Boeing předpovídá nárůst prodejů na Blízkém východě

04.11.2015 | 11:56 | wa pe | Diskuze

Boeing [NYSE: BA] odhaduje, že letecké společnosti na Blízkém východě budou v průběhu příštích dvaceti let potřebovat 3180 nových letadel v přibližné hodnotě 730 miliard USD.

 

Očekává se, že 70 % poptávky bude poháněno rychlým rozšiřováním vzdušné flotily v regionu.

Podle současného tržního výhledu (Boeing Current Market Outlook) sestavovaném společností budou novým objednávkám vládnout letouny s jednou uličkou jako je 737 MAX. Počítá se, že aerolinky v regionu budou potřebovat asi 1410 těchto letounů. Tyto nové letouny nadále posílí trend navyšování podílu nízkonákladových leteckých společností a nahradí méně efektivní stroje.

Zdroj:prnewswire

Podobná témata
letouny, blízký východ, aerolinky, letecká doprava, boeing company

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Související

Aerolinky EasyJet investují miliony liber do budoucnosti letecké dopravy a turistického průmyslu

Britský nízkonákladový dopravce EasyJet investuje miliony liber do technologických startupů, které by mu měly pomoci udržet náskok před konkurencí.

USA zakázaly přítomnost telefonu Samsung Galaxy Note 7 na palubách letadel

Ve Spojených státech vstoupilo v platnost vládní nařízení zakazující přítomnost telefonů Galaxy Note 7 od jihokorejské společnosti Samsung Electronics na palubách letadel.Čti více

Evropská data, která budou tomuto týdnu dominovat, podpoří euro proti dolaru

Tento týden opanují data z Evropy. Inflace ve Francii a Německu by měla zrychlit. HDP ve Francii a Španělsku ukáže solidní tempo růstu, tak jako předstihové indikátory, které by už pro probíhající čtvrté čtvrtletí mělo indikovat růst HDP v eurozóně o 0,3 % q/q.

Dnes by mělo být otevřeno největší ropné pole objevené za 40 let, vítejte v Kašaganu

Základní fakta o gigantickém ropném poli Kašagan v Kazachstánu, které by se mělo 23. října nejspíš oficiálně otevřít, a přehled největších ropných polích na světě:

Jak dále s kvantitativním uvolňováním rozhodne ECB v prosinci?

ECB včera vůbec nediskutovala o tom, jak dále s programem kvantitativního uvolňování, se kterým aktuálně počítá do března. Jeho konec ze dne na den je ale velmi nepravděpodobný.

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.