GBP / USD TÝDENNÍ VÝHLED; Dvojice se obchoduje okolo cenové hladiny 1,2200

17.10.2016 | 16:19 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

Sterling bude tento týden v centru pozornosti kvůli rušnému ekonomickému kalendáři. Dvojice GBP / USD od května klesla o více než 16% a dosáhla nového 31-letého minima na cenové hladině 1.1978. Na úrovni měsíčního časového rámce dvojice vytváří šestou červenou svíčku v řadě po odrazu na úrovni rezistence 1,5020.

Z technického hlediska se v posledních pěti dnech dvojice obchoduje na úrovni konsolidační oblasti zhruba okolo cenové hladiny 1,2200, zatímco se pohybuje směrem dolů k psychologické úrovni podpory na 1.2100 a nahoru k úrovni rezistence 1.2330. V současné době se cabel pohybuje v blízkosti regionu 1.2160 a v případě, že medvědi budou dost silní stlačit cenu dále dolů, očekávali bychom rozšíření směrem k bariéře 1.1978. Neúspěch průniku překážky 1.2100 a pokud bude úspěšná penetrace úrovně rezistence 1,2330, která se překrývá s 50-SMA na 4-hodinovém grafu, by měla být podnětem k vzestupnému pohybu. Poté by dvojice cílila na významný region 1,2500. Technické indikátory následují medvědí území se slabou dynamikou.

GBP/USD

Zdroj:JFD Brokers

Podobná témata
analýzy

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Související

GBP / USD Týdenní výhled; MACD oscilátor se pohybuje pod nulou

V předchozím týdnu ekonomické zprávy z U.K. nedokázaly pomoci páru GBP / USD ukončit konsolidační oblast, ve které se od minulého týdne obchoduje, mezi dolní hranicí 1.2100 a horní hranicí 1.2330. Jediná ekonomická zpráva těchto dní, která stojí za to sledování, bude ve čtvrtek HDP.

EUR / USD Týdenní výhled; Předpověď je stále medvědí

Pár EUR / USD byl minulý týden agresivně rozprodáván, otevřel dveře k dalšímu oslabení následující po rozhodném zlomu pod klíčovou úrovní podpory na 1.0950. Euro oproti dolaru předposlední říjnový týden vytvořilo tři po sobě jdoucí negativní týdny, což značí měsíční výkon až -3.34%.

Sterling vzrostl po silných datech; Míra inflace v USA na 2-letém maximu ale dolar nebyl ovlivněn

Obě míry inflace USA i Velké Británie vzrostly na nejvyšší úroveň za poslední dva roky, ale dolar zůstal utlumený oproti všem hlavním měnám, zatímco libra vzrostla. Euro bylo bezcílné při absenci údajů z trhů, zatímco ropa se vznáší nad $ 50.

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.