Hladina cukru míří dolů, akcie Weight Watchers nahoru. Nejnovější klinická studie potvrzuje úspěšnost plánu na hubnutí.

22.02.2016 | 08:51 | wa pe | Diskuze

Akcie americké společnosti Weight Watchers International Inc. (WTW) vyletěly v pátek prudce vzhůru poté, co odborníci z Indiana University School of Medicine potvrdili účinnost jejích plánů na hubnutí.

Foto: Tony Alter

 

Ať už věříte zaručeným dietám, plánům na hubnutí, programům na cvičení nebo ne, miliony lidí po celém světě každý rok zápasí s otázkou, jak se do léta dostat do plavek, což přirozeně vytváří velkou poptávku po produktech a službách spojených s hubnutím a zdravým životním stylem. Jednou ze společností, které tuto poptávku pokrývají, je i americká Weight Watchers, která se může pochlubit více jak padesátiletou tradicí a nejnověji i medicínskou studií potvrzující efektivitu jejích služeb.

Podle studie se dospělí se zjištěným prediabetickým stavem (stádium předcházející cukrovce 2. typu), kteří podstoupili speciálně upravený program Weight Watchers, vyznačovali vyšším úbytkem tělesné váhy a nižší hladinou cukru v krvi, než jedinci, jež se léčili sami pouze na základě veřejně dostupných poradenských materiálů. Závěry empirické studie naznačují, že programy Weight Watchers mohou přispět k úspěšné prevenci cukrovky u podstatné části populace se zvýšeným rizikem onemocnění.

 

 

Zdroj:bnzg, redakce

Podobná témata
investování, zdravotnictví, usa, akcie, věda a výzkum, cukrovka, diabetes, obezita, hubnutí, dieta, weight watchers international inc

Líbil se vám tento článek?
+1 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Související

Akcie U.S. Steel jsou pro investory, kteří mají pro strach uděláno

Podle prestižního investičního týdeníku Barron's by akcie U.S. Steel mohly do jednoho roku posílit až o 50 % a představují dobrou volbu pro odvážnější investory.

Špatně načasované investice nejsou dobrou zprávou pro akcie Caterpillar

Poté, co se vedení společnosti Caterpillar (NYSE:CAT) ujal v roce 2010 z pozice výkonného ředitele Doug Oberhelman, investoval do roku 2013 výrobních závodů a jejich zařízení skoro 10 miliard USD.Čti více

Cena ropy klesá, protože Irák nechce omezit těžbu

Cena ropy v pondělí klesla poté, co Írán oznámil, že požaduje výjimku z omezení těžby, na které se dohodly země vyvážející ropu OPEC. Poté cena našla podporu z růstu akcií a z údajů o počtu zásob r ropném terminálu Cushing v Oklahomě.

Německé a francouzské indikátory podnikatelské důvěry se dále zlepší

Analytici KB očekávají, že dnešní čísla německého Ifo indexu podnikatelské důvěry a obdobného francouzského ukazatele potvrdí i ve světle včerejších PMI příznivý vsup eurozóny do závěrečného čtvrtletí.

Bez překvapení: Kanadská banka drží sazby beze změny

Minulý týden to finanční trhy pochopily správně. Kanadská banka si vybrala status quo zachováním sazeb na 0,50%. To ale neznamená, že centrální banka se vrátila na jestřábí stranu.

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.