Které akcie dnes budou přitahovat investice a kterým se raději vyhnout?

20.04.2016 14:56 | wa pe | Diskuze

Které akcie dnes zaznamenaly ještě před zahajovacím zvonkem na burze v USA největší pohyby?

Foto: Public Domain

 

Cocal-Cola

Společnost vykázala za první čtvrtletí upravený zisk 45 centů na akcii, což překonalo očekávání analytiků o 1 cent, stejně tak pozitivně překvapily tržby. Celosvětově prodeje vzrostly o 2 %, což jen mírně nedosáhlo na předběžné odhady.

Dish Network

Poskytovatel satelitní televize překvapil analytiky se zisky za čtvrtletí o 22 výše nad očekáváními. Společnost vykázala zisky 84 centů na akcii zatímco tržby byly v souladu s odhady. Společnost dosáhla dobrých výsledků navzdory poklesu počtu předplatitelů o 23 000 ve srovnání s předcházejícím rokem.

Alphabet

Evropská komise obvinila divizi Google ze zneužívání svého postavení na evropském trhu. Google má údajně omezovat výrobce mobilních elektronických zařízení, kteří jsou nuceni nastavit Google jako výchozí vyhledávač.

Tupperware

Společnost vykázala čtvrtletní zisk ve výši 91 centů na akcii, což překonalo očekávání analytiků o 5 centů. Tržby společnosti odpovídaly odhadům.  Výrobce domácích potřeb zveřejnil horší než očekávaný výhled na stávající čtvrtletí, ale zvýšil svou předpověď celoročních tržeb.  Analytici upozorňují, že současné vylepšení předpovědi pouze částečně vrátilo odhady tržeb na úrovně před jejich lednovým snížením.

Nielsen Holdings

Globální marketingová výzkumná společnost vykázala za čtvrtletí upravený zisk ve výši 51 centů na akcii, což překonalo očekávání analytiků o 1 centů. Tržby společnosti odpovídaly předpokladům.  Společnost zvýšila svou čtvrtletní dividendu o 11 % na 31 centů na akcii.

Zdroj:cnbc

Podobná témata
intel, alphabet, hospodářské výsledky, united continental, dish networks, tupperware, nielsen holdings, intuitive surgical, global payments inc, coca-cola company, lexmark international, vmware inc, yum! brands, yahoo! inc

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Související

Společnost Alphabet vykázala výsledky za třetí čtvrtletí

Společnost Alphabet (NASDAQ:GOOG) vykázala za Q3 zisk na akcii ve výši 9,06 USD, čímž překonala odhady analytiků o 0,43 USD. Tržby ve výši 22,45 miliardy USD (+20,2 % Y/Y) překonaly očekávání o 400 milionů USD. Po rozpačité první reakci nakonec akcie přidaly po uzavření trhu téměř jedno procento.

Twitter ohlásil výsledky hospodaření ve třetím čtvrtletí

(Aktualizováno v 15:02) Twitter (NYSE:TWTR) ohlásil výsledky hospodaření za Q3: zisk na akcii byl $0,13, čímž překonal očekávání analytiků o $0,04.Čti více

Obnovíme dodávky plynu na Ukrajinu, pokud dostaneme zaplaceno předem, prohlásil dnes Vladimir Putin

Rusko je připraveno kdykoli obnovit dodávky plynu Ukrajině, pokud Kyjev bude souhlasit s platbou předem. Na konferenci mezinárodního Valdajského diskusního klubu v jihoruském Soči to dnes prohlásil ruský prezident Vladimir Putin.

Zlaté mince ČR, část pátá: Královský hrad Bezděz

Česká národní banka (ČNB) vydala zlatou pamětní minci s motivem královského hradu Bezděz. Je druhou z desetidílného cyklu, který je věnovaný významným českým a moravským hradům.

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.