DEUTSCHE TELEKOM (DTEL)

Akcie DEUTSCHE TELEKOM. Aktuální zpravodajství, analýzy, investiční doporučení a cílové ceny.


Deutsche Telekom vykázal za Q4 ztrátu kvůli nižší hodnotě BT

Deutsche Telekom AG oznámil za čtvrté čtvrtletí hlubokou ztrátu způsobenou především sníženou hodnotou jeho podílu v britské skupině BT Group.

Akcie mobilních operátorů Sprint a T-Mobile US posilují v reakci na plánovaná jednání o fúzi

Agentura Reuters dnes informovala, že mateřská společnost operátora Sprint, japonská SoftBank připravuje nabídku na fúzi pro Deutsche Telekom. Akcie Sprint dnes posilují o 4,11 %.

Vodafone vyhrál u soudu nad Deutsche Telekom. Spor však nekončí

Telekomunikace, Evropa | 24.01.2017 21:09 | Ne Ro | Diskuze

Společnost Vodafone vyhrála spor s Deutsche Telekom před nejvyšším německým spolkovým soudem.

Americký telekomunikační sektor zažije podle JP Morgan konsolidaci

Americký telekomunikační sektor by díky vstřícnější politice nového amerického prezidenta Donalda Trumpa v oblasti fúzí a akvizic mohl zažít konsolidaci.

Analytici S &P Global přiřadili Deutsche Telekom AG cílovou cenu 17 euro

Analytici S &P Global Inc. přiřadili Deutsche Telekom AG cílovou cenu 17 euro s neutrálním ratingem.

Top akcie na rok 2017

Pro akciové investory bude příští rok 2017 skýtat řadu velkých možností. Sázet lze jak na "Trumpovy" akcie, v naději, že ekonomika posílí, tak lze zvolit i více defenzivní sektory.

Ranní kafe BH Securities 28.11.2016

Futures trhy v pondělí naznačovaly, že většina „Trumpových“ pohybů na trhu již vyčerpala svou sílu a investoři na nich začali vybírat zisky. O půl procenta například klesá index amerického dolaru, o půl procenta naopak rostou americké dluhopisy s dlouhou dobou splatnosti. Zlato roste o více než procento, akciové futures jsou opatrné. Silně rostou futures na většinu komodit, jako reakce na oslabení amerického dolaru.

Ilustrační foto

Český T-Mobile vykázal pokles tržeb a růst zisku za první tři čtvrtletí 2016

Mobilnímu operátoru T-Mobile klesly za tři čtvrtletí tržby meziročně o zhruba tři procenta na 19,4 miliardy Kč. Provozní zisk EBITDA stoupl o čtyři procenta na 8,3 miliardy korun.

Ilustrační foto

Deutsche Telekom svými výsledky za třetí čtvrtletí příjemně překvapil

Německá telekomunikační skupina Deutsche Telekom zvýšila ve třetím čtvrtletí tržby i provozní zisk, vedla si tak lépe, než čekali analytici.

Německá telekomunikační skupina Deutsche Telekom údajně zvažuje rušení tisíců míst v Německu

Akcie, Telekomunikace, Evropa | 06.09.2016 10:47 | fa ra | Diskuze

Německá telekomunikační skupina Deutsche Telekom zvažuje rušení tisíců míst v Německu, další osud svých aktivit ve východní Evropě a Řecku a možný prodej části divize informačních technologií T-Systems.

Na akciích stále klid… zatím

Srpnové dny přinesly poměrně poklidné obchodování na většině akciových trzích, alespoň pokud to porovnáme s předcházejícími částmi roku 2016. 

Deutsche Telekom ve spolupráci s vědci vypustí hru, která pomůže v boji proti demenci

Deutsche Telekom ve spolupráci s vědci a herními vývojáři vytvořil mobilní hru Sea Hero, která má pomoci při boji proti Alzheimerově nemoci. Vědci chtějí prostřednictvím hry získat celosvětově rozsáhlý soubor dat, která jim následně pomohou při výzkumu a léčbě demence. Zájemci si ji mohou stáhnout zdarma do chytrých telefonů a tabletů s operačním systémem Android nebo iOS. Uvedli to dnes zástupci T-Mobile, který je dceřinou firmou Deutsche Telekomu.

Výsledky Deutsche Telekom překonaly očekávání analytiků

Telekomunikační společnost Deutsche Telekom dnes před otevřením trhů oznámila výsledky za 1Q 2016, které překonaly očekávání analytiků.

T-Mobile udělá ještě letos i ze staršího vozu "chytré auto"

Technologie, Evropa, ČR | 23.02.2016 16:36 | fa ra | Diskuze

Operátor T-Mobile chce ještě v letošním roce nabídnout propojení aut s mobilními zařízeními. Prostřednictvím malého diagnostického přístroje napojeného na řídicí jednotku auta budou moci řidiči na svém chytrém telefonu sledovat provozní data vozidla. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě.

Výkonný ředitel Deutsche Telekom AG navrhuje základní nepodmíněný příjem

Timotheus Höttges, výkonný ředitel koncernu Deutsche Telekom AG minulý týden prohlásil, že považuje základní nepodmíněný příjem za možnost jak reagovat na pokračující digitalizaci ekonomiky a společnosti.

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.