Baxter International Inc (BAX)

Kurzy akcií Baxter International Inc. Aktuální zpravodajství, analýzy, investiční doporučení a cílové ceny.
Symbol P/E EPS Dividendový výnos % Počet akcií v oběhu DPS PEG P/S P/B
BAX 5.2 8.93 1.11 544 025 900 0.52 1.82 2.5 2.92Tržby Baxter vzrostly meziročně o 3%

Baxter (NYSE:BAX) oznámil za Q3 EPS $0.56 a překonal odhady o $0.11. Tržby dosáhly $2.56 mld (+2.8% Y/Y) a očekávání překonaly o $10 mil. Akcie před trhem posilují o 0,2%

Výsledky Baxteru překonaly očekávání

(Aktualizováno 13:42) Baxter (NYSE:BAX) reportoval za Q2 EPS $0.46 a překonal očekávání o $0.06. Tržby dosáhly $2.59 mld (+4.4% Y/Y) a očekávání překonaly o $70mil. Akcie před trhem reagují prozatím jen mírně, +0,02%.

Akcie spin-off společností v USA si v prostředí stagnujících zisků vedou nebývale dobře

Akcie mnoha takzvaných spin-off společností, které se osamostatnily od svého mateřského podniku, vykazují v poslední době výrazný růst. 

Prodej kupních opcí na akcie Baxter naznačuje jejich omezený budoucí růst

Nová opční pozice naznačuje, že akcie Baxter mají omezený prostor k dalšímu růstu. 

Baxter International Inc zvyšuje dividendu o 13 %

Baxter International Inc. BAX, dnes oznámil, že zvyšuje kvartální dividendu na 13 centů z 11.5 centů. Rozhodný den je stanoven na 3. června. 

Hedžové fondy sází na Morgan Stanley a opouští Valeant

Vrcholné americké hedžové fondy, jako například fond Third Point investora Dana Loeba zaujaly během posledního čtvrtletí roku 2015 nové obchodní pozice v Morgan Stanley (MS). Banka se připravuje omezit své náklady a přeskupit divizi dluhopisů kvůli zvýšené regulaci a nízkým výnosům.

Britsko-irský farmaceutický koncern Shire jedná o koupi americké firmy Baxalta

Ve farmaceutickém sektoru se na počátku nového roku zřejmě schyluje k dalšímu velkému převzetí. Britsko-irský farmaceutický koncern Shire jedná o koupi americké firmy Baxalta (BXLT) za zhruba 32 miliard USD (796,5 miliardy Kč) v hotovosti a akcií. Uvedla to agentura Bloomberg s odvoláním na informované zdroje.


Sdílejte článek na sociálních sítích
Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.