CREDIT SUISSE: akcie, které Wall Street nedoceňuje

17.10.2016 | 05:55 | Miloš Kotek | Diskuze

Občas se vyplácí nejít s davem. Sázka na investici proti převládajícímu přesvědčení může vést k vysokým ziskům, tedy pokud je obchod proveden správně. Ve snaze zachytit možnou nekonsistenci trhu, společnost Credit Suisse vybrala akcie deseti firem, které jdou proti celkovému konsensu.

Foto: Rafael Matsunaga

„Provedli jsme analýzu společností a vybrali jsme ty, které naši analytici považují za zajímavé, i když celkový pohled Wall Steet jim není nakloněn. Zaměřovali jsme se na rating, výhled ziskovosti a na cílovou cenu,“ píše se v materiálu Credit Suisse. „Následovaly bližší rozbory vybraných akcií a poté proběhl závěrečný výběr akcií, které by mohly mít nejlepší ziskový potenciál.“

Pět z vybraných akcií jsou podhodnocené společnosti, pět dalších, jsou společnosti, které mají v současné době, akcie velmi nadhodnocené.

 

Dr. Pepper Snapple Group

Zkratka: DPS

Sektor: Nealkoholické nápoje

Cílová cena: 108,00 USD

Co Credit Suisse zaujalo: „Z našeho pohledu trh podceňuje roli společnosti Allied Brands, jako hlavního růstového hráče v oblasti ziskovosti a marží prodeje. Naše analýzy naznačují, že prodeje a zisk na akcii jsou 2 % nad konsensuálními odhady trhu pro fiskální rok 2017/2018. V růstu společnosti Allied Brands vidíme vhodnou investiční příležitost.“

KLA-Tencor Corp.

Zkratka: KLAC

Sektor: Polovodiče

Cílová cena: 85,00 USD

Co Credit Suisse zaujalo: „Vzhledem k tomu, že sloučení se společností LRCX je formálně zrušeno, vidíme tuto akcii jako atraktivní pro individuální investici s dobrým zhodnocením. Odhady zisku na akcii pro finanční rok 2017 v hodnotě 5,33 dolaru vidíme jako 10 % nad odhadem Wall Street. Dále se domníváme, že zde existuje potenciál pro rychlou expanzi z této úrovně. Podcenění akcie a dividendový výnos (s možným růstem) hovoří ve prospěch této investice.“

Zdroj:bi, redakce

Podobná témata
kla-tencor corp, analýzy, podhodnocené akcie, credit suisse, akcie, akcie na short, big lots, alliance data systems corp, dr pepper snapple group inc, valmont industries, united states steel corp, obchodovaní s akciema, cisco systems inc, patterson companies, whole foods market, progressive corporation

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Související

Čas snížit pozici před čtvrteční ECB…

Říjnové obchodování přineslo poměrně pozitivní vývoj na akciových trzích, také po delší době se opět na domácí scéně zablýsklo na lepší časy. Pražská burza si od začátku měsíce připisuje přes 5%, výrazně se zadařilo Čezu i bankovním titulům.  Index PX tak překonává růstem za poslední měsíc akcie evropských titulů.

Akcie U.S. Steel jsou pro investory, kteří mají pro strach uděláno

Podle prestižního investičního týdeníku Barron's by akcie U.S. Steel mohly do jednoho roku posílit až o 50 % a představují dobrou volbu pro odvážnější investory.

Předpověď vývoje hodnoty indexu S&P 500 do konce roku 2016

Analytická předpověď vývoje hodnot indexu S&P 500 do konce roku 2016.Čti více

Jak dále s kvantitativním uvolňováním rozhodne ECB v prosinci?

ECB včera vůbec nediskutovala o tom, jak dále s programem kvantitativního uvolňování, se kterým aktuálně počítá do března. Jeho konec ze dne na den je ale velmi nepravděpodobný.

Eurozóna: ECB ponechala úrokové sazby beze změny v souladu s očekáváním

(Aktualizováno 16:18) Evropská centrální banka (ECB) dnes podle očekávání nechala své základní úrokové sazby beze změny a nepřikročila ani k úpravě programu nákupu cenných papírů.

Neshoda v ECB pozdrží další rozhodnutí

Poté, co béžová kniha ukázala na rostoucí ekonomickou aktivitu ve většině sledovaných amerických okrscích, se pozornost trhů přesune do Evropy.

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.