Inovio zahajuje testování své nové vakcíny proti viru zika na lidských pacientech

29.08.2016 | 18:52 | wa pe | Diskuze
Foto: skeeze

Inovio Pharmaceuticals (INO +5,8 %) zahajuje v Portoriku na vzorku 160 subjektů testování své nové vakcíny GLS-5700 proti viru zika. Zatímco 80 pacientů dostane skutečně testovanou vakcínu, dalších 80 dostane pouze placebo. Ve středu zájmu budou především možné imunitní reakce pacientů, bezpečnost a účinnost přípravku. V případě úspěchu testů má společnost v plánu přikročit v příštím roce k prvním krokům na cestě k registraci vakcíny u regulačních úřadů.

Zdroj:SA

Podobná témata
virus zika, inovio

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Související

Floridští politici naléhají na vládu USA, aby použila geneticky modifikované komáry v boji proti viru Zika

Floridští politici naléhají na vládu USA, aby použila geneticky modifikované komáry v boji proti viru Zika.

Úřad pro kontrolu potravin a léčiv USA  povolil společnosti Roche nový test na přítomnost viru Zika

Společnost Roche Holding AG sdělila, že její nově vyvinutý test na diagnostikování viru Zika, obdržel od Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv USA (FDA) mimořádné povolení.

Biotechnologické společnosti nabízejí řešení v boji s virem Zika, vydělejte na jejich akciích

Nápady specializovaných společností, jak s tímto virem na půdě USA zatočit, se různí: od očkování až po geneticky a na míru upravených komárů. Akcie společnosti, která nabídne funkční řešení, čeká neskutečná jízda. Buďte jejími akcionáři i vy.Čti více

Budoucnost plynovodu Nord Stream 2 je nejistá. Gazprom údajně uvažuje o ukončení projektu

Ruská plynárenská společnost Gazprom zvažuje, že odstoupí od dohody o plánovaném plynovodu Nord Stream 2, který po dně Baltského moře obejde stávající tranzitní země východní a střední Evropy.

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.