Deutsche Post AG


Ilustrační obrázek

VIDEO: TOP akcie pro rok 2017

Ať již stojí za rally na akciových trzích cokoli, pravdou je, že ten kdo vsadil na růst akcií zažívá doslova žně. Na jaké akcie by se v letošním roce mohlo vyplatit vsadit a proč, jsme se zeptali hlavního ekonoma společnosti Cyrrus, Lukáše Kovandy.


Deutsche Post zvýšila tržby, navrhuje vyšší dividendu

Německá poštovní společnost Deutsche Post AG (DPW.XE) za čtvrté čtvrtletí vykázala čistý zisk 841 milionů euro, tj. o 25 % více než v předchozím roce, kdy čistý zisk dosáhl 670 milionů euro.

Analytici z Commerzbank ponechávají své investiční doporučení pro akcie Deutsche Post

Analytici z Commerzbank ponechávají investiční doporučení pro akcie německé pošty Deutsche Post na Buy s cílovou cenou 33 EUR, a to po výsledcích, které zveřejnil americký doručovatel UPS.

Deutsche Post se dařilo. Logistická firma překonala odhady

Deutsche Post AG dnes oznámila, že je po významném zisku ve třetím čtvrtletí na dobré cestě ke splnění celoročního cíle.

Přepravní společnost DHL Express chce do dvou let v Praze otevřít další třídící centrum

Doprava, Evropa | 15.10.2016 17:16 | fa ra | Diskuze

Práci by v něm mělo najít kolem 75 lidí, říká manažer společnosti Roy Hughes.

Deutsche Post DHL Group oznámila, že se dohodla na získání UK Mail Group za 242,7 milionu liber

Evropa | 28.09.2016 09:20 | Redakce Web4Trader | Diskuze

Německá Deutsche Post DHL Group dnes oznámila, že se dohodla na získání UK Mail Group za 242,7 milionu liber a posílí tak svou pozici na britském trhu.

Deutsche Post ve druhém čtvrtletí výrazně vzrostl zisk a to navzdory klesajícím tržbám

Deutsche Post AG dnes oznámila, že její zisk ve druhém čtvrtletí výrazně vzrostl a to navzdory klesajícím tržbám. Čistý zisk vzrostl o 56% na 541 milionů eur, což překonalo odhad analytiků na úrovniEUR499. Příjmy za druhé čtvrtletí poklesly o 3,5% na EUR14.19 miliard, z části kvůli měnových vlivům a nižším palivovým příplatkům. Největší evropská poštovní a logistická společnost dále potvrdila svůj celoroční výhled pro provozní zisk mezi EUR3.4 miliardy a miliardy EUR3.7. Akcie po výsledcíck přidávají 2,7%.

Deutsche Post reportovala výsledky hospodaření. Akcie rostou o 1,9 %

Poskytovatel přepravních služeb Deutsche Post dnes před otevřením trhů oznámil výsledky za 1Q 2016. Provozní zisk rostl nejrychlejším tempem za posledních 13 čtvrtletí díky úsporám plynoucí z reorganizace přepravních služeb a vyšším zájmem o balíkové služby ze strany zákazníků nakupující online.

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.