Jack In the Box je středem zájmu

07.10.2016 | 16:16 | Ne Ro | Diskuze

Počáteční trendy čtvrtého kvartálu společnosti Jack in the Box (NASDAQ:JACK) vypadají lákavě, stojí ve zaktualizované zprávě analytiků z Wedbush.

Tržby v rámci zavedené sítě restauračních poboček jsou v souladu s očekáváním analytiků na +1,5 %. Tlak v restauračním sektoru nyní již polevil a společnost je považována za stabilní.

Analytici z Wedbush předpokládají vzestup zisků na akcii následkem zvýšené zpětného odkupu akcií a příležitostí stran refranchisingu.

Citovaný provozovatel restaurací ohlásí zisky za 3. kvartál a zaktualizuje informace týkající se pokroku ve 4. kvartále 21. listopadu.

Přispěvatel Seeking Alpha, Bob Ciura, doporučoval prodat Chipotle a nakoupit akcie Jack in the Box již téměř před rokem (srov. JACK +24 % a CMG -41 % během téhož období).

Zdroj:SA

Podobná témata
investování, chipotle mexican grill, akcie, wedbush securities, upgrades & downgrades, jack in the box inc

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Související

Blíží se finální dohoda o německém jaderném odpadu. Investiční doporučení pro akcie E.ON a RWE podle analytiků Societe Generale

Poté, co Německo ohlásilo takzvaný Atomausstieg a rozloučilo se s produkcí energie z jaderných elektráren, zůstala na stole otázka, kdo bude nést náklady na bezpečné uskladnění jaderného odpadu. Investiční doporučení a cílové ceny pro akcie energetických společností RWE a E.ON.

Akcie U.S. Steel jsou pro investory, kteří mají pro strach uděláno

Podle prestižního investičního týdeníku Barron's by akcie U.S. Steel mohly do jednoho roku posílit až o 50 % a představují dobrou volbu pro odvážnější investory.

Špatně načasované investice nejsou dobrou zprávou pro akcie Caterpillar

Poté, co se vedení společnosti Caterpillar (NYSE:CAT) ujal v roce 2010 z pozice výkonného ředitele Doug Oberhelman, investoval do roku 2013 výrobních závodů a jejich zařízení skoro 10 miliard USD.Čti více

Jak dále s kvantitativním uvolňováním rozhodne ECB v prosinci?

ECB včera vůbec nediskutovala o tom, jak dále s programem kvantitativního uvolňování, se kterým aktuálně počítá do března. Jeho konec ze dne na den je ale velmi nepravděpodobný.

Eurozóna: ECB ponechala úrokové sazby beze změny v souladu s očekáváním

(Aktualizováno 16:18) Evropská centrální banka (ECB) dnes podle očekávání nechala své základní úrokové sazby beze změny a nepřikročila ani k úpravě programu nákupu cenných papírů.

Neshoda v ECB pozdrží další rozhodnutí

Poté, co béžová kniha ukázala na rostoucí ekonomickou aktivitu ve většině sledovaných amerických okrscích, se pozornost trhů přesune do Evropy.

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.