Baxter International Inc (BAX)

Akcie Baxter International Inc. Aktuální zpravodajství, analýzy, investiční doporučení a cílové ceny.
Symbol P/E EPS Dividendový výnos % Počet akcií v oběhu DPS PEG P/S P/B
BAX 5.87 9.01 0.99 540 090 800 0.52 1.7 2.81 3.44


Baxter International bude spolupracovat se ScinoPharm na vývoji léků proti rakovině

Společnost Baxter International (BAX +1,5 %) oznámila, že uzavírá strategické partnerství se společností ScinoPharm Taiwan, Ltd. na vývoj, výrobu a prodej pěti léků na celou paletu onkologických onemocnění.


Baxter překonal odhad EPS o 5 centů, rostly i tržby

Farmaceutická společnost Baxter (NYSE:BAX) vykázala pro čtvrté čtvrtletí letošního roku zisk na akcii (EPS) ve výši 0,57 dolarů, tj. 0,05 centů nad očekáváními analytiků.

Ilustrační obrázek

Americké akcie budou dále růst, naznačují insider transakce. Které akciové tituly kupovat?

Hlavní akciové indexy v USA mají za sebou několik měsíců růstu, kdy opětovně překonávají historické rekordy. Zatímco analytici varují před blížící se korekcí, šéfové společností a další insideři zůstávají až podezřele klidní a neprodávají své akcie.

Tržby Baxter vzrostly meziročně o 3%

Baxter (NYSE:BAX) oznámil za Q3 EPS $0.56 a překonal odhady o $0.11. Tržby dosáhly $2.56 mld (+2.8% Y/Y) a očekávání překonaly o $10 mil. Akcie před trhem posilují o 0,2%

Výsledky Baxteru překonaly očekávání

(Aktualizováno 13:42) Baxter (NYSE:BAX) reportoval za Q2 EPS $0.46 a překonal očekávání o $0.06. Tržby dosáhly $2.59 mld (+4.4% Y/Y) a očekávání překonaly o $70mil. Akcie před trhem reagují prozatím jen mírně, +0,02%.

Akcie spin-off společností v USA si v prostředí stagnujících zisků vedou nebývale dobře

Akcie mnoha takzvaných spin-off společností, které se osamostatnily od svého mateřského podniku, vykazují v poslední době výrazný růst. 

Prodej kupních opcí na akcie Baxter naznačuje jejich omezený budoucí růst

Nová opční pozice naznačuje, že akcie Baxter mají omezený prostor k dalšímu růstu. 

Baxter International Inc zvyšuje dividendu o 13 %

Baxter International Inc. BAX, dnes oznámil, že zvyšuje kvartální dividendu na 13 centů z 11.5 centů. Rozhodný den je stanoven na 3. června. 

Hedžové fondy sází na Morgan Stanley a opouští Valeant

Vrcholné americké hedžové fondy, jako například fond Third Point investora Dana Loeba zaujaly během posledního čtvrtletí roku 2015 nové obchodní pozice v Morgan Stanley (MS). Banka se připravuje omezit své náklady a přeskupit divizi dluhopisů kvůli zvýšené regulaci a nízkým výnosům.

Britsko-irský farmaceutický koncern Shire jedná o koupi americké firmy Baxalta

Ve farmaceutickém sektoru se na počátku nového roku zřejmě schyluje k dalšímu velkému převzetí. Britsko-irský farmaceutický koncern Shire jedná o koupi americké firmy Baxalta (BXLT) za zhruba 32 miliard USD (796,5 miliardy Kč) v hotovosti a akcií. Uvedla to agentura Bloomberg s odvoláním na informované zdroje.

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.