Samsung Galaxy Note 7 se přehřál na palubě letadla, které muselo být evakuováno

05.10.2016 | 22:09 | Ne Ro | Diskuze
Foto: TechStage

(Aktualizováno 11:49) Pasažéři letu číslo 944 z Louisville do Baltimoru museli být ještě před jeho vzlétnutím evakuováni. Z chytrého telefonu Galaxy Note 7 společnosti Samsung Electronics (OTC:SSNLF) začal jít kouř. Společnost Samsung se k záležitosti vyjádřila, že zatím neexistuje jednoznačný důkaz, že tento incident by byl spojený s novým telefonem Note7 a že spolupracuje s úřady i s aerolinkou Southwest, aby zařízení získala pro případné potvrzení příčiny incidentu.

Incident představuje negativní zprávu pro společnost Samsung a je dalším nezdarem, jemuž musí její vlajkový chytrý telefon čelit.

Společnost Samsung se k celé události vyjádřila tokto: "Dokud se nám nepodaří postižený telefon získat a prověřit, tak nemůžeme potvrdit, že tento incident způsobil nový Note7. Spolupracujeme ale s úřady i leteckou společností Southwest, abychom zařízení získali co nejdříve. Jakmile přístroj prověříme, poskytneme další informace."                         

 

Zdroj:SA

Podobná témata
chytré telefony, samsung

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Související

USA zakázaly přítomnost telefonu Samsung Galaxy Note 7 na palubách letadel

Ve Spojených státech vstoupilo v platnost vládní nařízení zakazující přítomnost telefonů Galaxy Note 7 od jihokorejské společnosti Samsung Electronics na palubách letadel.

Cena akcií jihokorejské společnosti Samsung Electronics sestoupila na měsíční minimum

Investoři mají obavy ohledně vyhlídek Samsungu poté, co firma kvůli problémům se vznícením baterií definitivně ukončila výrobu i prodej svého vlajkového chytrého telefonu Galaxy Note 7.Čti více

Jak dále s kvantitativním uvolňováním rozhodne ECB v prosinci?

ECB včera vůbec nediskutovala o tom, jak dále s programem kvantitativního uvolňování, se kterým aktuálně počítá do března. Jeho konec ze dne na den je ale velmi nepravděpodobný.

Eurozóna: ECB ponechala úrokové sazby beze změny v souladu s očekáváním

(Aktualizováno 16:18) Evropská centrální banka (ECB) dnes podle očekávání nechala své základní úrokové sazby beze změny a nepřikročila ani k úpravě programu nákupu cenných papírů.

Neshoda v ECB pozdrží další rozhodnutí

Poté, co béžová kniha ukázala na rostoucí ekonomickou aktivitu ve většině sledovaných amerických okrscích, se pozornost trhů přesune do Evropy.

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.