Akcie CETV (Central European Media Enterprises Ltd)

Central European Media Enterprises Ltd (CETV) je americká mediální společnost podnikající na trzích v Bulharsku, Chorvatsku, České republice, Rumunsku, Slovensku a Slovinsku. Vysílá kolem 33 televizních kanálů, mezi něž patří BTV kino, BTV komedie, Ring.BG, NOVA, MINI TV, Acasa, Pro Cinema, SPORT.RO, MTV Rumunsko, PRO TV International nebo BTV Lady a jiné. Programová skladba zahrnuje zpravodajství, publicistiku, beletrii a zábavné pořady stejně jako filmy, seriály a sportovní programy. Nabízí divákům možnost volby sledování televizního obsahu přes sérii portálů, mimo jiné prostřednictvím Voyo. Akcie CETV rovněž najdete na americkém Nasdaqu.

Web: cetv-net.com     ISIN: BMG200452024     Sektor: média

Symbol P/E EPS Dividendový výnos % Počet akcií v oběhu DPS PEG P/S P/B
CETV 0 -1.28 0 143 450 000 0 0 0.7 0


BlackRock navýšila podíl v CETV zpět na 2,49 %

Hedge fondy, USA a Kanada | 23.03.2017 07:55 | Ka Ří | Diskuze

Největší investiční skupina BlackRock neustává ve své majetkové aktivitě v mediální Central European Media Enterprises (CETV). Po předchozích prodejích se její podíl přiblížil zpět k maximům.


Ilustrační foto

Pražská burza ve středu ztrácí, nejvíce padají akcie Fortuny

Burzovní trhy a indexy | 22.03.2017 09:47 | fa ra | Diskuze

Index PX odepisuje 0,80 % na 974,82. Na pražské burze klesají veškeré tituly s vyjímkou Philip Morris, který roste  o 0,52 %. Nejvýrazněji klesá Fortuna (-2,44 %) a Erste (-1,73%).

Ilustrační foto

Akciový výhled: Evropa otevře poklesem, výprodeje lze čekat u bankovních titulů

Americké indexy v úterý prošly více než -1% poklesem, stalo se tak poprvé po 5 měsících. V reakci na daný vývoj reagovala Asie propady kolem -1,5%.

Ilustrační foto

Akciový výhled: Evropa otevře v červených číslech, nervozita před výsledky ČEZ

Evropské trhy budou otvírat nový týden v červených číslech, indikace futures naznačují pohyb kolem -0,2%. Sentiment tedy naznačuje mírně negativní úvod.

CME: Viceprezident opět prodával akcie

Média, USA a Kanada | 20.03.2017 08:52 | fa ra | Diskuze

Viceprezident CME Daniel Penn prodal 13.3. cca 17 tis. akcií CME za průměrnou cenu 2,98 USD. Tyto akcie získal prostřednictvím akciových odměn od společnosti. Prodeje managementem bývají trhem vnímány negativně.

CME: Šéf Del Nin čeká růst tržeb i marží v r. 2017

Média, USA a Kanada | 17.03.2017 09:00 | fa ra | Diskuze

V rozhovoru pro agenturu Reuters uvedl gen. ředitel CME Michael Del Nin, že letos očekává růst reklamních trhů ve všech šesti zemích, kde CME podniká.

CETV – BlackRock prodala polovinu držených akcií

Nejspíše růst akcií CETV na více než 2letá maxima přiměl světově největší investiční skupinu BlackRock přehodnotit svou investici v mediální firmě.

Ilustrační foto

Akciový výhled: Klidné otevření v Evropě

Ve středu budou evropské indexy opět otvírat bez výraznějších změn. Investoři budou po očku sledovat vývoj voleb v Nizozemí a událostí dne bude večerní zasedání Fedu, kde se čeká zvýšení sazeb v USA. To by pro trhy nemělo být překvapením a mělo by to být započítáno v cenách (výnosy dluhopisů, USD).

Ilustrační foto

Akciový výhled: Evropa otevře klidněji

Akciové trhy zahájí nový týden zřejmě bez výraznějších změn. Futures pro evropské indexy indikují otevření kolem nuly.

Ilustrační foto

Komerční banka zvýšila doporučení pro CETV na „koupit“ s cílovou cenou 3,7 USD

Komerční banka v pátek zvýšila doporučení pro akcie společnosti CETV na „koupit“ s cílovou cenou 3,7 USD, neboli 88 Kč z předchozích 65 Kč.

Růst sázek na pokles Wall Street neustává, CETV však nadále proti trhu

V noci zveřejněné aktuální statistiky burz poodkryly pokračující růst objemu short pozic na Wall Street na nová letošní maxima. U CETV se nadále jejich zavírání naopak již od listopadu nezastavilo, když také manažeři firmy dostali další akciovou odměnu.

