Deset žhavých hospodářských výsledků pro tento týden

22.08.2016 | 12:49 | Ne Ro | Diskuze

Zatímco trhy v širším slova smyslu dosahují nových výšin, společnosti hlásí své zisky za čtvrtletí a přilévají tak olej do ohně.

Foto: Mike Mozart

 

Společnost 24/7 Wall St. sestavila vzorek velkých společností s očekávanými výsledky za čtvrtletní. Společnosti by měly ohlásit své výsledky během nastávajícího týdne. Co máme tedy očekávat? Zahrnuty jsou zisky očekávané analytiky Thomson Reuters, cena akcií a historie obchodování.

Upozorňujeme, že odhady očekávaných zisků a tržeb se mohou změnit před formálním ohlášením výsledků, a že některé společnosti taktéž mohou hlášená data změnit.

 

Best Buy Co. Inc. (NYSE: BBY) společnost v úterý sdělí své výsledky za poslední čtvrtletí. Očekávání analytiků je zisk 0,43 USD na akcii a tržby 8,4 miliard USD. Páteční uzavírací cena byla 32,59 USD, cenové rozpětí za období 52 týdnů: 25,31 - 39,10 USD. Analytici očekávají cílovou cenu 32,91 USD na akcii.

Express Inc. (NYSE: EXPR) společnost ve středu sdělí své výsledky za fiskální druhé čtvrtletí. Očekávání analytiků je zisk 0,17 USD na akcii a tržby 520,09 miliónů USD. Páteční uzavírací cena byla 16,21 USD. Analytici očekávají cílovou cenu 18,18 USD na akcii. Cenové rozpětí za období 52 týdnů: 13,25 - 21,57 USD.

HP Inc. (NYSE: HPQ) společnost ve středu sdělí své výsledky za fiskální třetí čtvrtletí. Očekávání analytiků je zisk 0,44 USD na akcii a tržby 11,44 miliard USD. Páteční uzavírací cena byla 14,42 USD na akcii. Analytici očekávají cílovou cenu 15,07 USD na akcii. Cenové rozpětí za období 52 týdnů: 8,91 - 14,82 USD.

Dollar General Corp. (NYSE: DG) společnost ve čtvrtek sdělí své výsledky za fiskální druhé čtvrtletí. Očekávání analytiků je zisk 1,09 USD na akcii a tržby 5,5 miliard USD. Páteční uzavírací cena byla 90,85 USD na akcii. Analytici očekávají cílovou cenu 99,56 USD na akcii. Cenové rozpětí za období 52 týdnů: 59,75 - 96,88 USD.

Dollar Tree Inc. (NASDAQ: DLTR) společnost ve čtvrtek oznámí své výsledky za uplynulé. Očekávání analytiků je zisk 0,73 USD na akcii a tržby 5,08 miliard USD. Páteční uzavírací cena byla 95,57 USD, cenové rozpětí za období 52 týdnů: 60,31 - 99,93 USD. Analytici očekávají cílovou cenu 97,96 USD na akcii.

 

Zdroj:247wallst, Redakce

Podobná témata
hospodářské výsledky, hp, ulta salon, best buy co, dollar general corp, express inc, gamestop corp, seadrill ltd, tiffany & co, dollar tree inc, sears hldgs corp

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Související

Výsledky mateřské společnosti Unipetrolu, PKN Orlen překonaly očekávání

Zisk největší polské ropné společnosti PKN Orlen vzrostl ve třetím čtvrtletí o 92 procent a překonal očekávání.

Jak dopadnou čtvrteční hospodářské výsledky Unipetrolu?

Analytici už tuší, jaká čísla zveřejní Unipetrol ve čtvrtek za třetí čtvrtletí tohoto roku.Čti více

Jak dále s kvantitativním uvolňováním rozhodne ECB v prosinci?

ECB včera vůbec nediskutovala o tom, jak dále s programem kvantitativního uvolňování, se kterým aktuálně počítá do března. Jeho konec ze dne na den je ale velmi nepravděpodobný.

Eurozóna: ECB ponechala úrokové sazby beze změny v souladu s očekáváním

(Aktualizováno 16:18) Evropská centrální banka (ECB) dnes podle očekávání nechala své základní úrokové sazby beze změny a nepřikročila ani k úpravě programu nákupu cenných papírů.

Neshoda v ECB pozdrží další rozhodnutí

Poté, co béžová kniha ukázala na rostoucí ekonomickou aktivitu ve většině sledovaných amerických okrscích, se pozornost trhů přesune do Evropy.

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.