Index Hang Seng


Ilustrační foto

Japonským akciím došel dech, další asijské trhy mírně rostly

Japonské akcie rostly pět dnů v řadě, ve čtvrtek jim však po zasedání Bank of Japan došel dech, respektive důvody k dalšímu růstu.


Akcie kasín následují růst akcií Wynn Resorts

Velmi slibné výsledky Wynn Resorts mají dne spozitivní vliv na akcie celého sektoru. Akcie Wynn posilují před trhem o +3.83%, akcie Las Vegas Sands o +1.93% a akcie MGM Resorts (NYSE:MGM) o +1.87%. Akcie Melco Resorts (NASDAQ:MLCO) pak o +2.81%.

Asijské akciové trhy obchodovaly v zeleném. Hongkongské akcie jsou nejvýše za posledních 20 měsíců

Japonský Topix +1,2 % na 1537,41 b. Hongkongský Hang Seng +0,38 % na 24548,62 b. Čínský Shanghai Composite +0,2 % na 3140,8471 b. Jihokorejský Kospi +0,5 % na 2207,84 b. Australský S&P/ASX 200 +0,69 % na 5912,036 b.

Ilustrační foto

Asijské trhy s výjimkou Číny v plusu

Asijským akciovým trhům se v pondělí s výjimkou Číny dařilo. Svezly se totiž na vlně úlevy po francouzských prezidentských volbách, jejichž první kolo dopadlo dle očekávání.

China Mobile je mezi doporučenými potenciálními kupci singapurské společnosti M1 Limited

Akcionáři singapurské telekomunikační společnosti M1 Limited se obracejí na možné kupce kombinovaného většinového podílu své společnosti.

Ilustrační foto

Asijské akciové trhy následovaly Wall Street výše

Asijské akciové trhy následovaly americký Wall Street a rostly. Japonské akcie podpořilo prohlášení guvernéra Bank of Japan Harukiho Kurody, že ponechá uvolněnou monetární politiku.

Ilustrační foto

Asijské trhy v růstu, Japonsko zaznamenalo čtvrtou ziskovou seanci v řadě

Japonské trhy mohla ve čtvrteční seanci potěšit data ze zahraničního obchodu, import a export rostly nad očekávání, lépe dopadla také bilance ZO.

Ilustrační foto

Asijské akcie klesaly, výnos japonského 10letého bondu v záporu

Akcie klesaly napříč kontinentem s vyjímkou Japonska, kde oscilovaly kolem nuly.

Ilustrační foto

V Japonsku akcie rostly, naopak v Austrálii a Číně odepisovaly

Asijské akcie se v úterní seanci obchodovaly smíšeně. Japonské akcie po oslabování yenu vzrostly, dařilo se zejména exportním firmám. Yen však stále zůstává silnější než ¥110 za dolar.

Ilustrační foto

Osamocené asijské trhy zaznamenaly ztrátové obchodování

Většina hlavních světových akciových trhů je dnes zavřena. Asijské trhy tak dnes zůstaly jako jedny z mála přístupné investorům a moc se jim nedařilo.

Ilustrační obrázek

Kam se momentálně vyplatí investovat volných deset tisíc dolarů? Odpovídají špičky Wall Street

Šest dotázaných expertů odpovědělo na otázku, kde momentálně vidí dobrou investiční příležitost a kam by poradili investovat volných deset tisíc amerických dolarů, které by mohl mít investor momentálně k dispozici. Jsou to akcie? A pokud ano, tak jaké?

Japonský Topix klesal. V Číně se obchodovalo kolem nuly. V Jižní Koreji a Austrálii akcie rostly

Asijské akcie se ve čtvrteční seanci obchodovaly smíšeně. Australský S&P/ASX 200 oslaboval, když se nedařilo sektoru materiálů a energetickým akciím.

Provozovatelé kasín se připravují na japonskou horečku

Asie a Austrálie | 12.04.2017 21:04 | wa pe | Diskuze

Zatímco japonští politici a představitelé regulačních úřadů v zemi diskutují nad možnými riziky legalizace kasín v zemi, v zákulisí již probíhají jednání o schváleném počtu a lokalitě heren.

Ilustrační foto

Akciím v Japonsku a Číně se nedařilo, jihokorejský Kospi vzrostl

Yen posílil na pětiměsíční maxima. Asijské akcie se ve středu obchodovaly smíšeně.

Ilustrační obrázek

Dosáhly americké akcie konečně svého vrcholu?

Je to už tak trochu stihomam. Pořád se spekuluje o tom, zdali už americké akcie dosáhly svého vrcholu, odkud bude následovat jejich pokles, anebo ještě ne. Proč se tomuto pořád dokola věnovat? Inu, člověk nechce být tím posledním, kdo se o tom dozví v případě, kdyby onoho vrcholu americké akcie již skutečně dosáhly.

Asijské trhy v úterý klesaly. Investory tíží obavy ze Sýrie a Koreji

Asijské trhy v úterý klesaly po jen mírném růstu ve včerejší americké seanci. Investory tíží obavy z případného konfliktu v Sýrii, či eskalace napětí v Koreji.

Ilustrační foto

V Asii se dařilo japonským a australským akciím

Naopak v Číně a Jižní Koreji indexy klesaly.

Ilustrační obrázek

Evropské akcie po americkém útoku na Sýrii celkově mírně oslabují

Investoři opouštějí rizikové investice a stěhují se do bezpečných aktiv, jako je zlato. Celkově je však reakce finančních trhů na zásah utlumená.

Ilustrační foto

Asijské akcie klesaly, japonský Nikkei na čtyřměsíčním minimu

Dnes začne dvoudenní setkání Donalda Trumpa s jeho čínským protějškem Xi Jinpingem.

Čínský Shanghai Composite významně posílil

Asijské akciové trhy dnes obchodovaly smíšeně, sentimentu nepřispěla Severní Korea, která vystřelila raketu do Japonského moře.

Ilustrační foto

Asijské akcie zakončily obchodování níže, polovina trhů neobchodovala z důvodu svátků

Japonský jen v průběhu včerejška a noční seance posiloval, stáhl dolů i akciový trh, zejména exportéry. Klesající výnosy uškodily i finančním společnostem.

Ilustrační foto

Asijské akcie vstoupily do nového kvartálu růstem

Akcie rostly napříč kontinentem, v Číně se neobchodovalo.

Asijské akcie se v poslední seanci prvního kvartálu letošního roku vyvíjejí smíšeně

V samotném závěru obchodování japonské tituly svým poklesem o jedno procento vymazaly veškeré letošní zisky.

Asijské trhy dnes ztrácely a obchodovaly bez výraznějších zpráv. Investoři vyčkávají na dnešní data z USA ohledně vývoje HDP

Japonský Topix uzavřel -0,94 % na 1527,59 b. Hongkongský Hang Seng -0,29 % na 24320,84 b. Čínský Shanghai Composite -1 % na 3208,9275 b. Jihokorejský Kospi -0,11 % na 2164,64 b. Australský S&P/ASX 200 +0,39 % na 5896,2 bodech.

Ilustrační obrázek

Jak profitovat z vývoje na Emerging markets

Stále větší počet investorů se začíná poohlížet po investování mimo Spojené státy, jelikož rostou obavy z toho, zdali není momentální valuace akciových trhů v USA přemrštěná a zdali se Trumpův plán podaří tak rychle prosadit, jak se zprvu doufalo.

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.