Merck KGaA


Společnost Fresenius posílila své portfolio výroby generik dvěma akvizicemi

Německá farmaceutická firma Fresenius SE & Co. KGaA (FRE.XE) oznámila dvě akvizice v celkové hodnotě více než pět miliard dolarů.


Investiční doporučení a cílová cena pro akcie Sanofi, Merck KGaA, Astrazeneca a Roche podle analytiků HSBC

Analytici HSBC se ve své aktuální zprávě blíže zaměřili na vybrané akcie evropských producentů léčiv.

Ilustrační foto

Německá burza pokračuje ve stagnaci, Merck odepisuje 4 % po výsledcích

Německá burza pokračuje ve stagnaci. Nejhorší výkon podávají akcie Mercku po výsledcích. Reportovala také společnost Linde.

Čtvrtletní zisk společnosti Merck překonal odhady analytiků

Německá farmaceutická a chemická skupina Merck KGaA (MRK.XE) oznámila za čtvrté čtvrtletí 2016 více než dvojnásobný růst čistého zisku.

Německá farmaceutická a chemická společnost Merck KGaA reportovala téměř 26% nárůst zisku

Německá farmaceutická a chemická společnost Merck KGaA dnes reportovala téměř 26% nárůst zisku za třetí čtvrtletí a zvýšila výhled na celý rok. 

Tyto akcie zdravotnického sektoru jsou vůči americkým volbám imunní

Je pravdou, že akcie zdravotnického sektoru zareagovala na drsnou, místy i bizarní předvolební kampaň obou kandidátů na post prezidenta USA.

Americký Merck analytiky překvapil. Akcie po výsledcích sílý

Merck (NYSE:MRK) reportoval za Q3 EPS $1.07 a překonal očekávání o $0.09. Tržby dosáhly $10.54 mld (+4.7% Y/Y) a očekávání překonaly o $360 mil. Akcie před trhem posilují o 1,6%. Merck nyní plánuje pro rok 2016 upr. EPS $3.71-$3.78; FactSet konsensus $3.75.

Akcie německého giganta Merck KGaA po výsledcích oslubují o 2,5%

Německý chemický a farmaceutický gigant Skupina Merck KGaA zvýšila celoroční výhled pro zisk i tržby. Merck oznámil, že nyní očekává tržby ve výši mezi EUR14,9 miliard ($ 16,6 miliard) a EUR15.1 miliard ve srovnání s předchozí předpovědí EUR14.8 miliardy až EUR 15 miliard.

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.