Tesla Motors updatuje svého autopilota. Nezodpovědným řidičům se vypne

29.08.2016 17:50 | wa pe | Diskuze

Výkonný ředitel Tesla Motors (TSLA -1,5 %), Elon Musk v minulém týdnu uvedl, že společnost je blízko dokončení softwarového updatu palubního autopilota. Nová verze bude obsahovat bezpečnostní omezení, které vypne program autopilota v případě, že bude řidič opakovaně ignorovat jeho výstražná hlášení. Společnost popsala proces vypnutí autopilota jako „taktní,“ přičemž nebude umožněno jeho bezprostřední opětovné zapnutí.

Zdroj:SA

Podobná témata
tesla motors

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Čti více

Obnovíme dodávky plynu na Ukrajinu, pokud dostaneme zaplaceno předem, prohlásil dnes Vladimir Putin

Rusko je připraveno kdykoli obnovit dodávky plynu Ukrajině, pokud Kyjev bude souhlasit s platbou předem. Na konferenci mezinárodního Valdajského diskusního klubu v jihoruském Soči to dnes prohlásil ruský prezident Vladimir Putin.

Zlaté mince ČR, část pátá: Královský hrad Bezděz

Česká národní banka (ČNB) vydala zlatou pamětní minci s motivem královského hradu Bezděz. Je druhou z desetidílného cyklu, který je věnovaný významným českým a moravským hradům.

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.