Split akcií Komerční banky

26.04.2016 | 08:55 | fa ra | Diskuze

Banka uvedla, že 25. dubna 2016 nabylo účinnosti rozdělení akcií Komerční banky. Nominální hodnota akcie ve výši 500 Kč na jednu akcii bude snížena na 100 Kč na jednu akcii. Investor tak bude po rozštěpení akcií držet pětkrát vyšší počet kusů akcií. Příkaz ke štěpení bude proveden ke dni 11. května 2016, od následujícího dne pak bude mít akcie nominální hodnotu 100 CZK. Tržní cena jedné akcie obchodovaná na trhu tak bude od tohoto data rovněž pětinová.

Zdroj:Komerční banka

Podobná témata
komerční banka, split

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Související

Akcie na split. Pět možných tipů

Podobně jako kilo peří váží stejně jako kilo olova, má jedna akcie stojící 100 USD stejnou hodnotu jako dvě akcie stojící každá 50 USD. Přesto má mnoho investorů štěpení akcií rádo.

Na akciích stále klid… zatím

Srpnové dny přinesly poměrně poklidné obchodování na většině akciových trzích, alespoň pokud to porovnáme s předcházejícími částmi roku 2016. 

BHS Trade Idea: Komerční banka. Technická analýza a velkorysý tříměsíční cíl

Nejnovější Trade Idea z analytické kuchyně BH Securities.Čti více

Jak dále s kvantitativním uvolňováním rozhodne ECB v prosinci?

ECB včera vůbec nediskutovala o tom, jak dále s programem kvantitativního uvolňování, se kterým aktuálně počítá do března. Jeho konec ze dne na den je ale velmi nepravděpodobný.

Eurozóna: ECB ponechala úrokové sazby beze změny v souladu s očekáváním

(Aktualizováno 16:18) Evropská centrální banka (ECB) dnes podle očekávání nechala své základní úrokové sazby beze změny a nepřikročila ani k úpravě programu nákupu cenných papírů.

Neshoda v ECB pozdrží další rozhodnutí

Poté, co béžová kniha ukázala na rostoucí ekonomickou aktivitu ve většině sledovaných amerických okrscích, se pozornost trhů přesune do Evropy.

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.