Bt Group Plc (BT.A)

Akcie Bt Group Plc. Aktuální zpravodajství, analýzy, investiční doporučení a cílové ceny.
Symbol P/E EPS Dividendový výnos % Počet akcií v oběhu DPS PEG P/S P/B
BT.A 0 0 0 0 0 0 0 0


HSBC snížila cílovou cenu pro akcie BT Group

Analytici HSBC Holdings plc snížili cílovou cenu pro akcie BT Group plc na 370 pencí. Investiční doporučení pro tento titul je na úrovni Buy.


Goldman Sachs přidělil cílové ceny telekomunikačním operátorům

Analytici společnosti Goldman Sachs Group Inc. přidělili pro akcie Vodafone Group plc cílovou cenu 270 pencí. Investiční doporučení pro akcie je na úrovni Buy. Cílová cena pro akcie Orange SA je 20,50 eur a investiční doporučení je také na úrovni Buy. Akcie BT Group plc mají podle analytiků Goldman Sachs cílovou cenu 360 pencí a rating je neutrální.

BT dostal kvůli porušení smluv pokutu 42 milionů liber

Evropa | 27.03.2017 10:05 | Pet Bu | Diskuze

Britský operátor BT dostal od místního telekomunikačního regulátora Ofcom pokutu 42 milionů liber a musel si vyhradit 300 milionů liber k vyplacení poskytovatelů služeb.

BT a britský regulátor se dohodli na oddělení společnosti Openreach

Telekomunikace, Evropa | 10.03.2017 10:04 | Pet Bu | Diskuze

Společnost BT Group PLC (BT.A.LN) v pátek oznámila, že se s britským regulátorem Ofcom dohodla na oddělení divize infrastruktury Openreach do právně samostatné společnosti s vlastním představenstvem a managementem.

Deutsche Telekom vykázal za Q4 ztrátu kvůli nižší hodnotě BT

Deutsche Telekom AG oznámil za čtvrté čtvrtletí hlubokou ztrátu způsobenou především sníženou hodnotou jeho podílu v britské skupině BT Group.

Ofcom chce ve Velké Británii snížit účty za pevné linky

Britský telekomunikační úřad (Ofcom) dnes oznámil, že hodlá snížit tarify pro zákazníky skupiny BT Group PLC (BT.A.LN), kteří používají výhradně pevné linky, na úroveň roku 2009.

Italské úřady zahájili trestní řízení kvůli účetnímu skandálu BT Group

Akcie BT Group (BT) se po včerejším 20% poklesu stabilizovaly po snížení účetní hodnoty italské divize o 530 miliónů liber.

Akcie BT dramaticky spadly v reakci na účetní skandál italské divize

Telekomunikace, Evropa | 24.01.2017 20:58 | Ne Ro | Diskuze

Britská telekomunikační společnost BT dnes přišla asi o 20 procent své tržní hodnoty.

Italský účetní skandál bude BT Group stát na 530 mil. liber

Britská telekomunikační skupina BT Group (BT) bude muset odepsat zhruba 530 mil. GBP v důsledku nekalých účetních praktik její italské pobočky.    

Britský regulátor hodlá nařídit rozdělení BT a Openreach

Telekomunikace, Evropa | 29.11.2016 10:05 | Hů La | Diskuze

Britský telekomunikační úřad Ofcom v úterý oznámil, že hodlá skupině BT Group PLC (BT.A.LN) zaslat formální oznámení se žádostí o oddělení divize Openreach, jelikož BT zatím nezaslala žádné návrhy k řešení obav z možného narušení konkurenčního prostředí.

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.