Které akcie dnes budou přitahovat investice a kterým se raději vyhnout?

20.04.2016 14:56 | wa pe | Diskuze

Které akcie dnes zaznamenaly ještě před zahajovacím zvonkem na burze v USA největší pohyby?

Foto: Public Domain

 

Cocal-Cola

Společnost vykázala za první čtvrtletí upravený zisk 45 centů na akcii, což překonalo očekávání analytiků o 1 cent, stejně tak pozitivně překvapily tržby. Celosvětově prodeje vzrostly o 2 %, což jen mírně nedosáhlo na předběžné odhady.

Dish Network

Poskytovatel satelitní televize překvapil analytiky se zisky za čtvrtletí o 22 výše nad očekáváními. Společnost vykázala zisky 84 centů na akcii zatímco tržby byly v souladu s odhady. Společnost dosáhla dobrých výsledků navzdory poklesu počtu předplatitelů o 23 000 ve srovnání s předcházejícím rokem.

Alphabet

Evropská komise obvinila divizi Google ze zneužívání svého postavení na evropském trhu. Google má údajně omezovat výrobce mobilních elektronických zařízení, kteří jsou nuceni nastavit Google jako výchozí vyhledávač.

Tupperware

Společnost vykázala čtvrtletní zisk ve výši 91 centů na akcii, což překonalo očekávání analytiků o 5 centů. Tržby společnosti odpovídaly odhadům.  Výrobce domácích potřeb zveřejnil horší než očekávaný výhled na stávající čtvrtletí, ale zvýšil svou předpověď celoročních tržeb.  Analytici upozorňují, že současné vylepšení předpovědi pouze částečně vrátilo odhady tržeb na úrovně před jejich lednovým snížením.

Nielsen Holdings

Globální marketingová výzkumná společnost vykázala za čtvrtletí upravený zisk ve výši 51 centů na akcii, což překonalo očekávání analytiků o 1 centů. Tržby společnosti odpovídaly předpokladům.  Společnost zvýšila svou čtvrtletní dividendu o 11 % na 31 centů na akcii.

Zdroj:cnbc

Podobná témata
intel, alphabet, hospodářské výsledky, united continental, nielsen holdings, intuitive surgical, global payments inc, coca-cola company, lexmark international, tupperware corp, vmware inc, yum! brands, dish network corp, yahoo! inc

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích
Odeslat článek e-mailem

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.