Index SensexInfosys Limited příliš nepřekvapil. Akcie klesají

Infosys Limited (NASDAQ:INFY) reportoval za FQ2 EPS $0.24, tedy in-line s očekáváním analytiků. Tržby dosáhly $2.59 mld (+8.4% Y/Y) a za očekávání zaostaly o $10 mil. Akcie před otevřením trhu oslabují o 3,3%.

Asijské trhy končí dnešní noční obchodování ve ztrátách

Asijské trhy končí dnešní noční obchodování ve ztrátách. Ty však nedosahují vysokých úrovní, nejhůře se dařilo japonským akciím, které přišly o jedno procento. Našly se ale i trhy, které si mírně polepšily. O třetinu procenta si polepšily akcie v Indii, dvě desetiny přidalo Thajsko nebo Taiwan.

Noční obchodování na asijských akciových trzích se neslo v pozitivním duchu

Asijské akciové indexy po Brexitu výrazně snížily dvoudenní ztráty, když se investoři soustředí na reálné dopady, které nemusí být tak výrazné, a možné dodatečné stimuly ze strany centrálních bank. V Asii již třetím dnem posiloval jihokorejský won.

Nejvíce rostou akcie v Hong Kongu. Tamní burza roste o 2,7%

Kromě čínských pevninských indexů, které se nacházejí v mírných ztrátách, dnes rostou všechny burzy. Vůbec nejvíce se daří akciím obchodujícím v Hong Kongu, které si připisují 2,5% zisky. Okolo 1,5 % přidávají akcie v Japonsku, Austrálii nebo Indii.

Noční obchodování na asijských trzích bylo ve znamení poklesu. Indická centrální banka snížila úrokové sazby

Noční obchodování na asijských trzích bylo ve znamení poklesu, když se nepříznivě projevil pokles cen ropy a dalších energetických komodit. Nejhůře na tom dnes byly japonské akcie, které navíc poškodilo pokračující posílení jenu. Ve ztrátách byly také indické akcie navzdory snížení úrokových sazeb tamní centrální bankou.

Tata Motors změnila název svého nového automobilu z původního jména Zica na Tiago

Indická automobilka Tata Motors změnila název svého nového automobilu z původního jména Zica na Tiago, plyne z dnešního sdělení firmy. Záměr změnit název vozu společnost oznámila na začátku února, protože původní jméno připomínalo nebezpečnou virovou nákazu zika v Latinské Americe.

Asijské trhy v plusu kromě Japonska a Číny, DAX otevře v mínusu

Asijské indexy dnes skončily vesměs v zelených číslech. Pouze Nikkei 225 ztratil 1,32 % a Shanghai Composite -0,63 %. Kospi +0,08 %, Hang Seng +0,49 %, Filipíny, Jakarta, Thajsko i indický Sensex 30 skončily v plusu. Německý DAX před otevřením trhu klesá, aktuálně indikuje ztrátu kolem -0,3 %.

Výprodeje neopustily ani noční obchodování v Asii

Výprodeje, které včera zachvátily americké trhy, neopustily ani noční obchodování v Asii. Japonské akcie těmto prodejům vévodily a odepsaly více jak tři procenta. Přes dvě procenta ztratil i australský index. Naopak akcie v Číně oproti předešlým seancím nakonec skončily s minimálními změnami, když index CSI 300 klesl pouze o 0,4 %. Aktuální přehled vývoje hlavních asijských indexů : S&P/ASX -2.33%, Shanghai -0.26%, Hang Seng -2.16%, BSE Sensex -0.88%

Indická IT korporace Infosys navýšila v 3Q 2015 zisk a zvyšuje odhad tržeb

Šestá největší veřejně obchodovaná firma v Indii, IT gigant Infosys Ltd. (NYSE:INFY) vykázal ve třetím čtvrtletí nárůst čistého zisku ve výši 6,6 % a navýšil svou předpověď tržeb za fiskální rok 2015.


Sdílejte článek na sociálních sítíchSouvisející

Kardinál Elio Sgreccia: Plán otevření restaurace McDonald´s v blízkosti Svatopetrského náměstí je perverzní

Skupina obyvatel Říma se obrátila dopisem na papeže Františka, aby zabránil otevření restaurace McDonald's v blízkosti Vatikánu.

Volkswagen musí šetřit, nejvíce se to dotkne aktiv v Německu

Německá automobilka Volkswagen chce do pěti let dosáhnout ve své hlavní divizi osobních automobilů úspor 3,7 miliardy eur (100 miliard Kč) ročně.

Polsko posílí v automobilovém průmyslu díky chystaným investicím Toyota Motor

Největší japonská automobilka Toyota Motor plánuje investovat do nových výrobních linek v Polsku do roku 2018 celkem 650 milionů zlotých (asi čtyři miliardy Kč).Čti více

Jak dále s kvantitativním uvolňováním rozhodne ECB v prosinci?

ECB včera vůbec nediskutovala o tom, jak dále s programem kvantitativního uvolňování, se kterým aktuálně počítá do března. Jeho konec ze dne na den je ale velmi nepravděpodobný.

Eurozóna: ECB ponechala úrokové sazby beze změny v souladu s očekáváním

(Aktualizováno 16:18) Evropská centrální banka (ECB) dnes podle očekávání nechala své základní úrokové sazby beze změny a nepřikročila ani k úpravě programu nákupu cenných papírů.

Neshoda v ECB pozdrží další rozhodnutí

Poté, co béžová kniha ukázala na rostoucí ekonomickou aktivitu ve většině sledovaných amerických okrscích, se pozornost trhů přesune do Evropy.

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.