EUR / USD – technický výhled. Medvědi si udržují svůj trend

11.07.2016 | 14:35 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

Dolar získal oproti euru a podařilo se mu uzavřít týden pozitivně + 0,75% po pátečních datech o pracovních místech v USA, které byly mnohem vyšší než se očekávalo, 287.000, oproti číslům z května, které ukázaly nárůst pracovních míst jen o 38.000, zatímco mzdy vzrostly na 2,6 % z 2,5%.

Denní graf ukazuje, že medvědi si udržují svůj trend, protože cena je mnohem nižší než 50-SMA a 100-SMA, jež jsou oba jednoznačně medvědí, technické indikátory jsou prudce nižší, což dává dolaru pozitivní impuls. Nicméně, pár se obchoduje v posledních několika měsících v pásu, protože dvojice se snaží vytvořit si jasný směr trendu. V krátkém časovém horizontu, indikátor hybnosti je nadále záporný, zatímco indikátor RSI konsoliduje pod 50, v linii s dalšími propady. Proto bychom měli očekávat, že medvědi otestují kritickou zónu podpory 1.0850 - 1.0910. Nicméně existuje riziko směrem dolů, v denním grafu se cena stále vzdaluje od svých klouzavých průměrů, zatímco technické ukazatele jsou nižší než jejich poloviční úroveň a směřují na jih. Na druhou stranu, bude pro tuto chvíli pro býky první překážkou psychologická úroveň 1.1100, která se shoduje s 200-SMA na denním grafu.

EURUSD Daily

Zdroj:JFD Brokers

Podobná témata
analýzy, eur/usd, forex

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Související

Jak dále s kvantitativním uvolňováním rozhodne ECB v prosinci?

ECB včera vůbec nediskutovala o tom, jak dále s programem kvantitativního uvolňování, se kterým aktuálně počítá do března. Jeho konec ze dne na den je ale velmi nepravděpodobný.

Neshoda v ECB pozdrží další rozhodnutí

Poté, co béžová kniha ukázala na rostoucí ekonomickou aktivitu ve většině sledovaných amerických okrscích, se pozornost trhů přesune do Evropy.

Sterling vzrostl po silných datech; Míra inflace v USA na 2-letém maximu ale dolar nebyl ovlivněn

Obě míry inflace USA i Velké Británie vzrostly na nejvyšší úroveň za poslední dva roky, ale dolar zůstal utlumený oproti všem hlavním měnám, zatímco libra vzrostla. Euro bylo bezcílné při absenci údajů z trhů, zatímco ropa se vznáší nad $ 50.Čti více

Kardinál Elio Sgreccia: Plán otevření restaurace McDonald´s v blízkosti Svatopetrského náměstí je perverzní

Skupina obyvatel Říma se obrátila dopisem na papeže Františka, aby zabránil otevření restaurace McDonald's v blízkosti Vatikánu.

Volkswagen musí šetřit, nejvíce se to dotkne aktiv v Německu

Německá automobilka Volkswagen chce do pěti let dosáhnout ve své hlavní divizi osobních automobilů úspor 3,7 miliardy eur (100 miliard Kč) ročně.

Polsko posílí v automobilovém průmyslu díky chystaným investicím Toyota Motor

Největší japonská automobilka Toyota Motor plánuje investovat do nových výrobních linek v Polsku do roku 2018 celkem 650 milionů zlotých (asi čtyři miliardy Kč).

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.