Akcie CETV (Central European Media Enterprises Ltd)

Central European Media Enterprises Ltd (CETV) je americká mediální společnost podnikající na trzích v Bulharsku, Chorvatsku, České republice, Rumunsku, Slovensku a Slovinsku. Vysílá kolem 33 televizních kanálů, mezi něž patří BTV kino, BTV komedie, Ring.BG, NOVA, MINI TV, Acasa, Pro Cinema, SPORT.RO, MTV Rumunsko, PRO TV International nebo BTV Lady a jiné. Programová skladba zahrnuje zpravodajství, publicistiku, beletrii a zábavné pořady stejně jako filmy, seriály a sportovní programy. Nabízí divákům možnost volby sledování televizního obsahu přes sérii portálů, mimo jiné prostřednictvím Voyo. Akcie CETV rovněž najdete na americkém Nasdaqu.

Web: cetv-net.com     ISIN: BMG200452024     Sektor: média

Symbol P/E EPS Dividendový výnos % Počet akcií v oběhu DPS PEG P/S P/B
CETV 0 -1.28 0 143 450 000 0 0 0.64 0


Pražská burza si v únoru připsala další zisky, nejziskovější Unipetrol zahájí březnové obchodování s další podpůrnou informací

Index PX si v únoru polepšil o 2,3 %, když svou vahou pozitivně působily zejména akcie ČEZ, KB a Moneta. Dvouciferným růstem však nejvýrazněji poskočily akcie Unipetrol.


Sázky na pokles trhů rostou – objem shortů na Wall Street nejvyšší v tomto roce

V pondělí po ukončení obchodování na Wall Street burzy zveřejnily statistiky objemu krátkých pozic. Zatímco objem shortů na akciích mediální CETV nadále klesl, ostatní emise na Nasdaq i NYSE zaznamenaly v souhrnu druhý nárůst v řadě.

Ilustrační obrázek

BlackRock dále navýšila podíl v Moneta Money Bank, v CETV podíl naopak snížila

Finance, Hedge fondy | 24.02.2017 14:31 | Ka Ří | Diskuze

Největší investiční skupina světa pokračuje v postupném navyšování podílu v Moneta Money Bank a stává se jedním z největších akcionářů. V mediální CETV její podíl nadále osciluje u 2,5% hranice.

Ilustrační obrázek

Pražská burza letos nezná ztrátovou emisi, index PX míří zpět k hranici 1000 bodů

Úterní vývoj posunul pražskou burzu na nová téměř 15měsíční maxima. Do čela letošní výkonnosti se dostaly akcie Unipetrol.

Ilustrační foto

Akciový výhled: Evropa otevře v plusu, trhy v USA budou dnes zavřené

Evropské indexy budou nový týden otvírat ve výrazně růstovém teritoriu, když futures indikují posílení kolem +1%. Druhá polovina minulého týdne přitom byla ve znamení stagnace až mírného ústupu níže. Dnes budou zavřeny finanční trhy v USA kvůli státnímu svátku.

Ilustrační foto

CME: Končí 4. kolo pro konverzi warrantů do akcií

Média, USA a Kanada | 17.02.2017 08:52 | fa ra | Diskuze

Dneškem končí 4. kolo pro konverzi warrantů do nových akcií CME za 1 USD/akcie pro warranty držené v ČR.

Ilustrační obrázek

CETV je k novému vlastníkovi o další krok blíže

Média, USA a Kanada | 16.02.2017 10:30 | Ka Ří | Diskuze

Mediální Central European Media Enterprises (CETV) by do konce roku 2017 mohla zprostředkovaně získat nového hlavního vlastníka.

Ilustrační foto

Akciový výhled: Evropa otevře lehce v červených číslech

Evropské indexy naznačují dle futures otevření lehce v červených číslech. Začátek týdne byl ve znamení pokračování velmi pozitivního sentimentu a růstu.

Akciový týden v kostce. Investoři se v druhém únorovém týdnu zaměřili zejména na výsledkovou sezónu

Investoři v druhém únorovém týdnu sledovali výsledkovou sezónu, skromná makroekonomická data a další dění v Bílém domě. Výsledková sezóna se co do důležitosti postupně přesouvá ze zámoří do Evropy.

Sázky na pokles na Wall Street jen nepatrně vzrostly, u CETV nicméně pesimismu dále ubývá

V noci zveřejněná data amerických burz ukázala na nárůst objemu krátkých pozic v druhé polovině ledna. U mediální CETV objem shortů nicméně pokračoval dále v poklesu na nová 3letá minima.

Investiční skupina BlackRock snížila podíl v CETV na 2,47 %

Světově největší investiční skupina BlackRock v regulatorním hlášení oznámila 3. 2. 2017 snížení podílu v mediální Central European Media Enterprises (CETV) z 2,5 % na 2,47 %.

