Continental AG

Continental AG je německá společnost zabívající se výrobou automobilových součástek. Specializuje se na pneumatiky, brzdové systémy, elektronické stabilizační programy, vstřikovací systémy spalovacích motorů, tachografy a dalších komponenty. Společně s Bridgestone, Michelin a Goodyear patří mezi největší světové výrobce pneumatik. Akcie Continental se obchodují na frankfurtské burze.Continental zvýší výplatu dividend

Německý výrobce pneumatik Continental AG (CON.XE) uvedl, že zvýší výplatu dividend za rok 2016 díky mírnému meziročnímu zvýšení zisku.

Continental Barum investoval do své nové haly v Otrokovicích 4,8 miliardy korun

Evropa | 11.10.2016 18:02 | wa pe | Diskuze

Otrokovický výrobce pneumatik Continental Barum dnes otevřel zrekonstruovanou halu na výrobu nákladních plášťů.

Akcie společnosti Continental odepisují po výsledcích zhruba 4 %

Společnost Continental, výrobce pneumatik a dalších autodílů, dnes zveřejnila výsledky hospodaření za 2Q 2016.

Continental Barum vykázal čistý zisk 3,3 miliardy

Otrokovickému výrobci pneumatik Continental Barum loni vzrostly tržby na 57,7 miliardy korun. Je to o 3,5 procenta více než v předchozím roce, jde o rekordní tržby společnosti, řekl dnes ČTK její jednatel Libor Láznička.

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.