Opko Health Inc (OPK)

Akcie Opko Health Inc. Aktuální zpravodajství, analýzy, investiční doporučení a cílové ceny.
Symbol P/E EPS Dividendový výnos % Počet akcií v oběhu DPS PEG P/S P/B
OPK 0 -0.05 0 558 232 900 0 -5.19 3.49 2.04Akcie Opko Health padají poté, co firma zveřejnila špatné výsledky studie

Společnost OPKO Health (NYSEMKT:OPK) oznámila, že její produkt lidského růstového hormonu hGH-CTP v studii fáze 3 nepředčil placebo.

Někteří z insiderů nehledí na maxima a směle nakupují

Někteří z insiderů nehledí na maxima a pokračují v dalších nákupech akcií. V jejich hledáčku jsou akcie těchto společností:

Nejvíce shortované akcie na Nasdaqu – vede Spotlight

Akcie, USA a Kanada | 29.08.2016 13:01 | Miloš Kotek | Diskuze

Srpen je ve většině případů nejhorší měsíc z letního období, nicméně v tomto roce v srpnu šplhají hodnoty akciových indexů na historická maxima. Když se podíváme na obchodníky spekulující na pokles, tak ti se rozhodně neostýchají a v srpnu nakupují akcie na short o sto šest.

OPKO Health, Inc. oznámil, že americký Úřad pro potraviny a léčiva (FDA) schválil jejich léčbu sekundární hyperparatyreózy

OPKO Health, Inc. (NYSE: OPK) oznámila, že americký Úřad pro potraviny a léčiva (FDA) schválil RAYALDEE (calcifediol), což jsou kapsle k léčbě sekundární hyperparatyreózy (SHPT) u dospělých se třetím nebo čtvrtým stupněm chronického onemocněním ledvin (CKD). Akcie před trhem posilují o 7 %.

5 akcií, které v poslední době kupovali insideři

Říká se, že insideři a 10% vlastníci akcií obvykle kupují akcie pouze z jednoho důvodu – protože věří, že ceny akcií porostou a chtějí z tohoto růstu profitovat. Není žádným překvapením, že výkonní ředitelé a další manažeři budou pravděpodobně nadále využívat veškerých příležitostí nabízených oslabením kurzu.

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.