británie Evropské unie, bude 29.března.

Týdenní výhled: 20. – 24. března; Politické setkání RBNZ, proslov Yellenové a CPI report U.K.

Ve srovnání s minulým týdnem, kdy proběhla řada významných politických schůzek bank, jsme právě vstoupili do týdne, který se zdá být klidnější, ale pro trh nebude rozdílný. Je naplánována přemíra makroekonomických údajů, ale žádné z nich nebudou dost silné, aby řídili trhu. RBNZ bude mít politickou schůzi, zatímco je naplánováno množství projevů naplánovaných různými členy Fedu a předsedkyní Fedu Yellenovou.

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.