Novartis Ag (NVS)

Akcie Novartis Ag. Aktuální zpravodajství, analýzy, investiční doporučení a cílové ceny.
Symbol P/E EPS Dividendový výnos % Počet akcií v oběhu DPS PEG P/S P/B
NVS 26.21 2.8 3.71 2 374 114 000 2.72 2.82 3.54 2.34Nejzajímavější akcie na dnešní den: DuPont, Caterpillar, 3M a další

Které akcie dnes přitahují pozornost investorů těsně před zahajovacím zvoněním na burzách v USA: DD, CAT, MMM, KO, LLY, PHM, WFC, NFLX a další.

Čistý zisk Novartis za 1Q ovlivnil neúspěch klinické studie

Čistý zisk švýcarské farmaceutické společnosti Novartis AG za první čtvrtletí klesl meziročně o 17 % na 1,7 miliardy dolarů.

Incyte, královna mezi biotechnologickými tituly

USA a Kanada, Zdravotnictví | 17.04.2017 11:10 | wa pe | Diskuze

Obstát dnes v těžké konkurenci farmaceutických společností není jednoduché, Incyte však má k tomu dobré předpoklady, věří analytička I-hung Shihová z T. Rowe Price. Proč dnes koupit akcie Incyte a držet je v následujících třech letech?

Chystá se Gilead ke koupi Incyte?

Podobná akvizice by totiž byla na místě. A pro akcie a investory by to byla taktéž dobrá zpráva.

FDA vydal souhlas pro léčivo Novartis určené k léčbě rakoviny prsu

Americký úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) schválil použití léčivého přípravku Kisqali společnosti Novartis pro léčbu pacientek po menopauze s obtížně léčitelnou formou rakoviny prsu. Kisqali tak na americké půdě bude konkurovat přípravku Ibrance společnosti Pfizer.

FDA povolila lék společnosti Novartis, Ribociclib proti rakovině prsu

Úřad pro kontrolu potravin a léčiv v USA povolil po značkou Kisqali lék společnosti Novartis určený pro léčbu HR+/HER2 metastatické rakoviny prsu.

Akcie Genfit posilují o 31 % v reakci na spekulace o převzetí

Zdravotnictví, Evropa | 02.03.2017 17:18 | wa pe | Diskuze

Akcie francouzské společosti Genfit dnes posilují o 31,37 % v reakci na spekulace, že o její převzetí má zájem Novartis (NVS).

Jižní Korea pozastavila prodej některých léků společnosti Novartis

Jižní Korea udělila švýcarské farmaceutické firmě Novartis (NOVN.S) pokutu ve výši 200 mil. wonů (174 937 USD) a dočasně pozastavila prodej některých jejích léků. Jako důvod uvádí nezákonné platby lékařům výměnou za předpisování či doporučování jejích léčiv.

FDA zrychlí přezkum žádosti společnosti Novartis o registraci přípravku pro léčbu NSCLC

Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) přijal dodatečnou žádost společnosti Novartis (NYSE:NVS) o registraci nového léčivého přípravku Zykadia (ceritinib) pro léčbu první linie u pacientů s metastazujícím ALK-pozitivním nemalobuněčným karcinomem plic (NSCLC).

Akcie Bristol-Myers posilují v reakci na spekulace o převzetí

Akcie farmaceutické společnost Bristol-Myers Squibb Company dnes posilují o 3,02 % na 53,61 % poté, co se začaly šířit zvěsti o její možné akvizici ze strany konkurence.

Novartis je v hledáčku úřadů USA kvůli platbám v Řecku

Švýcarská farmaceutická společnost Novartis se dostala do hledáčku SEC a Ministerstva spravedlnosti USA, které si vyžádaly určité dokumenty, spojené s nařčením společnosti s nekalých plateb, provedených poskytovatelům zdravotní péče v Řecku.

Investiční doporučení a cílová cena pro akcie Novartis podle analytiků Bernstein

Analytici Bernstein se ve své aktuální výzkumné zprávě blíže zaměřili na akcie Novartis.

Novartis překonal očekávání analytiků v EPS

Firma Novartis (NYSE:NVS) vykázala ve čtvrtém čtvrtletí minulého roku výnos na akcii v hodnotě 1,12 USD a překonala tak očekávání analytiků o jeden cent.

Sektor biotechnologických společností v USA čeká rok plný fúzí a akvizic. Na které akcie se zaměřit?

Biotechnologické akcie si v minulém roce nevedly právě nejlépe a ani letos je podle všeho obrat k lepšímu nečeká, mnozí investoři proto doufají ve fúze a akvizice, které mohou pro jejich investice přeci jen znamenat výraznější zhodnocení.

Novartis zahájí další fázi klinické studie bimagrumabu pro léčbu cukrovky 2. typu

Zdravotnictví, Evropa | 12.01.2017 13:44 | Hů La | Diskuze

Společnost Novartis hodlá zahájit fázi 2 klinického hodnocení přípravku bimagrumab pro léčbu pacientů s diabetem 2. typu.

Rakovina, výnosný obchod se strachem

Rakovina je těžkou životní zkouškou pro každého, který jí onemocnění, zároveň je však pro farmaceutické společnosti výnosným byznysem. Strach a vysoké zisky jsou pevně svázány především v USA, kde je cesta mnoha lidí ke kvalitní zdravotní péči a drahým lékům mnohdy složitá.

Novartis zaplatí 1,6 miliardy dolarů za léky vyvinuté firmami Ionis a Akcea

Novartis AG souhlasil s tím, že zaplatí firmě Ionis Pharmaceuticals Inc. a její jednotce Akcea Therapeutics celkem 1,6 miliardy dolarů za práva k dvěma lékům léčícím kardiovaskulární potíže.

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.