Synergy Pharma Cmn (SGYP)

Akcie Synergy Pharma Cmn. Aktuální zpravodajství, analýzy, investiční doporučení a cílové ceny.
Symbol P/E EPS Dividendový výnos % Počet akcií v oběhu DPS PEG P/S P/B
SGYP 0 -1.21 0 223 194 800 0 0 0 24.16


Akcie Synergy Pharma oslabují o 9,5 %. Chystá se společnost „zředit“ své akcie?

Zdravotnictví, USA a Kanada | 20.01.2017 17:37 | wa pe | Diskuze

Akcie Synergy Pharma dále oslabují navzdory některým pozitivním zprávám. Investoři se obávají, že společnost chystá novou emisi svých akcií.


Léčivo ze Synergy Pharmaceuticals má za sebou úspěšné klinické testování: Jaký další vývoj lze očekávat?

Léčivo od farmaceutické společnosti Synergy Pharmaceuticals (SGYP) má úspěšně za sebou stěžejní fázi 3 klinického testování. Jedná se o léčivo plecanatide, které lze použít při léčbě syndromu dráždivého střeva a zácpě (IBS-C).

Biotechnologické akcie, na které je třeba se zaměřit: 7 klíčových rozhodnutí FDA o klinických testech ve 4. čtvrtletí

Americký úřad pro léky a potraviny (FDA) vydá ve čtvrtém čtvrtletí očekávaná rozhodnutí o klinických testech, které mají zásadní vliv na růst, nebo pokles cen akcií zainteresovaných společností. Biotechnologické a farmaceutické společnosti se mohou v případě neúspěšných klinických testů dostat do potíží, ale v případě, že jsou klinické testy úspěšné, může nastat masivní pohyb cen akcií směrem vzhůru. Která akcie tedy sledovat?

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.