Momenta Pharma (MNTA)

Akcie Momenta Pharma. Aktuální zpravodajství, analýzy, investiční doporučení a cílové ceny.
Symbol P/E EPS Dividendový výnos % Počet akcií v oběhu DPS PEG P/S P/B
MNTA 0 -0.31 0 69 083 210 0 0 8.35 2.46


Leerink snížil hodnocení Momenty kvůli nejistotě ohledně generického 40 mg glatimeracetátu

Analytik Jason Gasberry z investiční banky Leerink Swann, zaměřující se na zdravotnictví, snížil hodnocení farmaceutické společnosti Momenta Pharmaceuticals (NASDAQ:MNTA) na Market Perform z Outperform a cílovou cenu akcií na 18 dolarů (růstový potenciál 12 dolarů) z předchozích 20 dolarů.


Zisk Momenta Pharmaceuticals za 4Q překonal očekávání

Zisk na akcii společnosti Momenta Pharmaceuticals (NASDAQ:MNTA) činil 0,60 USD, zatímco trh očekával zápornou hodnotu -0,24 USD.

Ilustrační obrázek

Teva Pharmaceutical se odvolá ve sporu o patentovou ochranu

Akcie Teva Pharmaceutical Industries se na premarketu propadly o 7 % poté, co oblastní soud v Delawaru zrušil platnost všech nároků uplatňovaných na čtyři patenty týkající se přípravku Copaxone 40 mg/ml.

Momenta Pharmaceuticals reportovala lepší než očekávané výsledky hospodaření

Momenta Pharmaceuticals (NASDAQ:MNTA) reportovala za Q3 EPS of -$0.26 a překonala očekávání analytiků o $0.04. Tržby dosáhly $29.14 mil (+111.3% Y/Y) a překonaly očekávání o $3.46 mil.

Tyto akcie zdravotnického sektoru jsou vůči americkým volbám imunní

Je pravdou, že akcie zdravotnického sektoru zareagovala na drsnou, místy i bizarní předvolební kampaň obou kandidátů na post prezidenta USA.

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.