Ilustrační foto

Uplynulý týden na akciových trzích: Fed, hospodářské výsledky a makroekonomické události

Hlavními událostmi, které ovlivňovaly dění na finančních trzích, byly v uplynulém týdnu zasedání Fedu, pokračování výsledkové sezóny a některá zveřejněná makroekonomická data.

Ilustrační obrázek

Pražská burza již zná kompletní výsledkový kalendář

Mediální CETV včera jako poslední z hlavních firem na pražské burze oznámila termín reportu hospodářských výsledků za 4. kvartál, resp. celý uplynulý rok. Představí je netradičně již příští čtvrtek, tedy ve stejný den jako Komerční banka.

Společnost CME zveřejnila výsledky za 4Q

EPS ve výši 1,14 USD i tržby ve výši 912,9 mil. USD předčily očekávání analytiků.

Ilustrační foto

Pražská burza otevřela v zeleném, daří se akciím Moneta Money Bank

Burzovní trhy a indexy | 02.02.2017 09:50 | fa ra | Diskuze

Pražský parket dnes ráno jako jeden z mála v Evropě otevřel v zeleném. Daří se bankám, Komerční bance (0,3 %) nebo Monetě (+1,0 %). Fortuna připisuje 0,6 % a dvě desetiny p.b. je v zisku také ČEZ. Ztrácí CME (-0,5 %) nebo Erste (-0,06 %).

Ilustrační foto

Akciový výhled: Finanční tituly by měly najít půdu pod nohama

Po dvou propadech (např. DAX – 2,3% za dva dny) indikují futures růstové otevření evropských indexů (+0,4%). Pražská burza si zatím vedla klidněji, index PX je po dvou dnech ve ztrátě -0,47%.

Ilustrační obrázek

Akcie mediální CETV zaznamenaly další pokles short pozic na nová 3letá minima

Média | 26.01.2017 16:39 | Redakce Web4Trader | Diskuze

Akcie mediální CETV zaznamenaly další pokles short pozic na nová 3letá minima.

Kdo je Ivan Zach a Vladimír Komár?

Média, ČR | 25.01.2017 11:22 | Redakce Web4Trader | Diskuze

Vizitky podnikatelů Ivana Zacha (52) a Vladimíra Komára (44), kteří ovládnou televizi Prima poté, co koupili dosavadní poloviční podíl od švédské mediální firmy MTG:

Ilustrační foto

Akciový výhled: Evropa otevře výše, zaostřeno na banky

Ve středu indikují futures otevření evropských trhů růstem kolem +0,6%. Evropa tak naváže na včerejší posilování a rovněž tak na růst v zámoří a Asii.

Ilustrační foto

Uplynulý týden na akciových trzích: Čekání na Trumpa, ECB, výsledková sezóna

Celý týden se nesl ve znamení vyčkávání na páteční inaugurační projev Donalda Trumpa. V průběhu týdne se investoři pak zaměřili na zasedání ECB a na výsledkovou sezónu.

Akcie na pražské burze dnes pouze mírně ztrácely

Pražská burza dnes po dvou předchozích růstech stagnovala. Index PX skončil s nepatrnou ztrátou 0,02 procenta na 928,53 bodu.

CME: Cena televizní reklamy roste

Média | 20.01.2017 09:04 | fa ra | Diskuze

Televizní reklama dle monitoringu společnosti Nielsen Admosphere vzrostla v loňském roce o 19 % oproti roku 2015 na 42,4 mld. CZK. Přestože jde pouze o ceníkové ceny, určitou vypovídací schopnost o vývoji na reklamním trhu čísla poskytují. Podíl CME na českém trhu představuje zhruba 60 %. Zprávu tak vnímáme mírně pozitivně s ohledem na příznivější vývoj hospodaření společnosti.

CME: TCS opět vyzývá management k prodeji firmy

Média, USA a Kanada | 18.01.2017 08:58 | fa ra | Diskuze

TCS Capital Management, který nyní drží 12,7 % akcií v CME (druhý největší akcionář), podle regulatorního hlášení vyzval management společnosti k hledání kupce.

BlackRock zvýšila podíl v Moneta Money Bank nad 5 procent

Finance, Hedge fondy | 17.01.2017 10:49 | Ka Ří | Diskuze

Největší investiční skupina světa BlackRock dále zasekává drápky do titulů obchodovaných na pražské burze.

Ilustrační foto

Akciový výhled: Evropa otevře výše, odpoledne v hledáčku US banky

Evropské indexy budou po čtvrtečním poklesu (-1%) v úvodu růst kolem +0,3% dle indikací futures. Pražská burza včera podle našeho očekávání podala lepší výkon, index PX uzavíral na 929 bodech.

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.