Kariéra: hledáme

04.11.2015 15:23 | Redakce Web4Trader | Diskuze

Novinář(ka)

Pracovní náplň

  • Investigativní žurnatistika

Požadavky

  • Perfektní znalost českého jazyka
  • Orientace v ekonomice, české politické scéně a českém právním prostředí
  • Perfektní komunikační znalosti
  • Profesionální vystupování

Co nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost osobní prezentace pro budoucí profesní potřeby
  • Odměna dohodou

Televizní komentátor(ka)/ moderátor(ka)

Požadavky

  • Orientace v ekonomii výhodou

Co nabízíme

Máte-li zájem podílet se na rozvoji serveru www. web4trader.com prosíme zašlete svůj životopis na adresu: info@web4trader.com