Dunkin' Brands Group (DNKN)

Akcie Dunkin' Brands Group. Aktuální zpravodajství, analýzy, investiční doporučení a cílové ceny.
Symbol P/E EPS Dividendový výnos % Počet akcií v oběhu DPS PEG P/S P/B
DNKN 25.17 2.11 2.43 91 884 770 1.29 1.78 5.89 0


Akcie Dunkin' Brands v centru pozornosti investorů po snížení ratingu analytiky Goldman Sachs

Analytici Goldman Sachs dnes snížili své investiční doporučení pro akcie Dunkin' Brands (NASDAQ:DNKN) z „Neutral“ na „Sell.“


Dunkin' Brands nejspíše vykáže tržby za 1Q pod odhady analytiků

Akcie Dunkin' Brands (NASDAQ:DNKN) jsou v centru pozornosti poté, co investiční firma Longbow Research upozornila na trendy v tržbách za první čtvrtletí.

Dunkin' Brands očekává solidní vývoj

Analytici Cleveland Research předpokládají, že by výsledky tržeb Dunkin' Brands (NASDAQ:DNKN) mohly překonat očekávání.

Tržby Dunkin' Brands zůstaly za očekáváním

Dunkin' Brands (NASDAQ:DNKN) reportoval za Q3 EPS $0.60 a překonal očekávání o $0.01. Tržby dosáhly $207.1 mil (-1.3% Y/Y) a za očekáváním zaostaly o $7.65 mil.

Nejzajímavější akcie pro dnešní den: Disney, Tesla Motors, Deutsche Bank a další

USA a Kanada | 17.10.2016 15:24 | wa pe | Diskuze

Které akcie budou dnes na trzích v USA přitahovat investice a kterým se raději vyhnout?

Řetězec Dunkin' Brands vyplatí svou čtvrtletní dividendu

21.07.2016 14:39 | wa pe | Diskuze

Řetězec rychlého občerstvení Dunkin' Brands (NASDAQ:DNKN) oznámil výplatu čtvrtletní dividendy ve výši 0,30 USD. Očekávaný výnos: 2,55 %. Dividenda je splatná akcionářům registrovaným 22. srpna. Ex-date: 18. srpna.

Dunkin' Brands vykázal za 2Q lepší než očekávaný zisk, tržby však zaostaly za očekáváním

Řetězec rychlého občerstvení Dunkin' Brands (NASDAQ:DNKN) vykázal za druhé čtvrtletí EPS 0,57 USD, překonal tak očekávání o 0,01 USD. Tržby ve výši 216,31 milionů USD (+2.3 % Y/Y) byly o 3,58 milionů USD pod očekáváním analytiků.

Investiční doporučení a cílová cena pro akcie Starbucks, Domino's, Chipotle Mexican Grill a Dunkin Brands podle Goldman Sachs

Analytici Goldman Sachs se ve své aktuální výzkumné zprávě blíže zaměřili na akcie řetězců Starbucks Corporation, Domino's Pizza, Chipotle Mexican Grill a Dunkin Brands Group.

Dunkin' Brands reportoval zisk nad odhady. Akcie v první vlně posilují

Dunkin' Brands (DNKN) reportoval za Q1 EPS ve výši 40 centů vs. 25 centů v minulém roce. Upravené EPS dosáhlo 44 centů vs. 40 centů v minulém roce. Očekával se upravený zisk 43 centů. Obrat z prodeje vzrostl na $2.42 mld vs. $2.32 mld v minulém roce. Tržby ze zavedené pobočkové sítě v USA pak vzrostly o 2%. Akcie před otevřením trhů posilují o 1,3%.

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.