Google již nebude označovat internetové stránky optimalizované pro mobilní zařízení a bude trestat agresivní reklamu

24.08.2016 | 16:35 | wa pe | Diskuze
Foto: Jürgen Plasser

Google (GOOG, GOOGL) již nebude označovat stránky optimalizované pro mobilní zařízení, jako jsou chytré telefony či tablety, jelikož asi 85 % všech internetových stránek splňuje potřebná kritéria. Nadále zůstane optimalizace pro mobilní zařízení jedním z kritérií, které rozhodují o pořadí ve vyhledávači.

Společnost také ohlásila, že bude penalizovat stránky, na nichž se nachází agresivní reklama či takzvané vsunuté stránky (interstitials), které jsou také formou agresivního marketingu na síti. Příslušné kroky začne společnost v tomto směru podnikat od 10. ledna 2017.

Zdroj:SA

Podobná témata
google

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Související

Česká pobočka Google zvýšila během deseti let na trhu počet služeb ze čtyř na 140 a připravuje další

Počet zaměstnanců stoupl z původních tří zhruba desetkrát. Firma to dnes uvedla v tiskové zprávě. Google je v Česku výrazně aktivnější než v jiných podobně velkých zemích, důvodem je silný lokální hráč Seznam.cz.

Google kupuje další startup zaměřený na rozšířenou a virtuální realitu

Společnost Google (GOOG, GOOGL) se v poslední době intenzivně zaměřuje na know-how v oblasti virtuální a rozšířené reality.Čti více

Budoucnost plynovodu Nord Stream 2 je nejistá. Gazprom údajně uvažuje o ukončení projektu

Ruská plynárenská společnost Gazprom zvažuje, že odstoupí od dohody o plánovaném plynovodu Nord Stream 2, který po dně Baltského moře obejde stávající tranzitní země východní a střední Evropy.

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.