Shire Plc Ads (SHPG)

Akcie Shire Plc Ads. Aktuální zpravodajství, analýzy, investiční doporučení a cílové ceny.
Symbol P/E EPS Dividendový výnos % Počet akcií v oběhu DPS PEG P/S P/B
SHPG 138.44 1.24 0.53 297 836 400 0.91 0.93 4.49 1.79


Ilustrační obrázek

Akcie Nasdaq s růstovým potenciálem až 50 procent

Akciové trhy mají za sebou velice silný měsíc únor. Index Nasdaq je přitom mezi velkými akciovými indexy zatím nejsilnější.


Akcie Shire na premarketu stoupají v reakci na slibné výsledky studie možného přípravku pro léčbu hereditárního angioedému

Akcie, Zdravotnictví, Evropa | 23.02.2017 14:07 | Hů La | Diskuze

Výsledky klinického hodnocení fáze 1b přípravku společnosti Shire plc. (NASDAQ:SHPG) (lanadelumab) určeného pro léčbu hereditárního angioedému vykazují slibný léčebný účinek bez vážných nežádoucích příhod či abstinenčních příznaků.

Tržby Shire PLC vzrostly o 120%

Shire PLC (NASDAQ:SHPG) reportovala za Q4 EPS $3.37 a překonala tak odhady o $0.13. Tržby dosáhly $3.81 mld (+121.5% Y/Y) a očekávání překonaly o $60 mil.

Klinická studie Roche potvrdila účinky léku pro léčbu komplikované formy hemofilie

Akcie, Zdravotnictví, Evropa | 22.12.2016 12:32 | Hů La | Diskuze

Švýcarský výrobce léčiv Roche Holding AG (ROG) oznámil pozitivní výsledky klinických zkoušek svého nového přípravku pro léčbu poruch srážlivosti krve. Firma by tak mohla více proniknout na trh, kterému v současné době vládnou produkty Shire PLC a Novo Nordisk A/S.

Akcie Shire PLC so před trhem připisují 3,5%. Firma reportovala slibné výsledky hospodaření

Shire PLC (NASDAQ:SHPG) reportoval za Q2 EPS $3.38 a překonal hravě očekávání o$0.39. Tržby dosáhly $2.43 mld (+55.8% Y/Y) a očekávání překonaly o $220 mil.

Akcie spin-off společností v USA si v prostředí stagnujících zisků vedou nebývale dobře

Akcie mnoha takzvaných spin-off společností, které se osamostatnily od svého mateřského podniku, vykazují v poslední době výrazný růst. 

Ty nejzajímavější akcie pro dnešní den. Baidu, Microsoft, Alibaba, Nissan a další

Které akcie zaznamenávají největší pohyby ještě zahájením obchodování v USA? 

Farmaceutická Shire koupí za 32 miliard USD konkurenční Baxaltu

Farmaceutický koncern Shire převezme za 32 miliard dolarů (793,2 miliardy Kč) svého rivala Baxalta International. Cenu uhradí částečně hotově, částečně v akciích, uvedly firmy. Spojením obou podniků tak vznikne jeden z předních světových výrobců léků na vzácné choroby.

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.