Seadrill Ltd (SDRL)

Akcie Seadrill Ltd. Aktuální zpravodajství, analýzy, investiční doporučení a cílové ceny.
Symbol P/E EPS Dividendový výnos % Počet akcií v oběhu DPS PEG P/S P/B
SDRL 0 -0.273 0 504 438 300 0 0.08 0.119 0.039


Akcie Seadrill posilují v reakci na nový kontrakt dceřiné společnosti North Atlantic Drilling

USA a Kanada | 11.04.2017 21:32 | wa pe | Diskuze

Akcie Seadrill (SDRL) dnes posilují o 2,21 % poté, co dceřiná společnost North Atlantic Drilling oznámila uzavření 10letého kontraktu ve výši 1,4 miliardy USD s ConocoPhillips Skandinavia AS.


Nejzajímavější akcie na dnešní den: Qualcomm, Western Digital a další

Které akcie dnes přitahují pozornost investorů těsně před zahajovacím zvoněním na burzách v USA: UAL, DIS, WFM, YELP, SDRL, WDC a další.

Ilustrační foto
Ilustrační foto

Akcie Seadrill padají o 33 %, společnost varuje před ztrátami

USA a Kanada | 04.04.2017 14:59 | fa ra | Diskuze

Společnost Seadrill v dnešním vyjádření varovala akcionáře a držitele dluhopisů, že restrukturalizace dluhu může znamenat značné ztráty.

Seadrill dostane 170 milionů dolarů jako narovnání ve sporu okolo vrtu West Mira

Evropa, Asie a Austrálie | 13.03.2017 14:24 | Pet Bu | Diskuze

Akcie Seadrill (NYSE:SDRL) posílily na premarketu o 11,3% poté, co firma oznámila, že od firmy Samho Heavy Industries obdrží platbu 170 milionů dolarů spojenou s urovnáním arbitráže okolo vrtu West Mira.

Společnost Seadrill připustila prohlášení konkurzu - akcie na premarketu strmě klesají

Přestože těžařská společnost Seadrill (NYSE:SDRL) vykázala za čtvrté čtvrtletí roku 2016 lepší výsledky, než analytici očekávali, připustila ve zprávě o výsledcích hospodaření i možnost prohlášení konkurzu. Akcie na premarketu klesly o 12,2 %.

Výsledky Seadrill za 4Q příjemně překvapily

Společnost Seadrill (NYSE:SDRL) uvedla, že tržby za 4Q klesly meziročně o 30,4 % na 667 mil. USD (+17,68 mil. USD oproti odhadům trhu).

Ilustrační obrázek

Akcie Seadrill klesají v reakci na zdlouhavé vyjednávání o restrukturalizaci dluhu

USA a Kanada | 31.01.2017 15:32 | Hů La | Diskuze

Akcie Seadrill (SDRL) ztrácejí 23 % poté, co firma uvedla, že mezi zúčastněnými stranami zatím nedošlo k dohodě ohledně restrukturalizace zajištěného dluhu ve výši 8,2 mld. USD.

Seadrill oznámil výsledky za Q3, i přes pokles tržeb překonal očekávání trhu

Seadrill (SDRL) vykázal zisk na akcii o 6 centů lepší, než bylo očekávání trhu, které bylo na úrovni 28 centů.

Deset žhavých hospodářských výsledků pro tento týden

Zatímco trhy v širším slova smyslu dosahují nových výšin, společnosti hlásí své zisky za čtvrtletí a přilévají tak olej do ohně.

Norský Statoil oznámil, že se rozhodl zrušit smlouvu s Seadrill Ltd. na vrt West Hercules

Norský Statoil ASA (STO) dnes oznámil, že se rozhodl zrušit smlouvu s Seadrill Ltd. (SDRL), na vrt West Hercules.

Seadrill si údajně najala na restrukturalizaci dluhů Houlihan a Morgan Stanley

Akcie, USA a Kanada, Evropa | 31.03.2016 10:54 | V Z | Diskuze

Offshore těžební společnost Seadrill, která se potýká s největším zadlužením mezi ropnými firmami, si najala společnosti Houlihan Lokey a Morgan Stanley na poskytování poradenství při jednáních o restrukturalizaci úvěrů a dluhopisů v celkové hodnotě 11 miliard dolarů. Podle agentury Bloomberg to uvádějí dva zdroje obeznámené se situací.

Akcie Seadrill letí raketově vzhůru

Akcie Seadril letí do nebes. Důvodem mohou být spekulace, že přední akcionář a předseda představenstva John Fredrikson, který firmě již v minulosti vypomohl, tak učiní znova. Ve středu tento muž totiž prodal svůj podíl ve farmě na lososy, Marine Harvest ASA, za 510 milionů a navýšil tak svoji hotovost na přibližně 5,7 miliardy dolarů.

Americké akciové indexy mírně oslabují. Daří se však energiím a nerostných surovinám

V rámci celého akciového trhu se dobře daří sektorům energií a základních materiálů, např. akcie společnosti Seadrill posulují o více než 27 %. Index Dow Jones Industrial Average -0,08 %. Index S&P 500 -0,13 %. Index Nasdaq Composite -0,25 %. Zdá se ale, že by se trh mohl díky sílícímu pozitivnímu sentimentu otočit do zelených čísel.

Supí fondy se slétají do Norska, prašivé obligace dosahují rekordních úrovní

Investoři do problémových dluhopisů se nyní zaměřují na trh s vysokovýnosovými dluhopisy v Norsku, které je největším evropským producentem ropy, ve snaze vyrovnat se s propadem cen dluhopisů, uvádí Lars Kirkeby, vrchní úvěrový analytik Nordea Markets, divize největší skandinávské banky.

Akcie ropných firem procházejí devastací. Cena ropy stále klesá.

Komodity, Akcie, USA a Kanada, Evropa | 08.12.2015 11:16 | V Z | Diskuze

Akcie společností těžících ropu na moři, jako jsou Transocean (RIG), Seadrill (SDRL) a Noble (NE), utrpěly tak masivní ztráty, že by bylo logické se domnívat, že si alespoň někteří investoři budou myslet, že by mohly být nyní výhodnou koupí. Zatím se však nezdá, že by tomu tak bylo, uvádí studie RBC Capital Markets. Uvádí to investiční server Barron’s.

Těžařskou společnost Seadrill nutí klesající cena ropy snižovat náklady a omezovat produkci

Norská Seadrill Ltd. SDRL očekává v roce 2016 zhoršení podmínek na trhu a přistupuje k razantnější redukci nákladů poté, co byla ve třetím čtvrtletí v červených číslech.

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.