Akcie pro poslední čtvrtletí akcie z dílny Merrill Lynch

10.10.2016 | 08:25 | Miloš Kotek | Diskuze

Poslední zpráva společnosti Merrill Lynch doporučuje jednak akcie k nákupu a jednak k prodej na krátko. Protože je spekulace na pokles mnohem rizikovější, soustředíme se na růstové tituly.

Foto: Web4Trader

 

American Tower

Tato špičková společnost dosáhla v loňském listopadu historického maxima a cena se nyní již skoro rok pohybuje stranou. Společnost American Tower Corp. (AMT) je jedním z největších světových realitních společností (REITs) a také vedoucí společností, která vlastní a provozuje mnoho úrovňových komunikačních realitních sítí. Společnost vlastní a provozuje 100 tisíc komunikačních buněk, jak v USA, tak v zahraničí. Společnost provozuje 900 softwarových služeb a v poslední době získala do svého vlastnictví Verizon towers.

Akcionáři pobírají dividendu ve výši 2%. Cílová cena se nachází na úrovni 131 USD. Konsensus analytiků na Wall Street je na úrovni 130 dolarů.

Comcast

Společnost provozuje vysílací služby a online služby a má vysoký potenciál. Comcast Corp. (CMCSA) je jednou z největších společností provozujících vysokorychlostní internet, telefonní služby a distribuci videoprogramů pod značkou XFINITY. Společnost investovala do technologie a vybudovala technicky pokročilé sítě pro připojení k internetu vysokou rychlostí.

Akcionáři pobírají dividendu ve výši 1,67 %, cílová cena je stanovena na 84 USD. Konsensuální cílová cena je na úrovni 75,70 dolarů.

Devon Energy

Společnost se angažuje v produkci zemního plynu a je na prvním místě v USA. Devon Energy Corp. (DVN) je nezávislá společnost v sektoru energií, která se primárně zaměřuje na průzkum a produkci ropy, zemního plynu a ropných produktů ve Spojených státech a Kanadě. Provozuje zhruba 1900 vrtacích studní. Společnost se také zabývá lokální distribucí zemního plynu a dalšími službami. Provozuje frakovací vrty a dodává zemní plyn svým odběratelům prostřednictvím plynovodů, rozvodných stanic a dalších průmyslových objektů.

Dividenda se vyplácí ve výši 0,55 %. Cílová cena Merrill Lynch je na úrovni 64 USD. Konsensuální cena se nachází na úrovni 46,28 dolarů.

General Dynamics

Společnost podniká v obranném průmyslu a je největší v USA. V minulém roce měla solidní výsledky. General Dynamics Corp. (GD) je světovou společností v obranném průmyslu a letectví. Zaměstnává na celém světě 96 tisíc zaměstnanců. Společnost podniká ve čtyředh oblastech: letectví, bojové systémy, námořní systémy a informace a informační systémy a technologie. Největším zákazníkem je vláda USA, kterou kontroluje Kongres.

Investiřu dostávají dividendu ve výši 1,98 % a cílová cena je stanovena na 170 USD. Konsensuální cena je 168,69 dolarů.

Zdroj:24/7 WS, redakce

Podobná témata
analýzy, home depot, under armour, akcie, zoetis, merrill lynch & co, american tower corp, comcast corp, devon energy corp, general dynamics corp, eli lilly and company, obchodovaní s akciema

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Související

Akcie, které dnes přitahují pozornost investorů: 3M, Boeing, LinkedIn, Amazon.com a další

Které akcie dnes přitahují pozornost investorů těsně před zahajovacím zvoněním na burzách v USA?

Čas snížit pozici před čtvrteční ECB…

Říjnové obchodování přineslo poměrně pozitivní vývoj na akciových trzích, také po delší době se opět na domácí scéně zablýsklo na lepší časy. Pražská burza si od začátku měsíce připisuje přes 5%, výrazně se zadařilo Čezu i bankovním titulům.  Index PX tak překonává růstem za poslední měsíc akcie evropských titulů.

Předpověď vývoje hodnoty indexu S&P 500 do konce roku 2016

Analytická předpověď vývoje hodnot indexu S&P 500 do konce roku 2016.Čti více

Cena ropy klesá, protože Irák nechce omezit těžbu

Cena ropy v pondělí klesla poté, co Írán oznámil, že požaduje výjimku z omezení těžby, na které se dohodly země vyvážející ropu OPEC. Poté cena našla podporu z růstu akcií a z údajů o počtu zásob r ropném terminálu Cushing v Oklahomě.

Německé a francouzské indikátory podnikatelské důvěry se dále zlepší

Analytici KB očekávají, že dnešní čísla německého Ifo indexu podnikatelské důvěry a obdobného francouzského ukazatele potvrdí i ve světle včerejších PMI příznivý vsup eurozóny do závěrečného čtvrtletí.

Bez překvapení: Kanadská banka drží sazby beze změny

Minulý týden to finanční trhy pochopily správně. Kanadská banka si vybrala status quo zachováním sazeb na 0,50%. To ale neznamená, že centrální banka se vrátila na jestřábí stranu.

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.