Starwood Hotels & Resorts Worldwide (HOT)

Akcie Starwood Hotels & Resorts Worldwide. Aktuální zpravodajství, analýzy, investiční doporučení a cílové ceny.
Symbol P/E EPS Dividendový výnos % Počet akcií v oběhu DPS PEG P/S P/B
HOT 0 0.49 0 0 0 5.28 0 0


Marriott chce do roku 2019 zvýšit počet hotelových pokojů o 300 tisíc

Evropa, USA a Kanada | 21.03.2017 13:37 | Hů La | Diskuze

Hotelový řetězec Marriott International Inc. (MAR.O) dnes představil tříletý plán růstu, v jehož rámci hodlá do roku 2019 navýšit počet pokojů o tři sta tisíc.


Marriott představuje své ambiciózní plány pro Evropu

USA a Kanada, Evropa | 07.03.2017 19:14 | Ne Ro | Diskuze

Provozovatel hotelů Marriott International (MAR) oznámil, že dramatickým způsobem navýší své zastoupení v Evropě.

Čínské investice v zahraničí brzdí bezpečnostní obavy i opatření na kontrolu kapitálu

Čínské podniky loni musely zrušit dohody o akvizicích v zahraničí za téměř 75 miliard USD (1,9 bilionu Kč). Hlavním důvodem byly zásahy regulátorů a také devizové restrikce v Číně.

Ilustrační foto

Hotelová společnost Marriott International je po ovládnutí Starwood Hotels největší firmou ve svém sektoru

Akcie, USA a Kanada | 23.09.2016 09:36 | fa ra | Diskuze

Hotelová společnost Marriott International dokončila převzetí konkurenční Starwood Hotels & Resorts Worldwide za 13 miliard USD (313,7 miliardy Kč).

Starwood Hotel & Resorts byl v uplynulém čtvrtletí oproti očekávní hosrší

Starwood Hotel & Resorts (NYSE:HOT) oznámil za Q2 EPS $0.71, což je o $0.03 horší výsledek než se čekalo. Tržby dosáhly $1.25 mld (+0.8% Y/Y) a ve srovnání s očekáváním jsou horší o $90 mil.

Které akcie nyní drží hedge fondy? Ty největší pozice v investičních portfoliích v prvním čtvrtletí

Rádi byste věděli, na které akcie sázely v prvním čtvrtletí největší hedge fondy? Přinášíme Vám aktuální seznam sestavený analytiky z Goldman Sachs. 

Akcionáři společností Marriott International a Starwood Hotels schválili plán na spojení podniků

Akcionáři společností Marriott International a Starwood Hotels & Resorts Worldwide schválili plán na spojení podniků. Vzniká tak největší hotelový řetězec na světě. Marriott nabízí za převzetí konkurenta Starwood zhruba 12,4 miliardy dolarů (294 miliard Kč) v hotovosti a v akciích.

Anbang si rozmyslel převzetí Starwood Hotels

Čínská skupina Anbang Insurance Group v noci na dnešek stáhla svoji nabídku na převzetí provozovatele sítě hotelů Starwood Hotels & Resorts Worldwide za 14 mld. USD. Anbang tímto krokem ukončil souboj se společností Marriot, ve kterém se obě společnosti předháněly o vyšší nabídku za řetězec Starwood. Marriot aktuálně nabízí za Starwood 13,6 mld. USD, což je o 1,4 mld. USD více než činila původní nabídkaz loňského podzimu.

Další kotrmelec kvůli Starwood Hotels, Anbang stáhl svou nabídku

Čínská společnost Anbang Insurance Group vzala zpět svoji nabídku na převzetí amerického hotelového řetězce Starwood Hotels & Resorts Worldwide, kterou nedávno zvýšila na zhruba 14 miliard dolarů (více než 332 miliard Kč). Čínský podnik to uvedl ve čtvrtečním sdělení. O získání provozovatele hotelů Sheraton a Westin bojoval s hotelovou společností Marriott International, které nečekané rozhodnutí otevírá cestu k vytvoření největšího hotelového řetězce na světě.

Bitva mezi Marriottem a čínským Anbangem o Starwood Hotels stále pokračuje

Neskutečné! Starwood Hotels před malou chvílí oznámil, že obdržel další zvýšenou nabídku od čínského Anbangu, která je ještě lepší než poslední rekordní nabídka od Marriottu. O poslední nabídce od Marriottu se už spekulovalo jako o poslední a zdálo se, že boj o Starwood Hotels je u konce. Tato informace však celou situaci zcela mění. Dění budeme i nadále sledovat. Akcie Starwood Hotels rostou o 2,4 %.

Marriott překonal nabídku čínského Anbangu a nejspíš převezme Starwood Hotels

Hotelové společnosti Marriott International se nakonec na druhý pokus zřejmě podaří koupit řetězec Starwood Hotels and Resorts Worldwide a vytvořit největší hotelovou společnost světa. Firma dnes sdělila, že díky zlepšení své nabídky překonala čínského konkurenta Anbang Insurance Group a vedení Starwoodu přijalo její nový návrh na převzetí v hodnotě 13,6 miliardy dolarů (236 miliard Kč).

Hotelový řetězec Starwood bude provozovat tři hotely na Kubě, jako první z USA od revoluce

Akcie, USA a Kanada | 20.03.2016 13:16 | fa ra | Diskuze

Americký hotelový řetězec Starwood Hotels & Resorts Worldwide (HOT) se stal první hotelovou společností z USA, která podepsala dohodu na Kubě od tamní revoluce z roku 1959. Podle dohody podepsané v sobotu firma opraví a bude provozovat tři kubánské hotely, informovala dnes agentura AP.

Hotelový řetězec Starwood Hotels & Resorts Worldwide přijal zvýšenou nabídku od čínské Anbang

Americký hotelový řetězec Starwood Hotels & Resorts Worldwide dnes přijal zvýšenou nabídku na převzetí za 13,2 miliardy dolarů (316 miliard Kč), kterou mu předložila skupina vedená čínskou společností Anbang Insurance Group. Provozovatel hotelových sítí Sheraton nebo Westin zároveň sdělil, že ruší dohodu o spojení, kterou loni uzavřel se společností Marriott International.

Starwood Hotels & Resorts Worldwide chtějí Čínané

Do boje o americký hotelový řetězec Starwood Hotels & Resorts Worldwide vstoupila ambiciózní čínská skupina Anbang Insurance Group. Konsorcium firem, které vede, nabízí za Starwood 12,8 miliardy dolarů (312 miliard Kč), tedy více, než chce za společnost zaplatit konkurenční řetězec Marriott International. Vyplývá to z dnešních sdělení obou amerických společností.

Přehled akciových obchodů miliardáře Johna Paulsona za třetí čtvrtletí

Společnost Paulson & Co. zvýšila ve třetím čtvrtletí svůj podíl v hotelovém řetězci Starwood Hotels & Resorts Worldwide Inc. (NYSE:HOT) na 3,6 milionů akcií. Na začátku týdne společnost  Marriott International Inc. (NASDAQ:MAR) oznámila dohodu o koupi Starwoodu za cca. 12,2 miliardy dolarů.

Ty nejvýnosnější akcie pro roky 2015 a 2016 podle Goldman Sachs

Společnosti v současné době disponují rekordním objemem hotovosti, což je dobrou zprávou pro investory v některých podnicích.

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.