Investiční doporučení top analytiků pro společnosti Garmin, Micron, US Steel, Urban Outfitters, Williams Companies, Hormel a další

23.08.2016 10:47 | Ne Ro | Diskuze
Foto: United States Steel Corporation

Akcie se stále pohybují blízko svých historických maxim, i když pondělní trhy naznačovaly otevírací ceny nepatrně nižší. Býčí trh trvá už sedm a půl roku a investoři stále dokazují, že jsou ochotni koupit jakýkoli odprodej akcí. Mimoto samozřejmě usilovně pátrají po nových nápadech, které by jim přinesly zisk.

Některé plátky, mezi něž patří třeba 24/7 Wall St. či jiné, pravidelně každého rána zkoumají hlášení analytiků ve snaze najít a posléze představit veřejnosti nové investiční a obchodní nápady, doporučit některé akcie vhodné ke koupi a varovat před jinými.

Zde jsou investiční doporučení analytiků ze včerejšího dne:

Garmin Ltd. (NASDAQ: GRMN) - analytici z Raymond James snížili investiční doporučení z Outperform na Market Perform. Pondělní uzavírací cena byla 53,16 USD a cenové rozpětí za období 52 týdnů 30,93 USD až 56,19 USD. Cílová cena dle očekávání analytiků 48,83 USD.

Micron Technology Inc. (NASDAQ: MU) - analytici z Mizuho ponechali investiční doporučení na Buy. Cílová cena však byla zvednuta z 16 USD na 20 USD. Pondělní uzavírací cena byla 16,19 USD. Cenové rozpětí za období 52 týdnů 9,31 USD až 19,30 USD a cílová cena dle očekávání analytiků 16,00 USD.

United States Steel Corp. (NYSE: X) - analytici z Citigroup udělili investiční doporučení Buy a přidělili cílovou cenu 27 USD. Pondělní uzavírací cena byla 20,95 USD. Cenové rozpětí za období 52 týdnů 6,15 USD až 27,64 USD a cílová cena dle obecného očekávání analytiků 21,46 USD.

Urban Outfitters Inc. (NASDAQ: URBN) - analytici z Goldman Sachs snížili investiční doporučení společnosti z Buy na Neutral, ale cílová cena byla navýšena z 33 USD na 35 USD. Pondělní uzavírací cena byla 36,85 USD. Cenové rozpětí za období 52 týdnů 6,15 USD až 27,64 USD a cílová cena dle obecného očekávání analytiků 21,46 USD.

Williams Companies Inc. (NYSE: WMB) - analytici z Argus ponechali investiční doporučení na Buy. Cílová cena byla zvednuta z 27 USD na 31 USD. Akcie v pátek uzavřely na úrovni 27,68 USD, přičemž od oznámení zrušení plánované fúze s Energy Transfer připsaly již 33 %. Analytici v Argus věří, že akcie společnosti jsou aktuálně stále podhodnocené vzhledem ke svému maximu na úrovni 60 USD. Cenové rozpětí za období 52 týdnů 10,22 USD až 49,50 USD a cílová cena dle obecného očekávání analytiků 27,33 USD.

Hormel Foods Corp. (NYSE: HRL) - analytici z Credit Suisse zvýšili investiční doporučení společnosti z Neutral na Outperform s cílovou cenou 43 USD. Pondělní uzavírací cena byla 39,51 USD. Cenové rozpětí za období 52 týdnů 29,18 USD až 45,72 USD a cílová cena dle obecného očekávání analytiků 41,00 USD.

 

 

Zdroj:247wallst, Redakce

Podobná témata
micron technology, investiční doporučení, zvýšené doporučení, garmin, williams companies, hormel foods corp, united states steel corp, urban outfitters inc

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích
Odeslat článek e-mailem

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Související články
Ilustrační foto

Analýza Komerční banky k akciím O2: Investiční doporučení a cílová cena

Investiční příběh: Po zveřejnění hospodářských výsledků za třetí kvartál a oznámeném návrhu managementu vyplatit emisní ážio akcionářům jsme přistoupili k revizi našich odhadů i doporučení.

Akcie,které dnes přitahují pozornost investorů: Amazon.com, Ford Motor, Apple, Aetna a další

Které akcie dnes přitahují pozornost investorů těsně před zahajovacím zvoněním na burzách v USA?

Akcie, které dnes přitahují pozornost investorů: Eli Lilly, Urban Outfitters, GameStop a další

Které akcie dnes přitahují pozornost investorů těsně před zahajovacím zvoněním na burzách v USA?.Čti více

Cowen předpovídá pokles cen mletého hovězího masa

Investiční firma Cowen přinesla dobrou zprávu pro segment rychlého občerstvení.

Snížení produkce ropy nečleny OPEC je stále obestřeno tajemstvím

Cena ropy se stabilizovala po volatilním obchodování způsobeném otázkami ohledně setkání členů OPEC s nečlenskými zeměmi, které se koná tento víkend.

Cena zlata by podle nejlepšího prognostika měla v roce 2017 poklesnout

Podle nejpřesnějšího prognostika třetího čtvrtletí vytipovaného agenturou Bloomberg by cena zlata měla v roce 2017 klesat kvůli slibnému ekonomickému růstu a politice amerického Fedu, který dvakrát zvedne sazby.

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.