GBP / USD – technický výhled. Nejdůležitější měnou v hledáčku tohoto týdne bude britská libra

12.09.2016 | 15:18 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

Nejdůležitější měnou v hledáčku tohoto týdne bude britská libra. Kromě důležitého měnově politického zasedání Bank of England, budou zveřejněny zprávy o inflaci, zaměstnanosti a maloobchodních tržbách, ještě před vydáním rozhodnutí o sazbě. Při pohledu do budoucna, naše očekávání pozitivních ekonomických zpráv znamená, že libra překoná ostatní měny.

V návaznosti na silné oživení na úrovni odporu 1,3450, pár vytvořil tři červené týdny v řadě kromě předchozího týdne, kdy byla pozorována Doji. V současné době se pár GBP / USD pohybuje pod úrovní odporu 1,3280 a 50-SMA na 4 hodinovém grafu. Zlom výše zmíněných překážek otevře dveře k úrovni odporu 1,3375. Na druhé straně, pronikání vzestupnou trendovou linií vystaví cena na úroveň podpory 1.3170. Kromě toho technické indikátory následují negativní cestu, zatímco indikátor RSI stoupá směrem nahoru. MACD oscilátor se pohybuje pod svou spouštěcí i nulovou linií.

GBP/USD

Zdroj:JFD Brokers

Podobná témata
analýzy, forex

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Související

GBP / USD Týdenní výhled; MACD oscilátor se pohybuje pod nulou

V předchozím týdnu ekonomické zprávy z U.K. nedokázaly pomoci páru GBP / USD ukončit konsolidační oblast, ve které se od minulého týdne obchoduje, mezi dolní hranicí 1.2100 a horní hranicí 1.2330. Jediná ekonomická zpráva těchto dní, která stojí za to sledování, bude ve čtvrtek HDP.

EUR / USD Týdenní výhled; Předpověď je stále medvědí

Pár EUR / USD byl minulý týden agresivně rozprodáván, otevřel dveře k dalšímu oslabení následující po rozhodném zlomu pod klíčovou úrovní podpory na 1.0950. Euro oproti dolaru předposlední říjnový týden vytvořilo tři po sobě jdoucí negativní týdny, což značí měsíční výkon až -3.34%.Čti více

Google kupuje další startup zaměřený na rozšířenou a virtuální realitu

Společnost Google (GOOG, GOOGL) se v poslední době intenzivně zaměřuje na know-how v oblasti virtuální a rozšířené reality.

Těžba lithia na Cínovci může začít, společnost Karla Janečka dostala povolení

Společnost Cínovecká deponie, kterou ovládá investiční skupina RSJ miliardáře Karla Janečka, dostala od báňského úřadu poslední povolení k těžbě lithia z odkaliště v krušnohorském Cínovci. Separace lithných slíd by mohla začít za dva až tři roky.

Akcie, která dnes přitahují pozornost investorů: Caterpillar, 3M, merck, Under Armour, Eli Lilly a další

Které akcie dnes přitahují pozornost investorů těsně před zahajovacím zvoněním na burzách v USA?

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.