Ilustrační foto

Viceprezident společnosti CME Daniel Penn prodal deset tisíc kusů akcií firmy

Média, USA a Kanada | 10.03.2017 11:06 | fa ra | Diskuze

Viceprezident společnosti CME Daniel Penn v první polovině týdne prodal cca deset tisíc akcií firmy. Penn akcie prodal za cenu 3,05 USD na akcii. Ty viceprezident CME získal v rámci odměn od společnosti.

Ilustrační foto

CME: Pokuta v Bulharsku za hospodářskou soutěž

Média, USA a Kanada, Evropa | 08.03.2017 09:01 | fa ra | Diskuze

Bulharské úřady udělily televizi BTV Media Group ze skupiny CME pokutu za zneužití dominantního postavení, která činí 1,56 mil. USD.

Komerční banka ponechává doporučení Držet pro akcie CETV

Společnost CME včera oznámila, že se dohodla s většinovým vlastníkem Time Warner na snížení poplatků za garance dluhu CME.

Ilustrační foto

Akciový výhled: Poklidný open na pražské burze

Západoevropské burzy po včerejším poklesu zahájí dle futures dnešní seanci bez výraznějších změn, když např. futures na DAX aktuálně +0,13%.

Ilustrační obrázek

CETV zlevňuje své zadlužení

Média, USA a Kanada | 06.03.2017 14:17 | Ka Ří | Diskuze

Mediální Central European Media Enterprises (CETV) oznámila dokončení transakce s Time Warner, která snížila průměrné zatížení dluhu společnosti o 150 bazických bodů.

Ilustrační foto

Akciový výhled: Evropa se dočká otevření ve ztrátě

Evropské indexy budou v závěru týdne otvírat poklesem kolem -0,5%. Wall Street včera pro změnu po výrazném středečním růstu zkorigovala kolem -0,6%, což byl největší pohyb směrem na jih od ledna.

Pražská burza si v únoru připsala další zisky, nejziskovější Unipetrol zahájí březnové obchodování s další podpůrnou informací

Index PX si v únoru polepšil o 2,3 %, když svou vahou pozitivně působily zejména akcie ČEZ, KB a Moneta. Dvouciferným růstem však nejvýrazněji poskočily akcie Unipetrol.

Sázky na pokles trhů rostou – objem shortů na Wall Street nejvyšší v tomto roce

V pondělí po ukončení obchodování na Wall Street burzy zveřejnily statistiky objemu krátkých pozic. Zatímco objem shortů na akciích mediální CETV nadále klesl, ostatní emise na Nasdaq i NYSE zaznamenaly v souhrnu druhý nárůst v řadě.

Ilustrační obrázek

BlackRock dále navýšila podíl v Moneta Money Bank, v CETV podíl naopak snížila

Finance, Hedge fondy | 24.02.2017 14:31 | Ka Ří | Diskuze

Největší investiční skupina světa pokračuje v postupném navyšování podílu v Moneta Money Bank a stává se jedním z největších akcionářů. V mediální CETV její podíl nadále osciluje u 2,5% hranice.

Ilustrační obrázek

Pražská burza letos nezná ztrátovou emisi, index PX míří zpět k hranici 1000 bodů

Úterní vývoj posunul pražskou burzu na nová téměř 15měsíční maxima. Do čela letošní výkonnosti se dostaly akcie Unipetrol.

Ilustrační foto

Akciový výhled: Evropa otevře v plusu, trhy v USA budou dnes zavřené

Evropské indexy budou nový týden otvírat ve výrazně růstovém teritoriu, když futures indikují posílení kolem +1%. Druhá polovina minulého týdne přitom byla ve znamení stagnace až mírného ústupu níže. Dnes budou zavřeny finanční trhy v USA kvůli státnímu svátku.

Ilustrační foto

CME: Končí 4. kolo pro konverzi warrantů do akcií

Média, USA a Kanada | 17.02.2017 08:52 | fa ra | Diskuze

Dneškem končí 4. kolo pro konverzi warrantů do nových akcií CME za 1 USD/akcie pro warranty držené v ČR.

Ilustrační obrázek

CETV je k novému vlastníkovi o další krok blíže

Média, USA a Kanada | 16.02.2017 10:30 | Ka Ří | Diskuze

Mediální Central European Media Enterprises (CETV) by do konce roku 2017 mohla zprostředkovaně získat nového hlavního vlastníka.

Ilustrační foto

Akciový výhled: Evropa otevře lehce v červených číslech

Evropské indexy naznačují dle futures otevření lehce v červených číslech. Začátek týdne byl ve znamení pokračování velmi pozitivního sentimentu a růstu.

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.