Autorská práva

04.11.2015 14:50 | Redakce Web4Trader | Diskuze

Pokud jste vlastníkem autorských práv, nebo jejich zástupce a domníváte se, že obsah na našich webových stránkách porušuje vaše autorská práva, můžete podat stížnost na porušování vašich autorských práv podle zákona prostřednictvím kontaktování našeho vyhrazeného zástupce s následujícími informacemi:

  • Fyzický nebo elektronický podpis osoby oprávněné jednat jménem vlastníka výhradního práva, které bylo údajně porušeno;
  • Identifikace autorsky chráněného díla, které mělo být porušeno, nebo v případě většího počtu takových děl, jejich seznam.
  • Identifikace materiálu, který má porušovat autorská práva a který má být odstraněn, nebo ke kterému má být znemožněn přístup, a další nezbytné údaje, které umožní identifikaci takového materiálu.
  • Informace potřebné k tomu, abychom vás mohli kontaktovat, jako například jméno, adresa, telefonní číslo a pokud je to možné e-mailová adresa.
  • Prohlášení, že jednáte v dobré víře v to, že použití těchto materiálů není autorizováno vlastníkem autorských práv, jeho agentem, nebo zákonem a také
  • Prohlášení, že informace ve stížnosti jsou přesné a pod hrozbou křivé přísahy jste autorizování jednat jménem vlastníka autorských práv, která jsou údajně porušována.

Písemné oznámení o údajném porušení autorských práv musí být doručeno našemu určenému zástupci na adresu: info@web4trader.com

Určenému zástupci by měla být zasílána pouze stížnosti na porušení zákona o autorských právech. Veškeré fotografie jsou publikovány v rámci Creative Commons CC0.

Povolení k dalšímu šíření

Pokud chcete povolení k užití našich autorských práv, kontaktujte nás na vyhrazené emailové adrese: info@web4trader.com, nebo navštivte stránku s pravidly pro přetištění a další šíření našeho obsahu. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Web4Trader s.r.o. zakázáno.

 


Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích
Odeslat článek e-mailem

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Související články
Ilustrační foto

Sumitomo ovládne Fyffes, za akcie zaplatí o skoro polovinu více, než kolik stojí na burze

Japonská obchodní společnost Sumitomo převezme za 751 milionů eur (20,3 miliardy Kč) irského dodavatele banánů Fyffes. Proti čtvrteční závěrečné ceně akcií na burze je to prémie asi 49 procent.

Express Scripts se ocitla pod palbou investorů

Známý spekulant na pokles cen Andrew Left ve čtvrtek řekl, že pokud Donald Trump opravdu chce řešit problém s cenami léků, měl by se zaměřit například na správce léčebných výloh Express Scripts (NASDAQ:ESRX).

Ilustrační foto

Analýza Komerční banky k akciím O2: Investiční doporučení a cílová cena

Investiční příběh: Po zveřejnění hospodářských výsledků za třetí kvartál a oznámeném návrhu managementu vyplatit emisní ážio akcionářům jsme přistoupili k revizi našich odhadů i doporučení.Čti více

Snížení produkce ropy nečleny OPEC je stále obestřeno tajemstvím

Cena ropy se stabilizovala po volatilním obchodování způsobeném otázkami ohledně setkání členů OPEC s nečlenskými zeměmi, které se koná tento víkend.

Cena zlata by podle nejlepšího prognostika měla v roce 2017 poklesnout

Podle nejpřesnějšího prognostika třetího čtvrtletí vytipovaného agenturou Bloomberg by cena zlata měla v roce 2017 klesat kvůli slibnému ekonomickému růstu a politice amerického Fedu, který dvakrát zvedne sazby.

Commerzbank: Pozornost na páru EUR/USD se vrací k 1,0505

Podle vedoucí forex technické analýzy Commerzbank Karen Jones by se mohl ve světle včerejší cenové akce spot znovu zaměřit na nedávné minimum na hranici 1,0505.

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.