Noční makrodata 11. leden 2016

11.01.2016 08:05 | sava ne | Diskuze

Přehled makroekonomických ukazatelů zveřejněných v průběhu noci a rána.

  • 9. 1. 2:30 Inflace y/y Čína (CPI y/y). Aktuální hodnota je 1,6 %. Analytici očekávali 1,7 %. Minulá hodnota byla 1,5 %. Vzniklo negativní překvapení.
  • 9. 1. 2:30 Index výrobních cen y/y Čína (PPI y/y). Aktuální hodnota je -5,9 %. Analytici očekávali -5,8 %. Minulá hodnota byla -5,9 %. Vzniklo negativní překvapení.
  • 10. 1. 22:45 Povolení k výstavbě nových obytných nemovitostí m/m Nový Zéland (Building Consents m/m). Aktuální hodnota je 1,8 %. Minulá hodnota byla 5,4 %.
  • 11. 1. 1:30 Nabídka pracovních míst ANZ m/m Austrálie (ANZ Job Advertisements m/m). Aktuální hodnota je -0,1 %. Minulá hodnota byla 1,1 %.
Zdroj:Bloomberg

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Související

Rozvojové trhy čeká volební volatilita

Poslední předvolební debata skončila a do voleb 8. listopadu se neplánují žádné další akce s oběma kandidáty. Na první pohled se může zdát, že pro finanční trhy to bude klidná plavba.

Maďarská nezaměstnanost na historicky nejnižší hodnotě

Kalendář ekonomických událostí je v Česku a Polsku úplně prázdný. V Maďarsku bude zveřejněn další vývoj nezaměstnanosti.

Méně zajímavá data slibují poklidné obchodování

První údaje o britském HDP po referendu o vystoupení z EU by měly ukázat na zpomalení ostrovní ekonomiky.Čti více

Zlaté mince ČR, část pátá: Královský hrad Bezděz

Česká národní banka (ČNB) vydala zlatou pamětní minci s motivem královského hradu Bezděz. Je druhou z desetidílného cyklu, který je věnovaný významným českým a moravským hradům.

Nigerijská vláda bude jednat s povstalci o ukončení útoků na ropnou infrastrukturu

Ukončit útoky povstalců na ropnou infrastrukturu bude cílem dalšího jednání, které začne 31. října mezi nigerijskou vládou a představiteli komunit a ozbrojenců z oblasti delty Nigeru.

Twitter ohlásil výsledky hospodaření ve třetím čtvrtletí

(Aktualizováno v 15:02) Twitter (NYSE:TWTR) ohlásil výsledky hospodaření za Q3: zisk na akcii byl $0,13, čímž překonal očekávání analytiků o $0,04.

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.