Federální odvolací soud obnovil verdikt 120 miliónů USD pro Apple v případu proti společnosti Samsung

07.10.2016 18:34 | Ne Ro | Diskuze

Soudní rozhodnutí týkající se patentů včetně odemknutí tahem po displeji, autoopravy a technologie rozeznávání funkčnosti telefonních čísel bylo zneplatněno v únoru.

Mimoto, stanice Bloomberg uvedla, že soud nařídil posoudit možné záměrné porušení patentních práv společností Samsung Electronics (OTC:SSNLF), což by mohlo znamenat navýšení výše uvedené částky.

Vypadá to, že se tento vlekoucí soudní spor (vznikl v roce 2011) mezi společností Apple (AAPL +0,3 %) a Samsung povleče prostřednictvím separátního případu, který má slyšení u nejvyššího soudu USA příští úterý. V rámci tohoto případu by měla být určena výše částky k zaplacení ve prospěch společnosti Apple v souvislosti s designovými patenty iPhone, které měla společnost Samsung porušit a které zahrnují vyšší částky (548 miliónů USD, z čehož 399 miliónů USD se týká designových patentů), než o jaké se zde zmiňujeme (120 miliónů USD).

Zdroj:SA

Podobná témata
apple, samsung, soud, patenty

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Čti více

Obnovíme dodávky plynu na Ukrajinu, pokud dostaneme zaplaceno předem, prohlásil dnes Vladimir Putin

Rusko je připraveno kdykoli obnovit dodávky plynu Ukrajině, pokud Kyjev bude souhlasit s platbou předem. Na konferenci mezinárodního Valdajského diskusního klubu v jihoruském Soči to dnes prohlásil ruský prezident Vladimir Putin.

Zlaté mince ČR, část pátá: Královský hrad Bezděz

Česká národní banka (ČNB) vydala zlatou pamětní minci s motivem královského hradu Bezděz. Je druhou z desetidílného cyklu, který je věnovaný významným českým a moravským hradům.

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.