Česká investiční konference 2016

03.08.2016 10:57 | Redakce Web4Trader | Diskuze

Makroekonomické projekce, spekulace o nejbližším vývoji na trzích nebo prezentace jednotlivých fondů na třetím ročníku České investiční konference určitě neuslyšíte. Na největší investiční konferenci o akciích se ale dozvíte konkrétní investiční příležitosti, které vám představí přední čeští a slovenští portfolio manažeři. Kdy se tato akce uskuteční, kde a kdo na ní vystoupí jsme se ptali Daniela Gladiše z Vltava Fundu, který společně s Lenkou Rož Schánovou, 10. a 11. listopadu 2016 konferenci organizuje.

Foto: Česká investiční konference

Proč konferenci pořádáte?

D. G.: Na rozdíl od českého akciového trhu, který spíše skomírá, sektor investičních fondů různých typů vzkvétá, je pestrý a rozmanitý. V naší zemi působí řada vynikajících investičních manažerů, kteří se starají o peníze svých investorů a dělají to velmi dobře. Bohužel však někteří z nich jsou pro širší investiční veřejnost poměrně málo známí. Na druhé straně, lidí, kteří u nás investují sami nebo hledají někoho, komu by starost o své peníze mohli svěřit, je u nás spousta. Dosud však u nás neexistovalo fórum, kde by se obě strany mohly setkávat. Proto jsme se rozhodli uspořádat 10. a 11. listopadu 2016 již v pořadí třetí ročník České investiční konference.

Jak probíhal minulý ročník se můžete podívat v tomto videu:

 

Proč by se měli lidé konference účastnit?

D. G.: Důvodů je hned několik:

  1. Mohou se seznámit s nejlepšími českými i slovenskými investičními manažery, pokud jde o investování do akcií.
  2. Získají tipy na dobré investiční příležitosti a současně budou moci porovnávat různé investiční styly a přístupy prezentujících investičních manažerů.
  3. Na praktických workshopech si mohou rozšířit znalosti daného tématu a zúčastnit se diskuzí.

 

Kdo na konferenci vystoupí?

D. G.: Naším cílem bylo přivést na konferenci to nejlepší, co na českém a slovenském akciovém trhu je, a současně také ukázat jeho pestrost. Mezi řečníky vystoupí například Ján Hájek z fondu Top Stocks, Miron Zelina z Privatbanka a tentokrát máme i investičního manažera ze Švédska pro zpestření i srovnání. Celý program konference naleznete zde.

 

Pro koho je konference určená?

D. G.: Pro každého, kdo investuje nebo se k tomu chystá, chce se něco nového přiučit a lépe se v tomto odvětví zorientovat. Největší přidanou hodnotu zde zřejmě naleznou ti potenciální investoři, kteří hledají investičního manažera, který by jim svým charakterem i investiční strategií nejlépe vyhovoval.

 

Jak budou vypadat jednotlivé části programu?

D. G.: Konference je rozdělena do dvou dnů. První den proběhne deset prezentací všech pozvaných investičních manažerů, kteří představí jednu akciovou investiční příležitost. Neuslyšíte žádné makroekonomické projekce a už vůbec ne prodejní prezentace jednotlivých fondů. Prezentace budou zakončeny panelovou diskuzí a po ní bude následovat neformální koktejl party.

Druhý den pokračuje konference šesti praktickými workshopy. Osobně povedu workshop na téma Ocenění společnosti Berkshire Hathaway. Ján Hájek se zaměří na téma Jak nalézt kvalitní růstovou akcii a Branislav Soták Jak změnilo tržní prostředí algoritmické obchodování. Seznam všech workshopů naleznete zde.

 

Kolik stojí vstupné?

D. G.: Vstupné (early bird) na první den konference, 10. listopadu, si lidé mohou zakoupit za 3 999 Kč + DPH do 28. září. Od 29. září stojí vstupné 4 999 Kč + DPH. Workshopy, které probíhají následující den, 11. listopadu, je nutné si zakoupit zvlášť. Cena jednoho workshopu stojí 999 Kč + DPH.

 

A kde se mohou lidé registrovat?

D. G.: Registrace na konferenci probíhá přímo na webu www.ceskainvesticnikonference.cz. Aktuální informace o konferenci je možné také sledovat na sociálních sítích Facebook, Twitter nebo LinkedIn.

 

Zdroj:Česká investiční konference
Líbil se vám tento článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.