Kariéra: hledáme

04.11.2015 15:23 | Redakce W4T | Diskuze

  

Novinář(ka)

Pracovní náplň

  • Investigativní žurnatistika

Požadavky

  • Perfektní znalost českého jazyka
  • Orientace v ekonomice, české politické scéně a českém právním prostředí
  • Perfektní komunikační znalosti
  • Profesionální vystupování 

Co nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost osobní prezentace pro budoucí profesní potřeby
  • Odměna dohodou

 

 

Programátor(ka)

Pracovní náplň

  • Programování v Nette

Požadavky

  • Perfektní znalost Nette

Co nabízíme

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Práce z domnova

 

 

 

 

Další pracovní pozice můžete hledat zde

 

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články

VIDEO: Jak obchodovat opce aneb vysvětlení opčního kontraktu

08.06.2017
Ilustrační foto

Jak investovat do podnikových dluhopisů: Deset užitečných rad pro úplné začátečníky

24.05.2017

10 chyb, které úspěšní lidé nikdy neopakují

18.05.2017
Ilustrační obrázek

Tvorba vlastního AOS (10) – Optimalizace parametrů strategie

29.03.2017
Ilustrační foto

VIDEO: Forexoví brokeři a jejich nekalé praktiky. Recenze a zkušenosti

28.03.2017
Ilustrační obrázek

Tvorba vlastního AOS (9) – Příprava kódu pro testování a optimalizaci

20.03.2017


Čti více

Počet aktivních ropných vrtů v USA roste již 23. týden v řadě

Zadlužení těžařů ropy z břidlic vzroste, varují analytici Bernstein

Cena ropy dnes posiluje v reakci na slábnoucí americký dolar

USA se připojují k zákazu dovozu hovězího masa z Brazílie

Akcie šesti společností, kterým Amazon letos uškodil

OPEC dodržuje dohodu o snižování produkce ropy na 106 %

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.