Bloomin' Brands Inc (BLMN)

Akcie Bloomin' Brands Inc. Aktuální zpravodajství, analýzy, investiční doporučení a cílové ceny.
Symbol P/E EPS Dividendový výnos % Počet akcií v oběhu DPS PEG P/S P/B
BLMN 53.46 0.37 1.69 102 123 400 0.32 1.2 0.47 11.03


Akcie Bloomin' Brands klesají po snížení ratingu od Credit Suisse

Švýcarská investiční banka Credit Suisse snížila investiční doporučení pro akcie Bloomin' Brands (NASDAQ:BLMN) ze stupně „Outperform“ na „Neutral“ a cílovou cenu akcií na 19 USD.


Ilustrační obrázek

Nejzajímavější akcie na dnešní den: Unilever, Kraft Heinz, Volkswagen a další

Které akcie dnes přitahují pozornost investorů těsně před zahajovacím zvoněním na burzách v USA: UN, KHC, DE, VFC, MCO a další.

Bloomin' Brands svými výsledky zklamala analytiky

Společnost Bloomin' Brands (NASDAQ:BLMN) vykázala ve čtvrtém čtvrtletí minulého roku EPS v hodnotě 0,31 USD, což bylo o jeden cent méně, než očekávali analytici.

Bloomin' Brands vykázaly výsledky za 2Q 2016

Bloomin' Brands (NASDAQ:BLMN) vykázaly za Q2 EPS ve výši 0,30 USD, tedy v souladu s odhady. Tržby ve výši 1,08 miliardy USD (-1,8 % Y/Y) byl o 10 milionů USD nižší, než kolik analytici očekávali.

Dobré časy pro restaurační řetězce v USA. Které akcie nakupují hedge fondy?

Aktuálně nízké ceny energií ve Spojených státech s sebou přinášejí vyšší kupní sílu spotřebitelů, která, jak doufají investiční manažeři hedge fondů, se pozitivně promítne do tržeb velkých restauračních řetězců, jakými jsou: McDonald’s Corporation (NYSE:MCD)  YUM! Brands, Inc. (NYSE:YUM), Starbucks Corporation (NASDAQ:SBUX), Darden Restaurants, Inc. (NYSE:DRI), a Bloomin’ Brands Inc (NASDAQ:BLMN). V následujícím přehledu se blíže podíváme na to, jak si akcie uvedených značek stojí za současných příznivých tržních podmínek.

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.