Mylan Nv Ord Shs (MYL)

Akcie Mylan Nv Ord Shs. Aktuální zpravodajství, analýzy, investiční doporučení a cílové ceny.
Symbol P/E EPS Dividendový výnos % Počet akcií v oběhu DPS PEG P/S P/B
MYL 43.04 0.92 0 535 606 000 0 0.75 1.88 1.88


Sanofi žaluje Mylan kvůli adrenalinovým autoinjektorům EpiPen

Podle agentury Reuters společnost Sanofi (SNY) žalovala konkurečnní Mylan NV (MYL) kvůli údajným nelegálním akcím, které měly vést k poškození volného trhu.


Akcie Mylan oslabují o 2 %. FDA společnosti adresovala varovnou zprávu, ve které kritizuje produkční postupy

Analytik Wells Fargo, David Maris dnes zveřejnil zprávu Federálního úřadu pro kontrolu potravin a léčiv adresovaný společnosti Mylan.

Generický lék společnosti Mylan založený na Advair od GSK nebyl schválen FDA

Akcie Mylan dnes oslabují o 2,2 % poté, co Federální úřad pro kontrolu potravin a léčiv v USA zamítl žádost o schválení generického léku odvozeného od Advair konkureční GlaxoSmithKline (GSK +0,6 %).

Akcie Pulmatrix posilují o 7 % v reakci na spekulace o převzetí ze strany Mylan

USA a Kanada, Zdravotnictví | 29.03.2017 18:58 | wa pe | Diskuze

Akcie Pulmatrix (PULM) dnes posilují o 6,88 % na 3,42 USD poté, co měla partnerská společnost Mylan (MYL) údajně učinit nabídku k převzetí.

Nejzajímavější akcie na dnešní den: Amazon, Tesla, American Airlines a další

Které akcie dnes přitahují pozornost investorů těsně před zahajovacím zvoněním na burzách v USA: DRI, RHT, TSLA, AMZN, MKC, VRX, ERIC a další.

Mylan stahuje EpiPen z některých trhů mimo USA

Farmaceutická společnost Mylan (NASDAQ:MYL) stáhne z některých trhů mimo USA zhruba 81 tisíc autoinjekčních per EpiPen poté, co pero ve dvou případech akutní alergické reakce nefungovalo.

FDA dnes předběžně schválil léčivo na HIV od Mylan

Americký úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) dnes předběžně schválil léčivo TLE400 od farmaceutického koncernu Mylan (zkratka akcie MYL), které je určeno pro léčbu HIV+ pacientů.

Mylan v USA uvádí na trh generickou verzi léku Aromasin proti rakovině prsu

Zdravotnictví, USA a Kanada | 13.03.2017 20:49 | wa pe | Diskuze

Společnost Mylan N.V. (MYL -1 %) uvedla v USA na trh generickou verzi léku Aromasin z produkce Pfizer, který je určen pro léčbu rakoviny prsu.

Mylan představil v USA generickou verzi antidepresiva Pristiq vyvinutého firmou Pfizer

Společnost Mylan N.V. (NASDAQ:MYL) představila ve Spojených státech lék Desvenlafaxine Extended-release Tablets, 50 mg a 100 mg.

Trump svým výrokem o ceně léčiv oslabil farmaceutické akcie

Americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi se opět podařilo oslabit akcie farmaceutických korporací svým komentářem na Twitteru, který cílil na mnohdy přemrštěnou koncovou cenu léčiv.

Mylan a Biocon uvedou na indický trh biosimilární lék proti rakovině prsu, Trastuzumab

Mylan NV (MYL) ve spolupráci s Biocon začnou s prodejem léku proti rakovině prsu, který je biosimilární k Herceptinu společnosti Roche.

Akcie Mylan po výsledcích výrazně posilují

Mylan reportoval za Q4 EPS 78 centů vs. 38 centů před rokem. Q4 upravené EPS $1.57; FactSet konsensus $1.42. Tržby dosáhly $3.27 mld vs. $2.49 mld; FactSet konsensus $3.17 mld. V roce 2017 vidí firma tržby v rozmezí $12.25 mld-$13.75 mld; FactSet konsensus $12.59 mld. Upravené EPS v roce 2017 pak na úrovni $5.15-$5.55; FactSet konsensus $5.33. 

Ilustrační obrázek

Které biotechnologické akcie kupovat v letošním roce a proč?

Biotechnologické akcie v USA ztratily v minulém roce jako celek 20 %, i přesto však některé specializované hedge fondy byly schopné zůstat v zisku. Jedním z nich je i Perceptive Life Scicences, jehož zakladatel, Joseph Edelman radí, na které tituly se zaměřit v letošním roce.

Ilustrační obrázek

Sedm opravdu levných hodnotových akcií velkým růstovým potenciálem

Níže uvádíme akcie společností, zařazených v indexu S&P 500, které vykazují pro letošní i příští rok velký růstový potenciál. Přívlastky "levný" a "hodnotový" jsou samozřejmě poněkud zavádějící, neboť  jsou vysloveně relativní a vztahuje se k nim celá řada "ale" a "nebo".

Ilustrační obrázek

Teva Pharmaceutical se odvolá ve sporu o patentovou ochranu

Akcie Teva Pharmaceutical Industries se na premarketu propadly o 7 % poté, co oblastní soud v Delawaru zrušil platnost všech nároků uplatňovaných na čtyři patenty týkající se přípravku Copaxone 40 mg/ml.

Investiční doporučení a cílové ceny pro akcie Teva a Endo podle analytiků JPMorgan

Analytici JPMorgan se ve své aktuální výzkumné zprávě blíže zaměřili na akcie Teva a Endo.

Akcie farmaceutických společností v reakci na Trumpovy komentáře oslabily

Zdravotnictví, USA a Kanada | 11.01.2017 21:51 | Ne Ro | Diskuze

Jak vidno, nejen Donald Trump, ale též lecjaký šéf farmaceutické společnosti může "házet statusy" na Twitteru.

Nejzajímavější akcie pro dnešní den: Alphabet, Mylan, Western Digital a další

Které akcie dnes přitahují pozornost investorů těsně před zahajovacím zvoněním na burzách v USA: M, KSS, ALXN, GOOGL, WBA, MYL, MA a další.

Akcie, které dnes přitahují pozornost investorů: ConocoPhilips, Best Buy, Twitter, Mylan a další

Které akcie dnes přitahují pozornost investorů těsně před zahajovacím zvoněním na burzách v USA: KSS, MET, COP, PRTY, BBY, CAS, SHAK, TWTR, MYL a další.

Ilustrační foto

Ameriku čeká obchodní válka o zdraví pacientů, konkurent Mylanu je připraven vrátit úder za předražený EpiPen

Dominanci farmaceutické společnosti Mylan NV na americkém trhu s přípravky proti alergiím se v příštím roce pokusí narušit společnost Kaleo Inc., která znovu uvede na trh konkurenční přípravek, který byl stažen v loňském roce, uvádí agentura Bloomberg.

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.