Blíží se výplata dividendy. Kdy nejpozději nakoupit akcie HRB, VET, GE, CL, ABT a AMAT?

15.06.2016 10:15 | wa pe | Diskuze

Pro mnoho investorů je důležitým důvodem proč kupovat akcie výše jejich dividendy. Celá řada společností v USA  nyní ohlásila termín a výši její budoucí výplaty. 

Foto: w4t

 

H&R Block

Společnost ohlásila výplatu čtvrtletní dividendy ve výši 0,22 USD na akcii splatnou 15. července 2016 akcionářům registrovaným k 22. červnu 2016.

Vermilion Energy

Společnost oznámila výplatu dividendy ve výši 0,215 USD na akcii splatnou 15. července 2016 všem akcionářům registrovaným k 22. červnu. Prvním dnem obchodování bez nároku na výplatu dividendy (ex-dividend date) je 20. červen.

General Electric Company

Společnost oznámila výplatu dividendy ve výši 0,23 USD na akcii splatnou 25. července 2016 akcionářům registrovaným k 20. červnu 2016. Ex-dividend  date je stanoven na 16. červen.

Colgate-Palmolive Company

Společnost oznámila výplatu čtvrtletní dividendy 0,39 USD na akcii splatnou 15. srpna 2016 akcionářům registrovaným k 22. červenci 2016.

Abbott

Firma ohlásila výplatu čtvrtletní dividendy ve výši 26 centů na akcii splatnou 15. srpna 2016 akcionářům registrovaným k 15. červenci 2016.

Applied Materials

Společnost oznámila výplatu čtvtletní dividendy ve výši 0,10 USD na akcii splatnou 15. září 2016 akcionářům registrovaným k 25. srpnu 2016.

 

Zdroj:forbes, redakce

Podobná témata
dividendy, akcie, applied materials, h&r block, abbott laboratories, colgate-palmolive company, general electric company

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Související

Tento týden dojde k největší IPO letošního roku, své akcie nabídne investorům čínská ZTO Express

Čínská společnost ZTO Express zaměřující se na dodávku expresních zásilek nabídne své akcie již tento týden investorům v rámci IPO.

Akcie, která dnes přitahují pozornost investorů: Caterpillar, 3M, merck, Under Armour, Eli Lilly a další

Které akcie dnes přitahují pozornost investorů těsně před zahajovacím zvoněním na burzách v USA?Čti více

Zlaté mince ČR, část pátá: Královský hrad Bezděz

Česká národní banka (ČNB) vydala zlatou pamětní minci s motivem královského hradu Bezděz. Je druhou z desetidílného cyklu, který je věnovaný významným českým a moravským hradům.

Nigerijská vláda bude jednat s povstalci o ukončení útoků na ropnou infrastrukturu

Ukončit útoky povstalců na ropnou infrastrukturu bude cílem dalšího jednání, které začne 31. října mezi nigerijskou vládou a představiteli komunit a ozbrojenců z oblasti delty Nigeru.

Rozvojové trhy čeká volební volatilita

Poslední předvolební debata skončila a do voleb 8. listopadu se neplánují žádné další akce s oběma kandidáty. Na první pohled se může zdát, že pro finanční trhy to bude klidná plavba.

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.