Které důležité poznatky zazněly na Dni analytiků společnosti J C Penney Company Inc?

19.08.2016 | 09:47 | Ne Ro | Diskuze

Paul Trussell, analytik z Deutsche Bank, se zúčastnil Dne analytiků společnosti J C Penney Company Inc a v této souvislosti konstatoval, že zmiňovaná společnost na uvedeném eventu představila svůj "snadno proveditelný" tříletý plán.

Foto: Tomasz Stasiuk

 

Trussellově optimismu lze tiše závidět, nicméně pesimisté potřebují znát více argumentů, aby se přesvědčili. Trussell s tímto beztak počítal, a proto uvedl výčet svých 10 poznatků, které si z eventu odnesl:

 

1. Cíle: Novým tříletým cílem společnosti je 3-4% složená roční míra růst tržeb, zvýšení marže o 75 až o 100 bodů, čistý příjem 450-500 miliónů USD a zisk na akcii 1,40-1,55 USD. To vše se jeví jakožto "proveditelné".

2. Přepravní trendy: Společnost již zaznamenává pozitivní přepravní trendy důsledkem nově integrovaných marketingových technik.

3. Loajalita: Nový věrnostní program společnosti již začal generovat 5% nárůst tržeb na jednoho zákazníka.

4. Privátní značky: Privátní značky stoupají u zákazníků na ceně a umožňují společnosti rychleji nabízet nové módní artikly.

5. Obchod v obchodě: Sephora a jiné tzv. obchody v obchodech, čili store-in-store, se mohou pochlubit vyššími tržbami přepočtenými na metr čtverečný. Společnost zvyšuje své úsilí právě v tomto segmentu.

6. Butiky nabízející i nadměrné velikosti: Společnost oznámila zavedení prodeje nadměrných velikostí v 500 obchodech.

7. Zařízení: Počáteční testy prodeje zařízení ve 22 obchodech sklidily úspěch a společnost hodlá rozšířit pokrytí zařízením v 500 obchodech na podzim tohoto roku.

8. Management/Partneři: Vedení podniku plánuje zvýšení produktivity svých obchodních partnerů, kteří se více zaměří na prodej a pomoc klientům.

9. Omnichannel a e-komerce: Koncentrace na mobilní a omnichanel marketing zůstává jednou z top priorit společnosti a vedení společnosti bude pokračovat v investicích tímto směrem.

10. Dodavatelský řetězec: Společnost JCPenney dělá i nadále pokroky ve zlepšování svého dodavatelského řetězce prostřednictvím lokalizace a modernizace celého procesu.

 

Akcie společnosti JCPenney zůstávají na doporučení "Buy" s nezměněnou cílovou cenou 12 USD.

 

Zdroj:BNZG, Redakce

Podobná témata
j.c. penney company inc

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Související

Výsledky společností Michael Kors a Coach překvapí

Velké maloobchodní společnosti začínají jedna po druhé hlásit, jak si vedly ve fiskálním druhém čtvrtletí. Očekává se, že výrobci luxusních doplňků a oblečení, společnosti Coach Inc a Michael Kors Holdings Ltd, se na poli zisků prostřídají.

Které akcie dnes budou v USA přitahovat pozornost investorů? Akcie Apple, Terex nebo úplně jiné akcie

Které akcie dnes na burzách v USA budou přitahovat pozornost obchodníků a kterým se raději vyhnout? Nabízíme přehled všech zajímavostí dnešní předobchodní fáze.

Akcie, které by dnes neměly ujít Vaší pozornosti

Akcie kterých společností dnes čekají na burzách v USA největší pohyby?Čti více

Týdenní výhled: 24. – 28. října; Je očekáváno mnoho proslovů

Tento týden bude plný projevů ze stran zákonodárných centrálních bank, včetně prezidenta ECB Maria Draghiho, guvernéra BoE Mark Carneyho a předsedy SNB Thomas Jordana. Budou zveřejněny růsty HDP USA a Velké Británie, stejně jako objednávky zboží dlouhodobé spotřeby USA. Kromě toho vyjde předběžný Markit PMI pro USA, Eurozónu, Velkou Británii a Německo.

Evropská data, která budou tomuto týdnu dominovat, podpoří euro proti dolaru

Tento týden opanují data z Evropy. Inflace ve Francii a Německu by měla zrychlit. HDP ve Francii a Španělsku ukáže solidní tempo růstu, tak jako předstihové indikátory, které by už pro probíhající čtvrté čtvrtletí mělo indikovat růst HDP v eurozóně o 0,3 % q/q.

Dnes by mělo být otevřeno největší ropné pole objevené za 40 let, vítejte v Kašaganu

Základní fakta o gigantickém ropném poli Kašagan v Kazachstánu, které by se mělo 23. října nejspíš oficiálně otevřít, a přehled největších ropných polích na světě:

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.