PotashCorp a Agrium oznámily dohodu o sloučení

12.09.2016 | 13:23 | Redakce Web4Trader | Diskuze

Akcionáři PotashCorp obdrží 0,400 kmenových akcií nové společnosti za každou kmenovou akcii PotashCorp které vlastní a akcionáři Agrium obdrží 2.230 kmenových akcií nové společnosti za každou kmenovou akcii společnosti Agrium které vlastní. Směnné poměry těchto dvou společností se promítnou na konci trhu na NYSE 29. srpna 2016. V návaznosti na ukončení transakce budou akcionáři PotashCorp vlastnit přibližně 52 procent nové společnosti a akcionáři Agrium budou vlastnit přibližně 48 procent.

Akcie POT dnes před trhem posilují o 1,1%.

Zdroj:SI

Podobná témata
fúze a akvizice, agrium inc, potash corp. of saskatchewan inc

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Čti více

Jak dále s kvantitativním uvolňováním rozhodne ECB v prosinci?

ECB včera vůbec nediskutovala o tom, jak dále s programem kvantitativního uvolňování, se kterým aktuálně počítá do března. Jeho konec ze dne na den je ale velmi nepravděpodobný.

Eurozóna: ECB ponechala úrokové sazby beze změny v souladu s očekáváním

(Aktualizováno 16:18) Evropská centrální banka (ECB) dnes podle očekávání nechala své základní úrokové sazby beze změny a nepřikročila ani k úpravě programu nákupu cenných papírů.

Neshoda v ECB pozdrží další rozhodnutí

Poté, co béžová kniha ukázala na rostoucí ekonomickou aktivitu ve většině sledovaných amerických okrscích, se pozornost trhů přesune do Evropy.

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.